نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: برنامه های روز تجاری ایران در حال حاضر کدوم هستند؟

برنامه های روز تجاری ایران در حال حاضر کدوم هستند؟

سلام
    من دارم دکترای نرم می خونم
    شاید الان بیشتر از 4، 5 سال هست که از دنیای تجاری فاصله گرفتم و بیشتر برنامه های پژوهشی کار می کنم
    الان دوست دارم دوباره برگردم به برنامه های تجاری
    می خواهم بدونم الان چه برنامه هایی به روزه و چه نرم افزارهایی را باید یاد گرفت تا بشه پول خوبی در آورد
    یکی از هدف هام یادگیری برنامه نویسی اندروید هست اما واقعا نمی دونم خوبه یا نه
    خودم C#‎ ، PhP را با sql و mysql و همچنین یکسری برنامه های دیگر رو بلدم آیا اینها هنوز رو بورس هستند؟
    ممنون

نقل قول: برنامه های روز تجاری ایران در حال حاضر کدوم هستند؟

من فکر میکنم اندروید، آی او اس، نود و جاوااسکریپت بهتره بازارشون

من دارم دکترای نرم می خونم
    منظورتون از دکترای نرم یعنی دکترای نرم افزار؟؟ البته تا اونجا که میدونم ما تو ایران مقطع دکتری به صورت مستقیم برای نرم افزار نداریم!!
    و نکته دیگه اینکه با مدرک دکتری، حالا تو هر گرایشی از علوم کامپیوتر هم که باشید می خواهید برنامه نویسی اندروید کنید؟؟
    بهتر نیست که به فکر توسعه پژوهش هاتون باشید تا بتونید یک تیم از برنامه نویس های اندروید را رهبری کنید با یک نو آوری خلاقانه! تا نوشتن یک اپلیکیشن در اندروید البته امیدوارم سوتفاهم پیش نیاد چون فقط نظر شخصی خودم را مطرح کردم.

ممنون
    نود رو نشنیدم، مربوط به جاوا اسکریبپت هست؟
    و خود جاوا اسکریپت به تنهایی نرم افزار خوبیه؟ من قدیم کار کردم اما به عنوان برنامه ی کمکی در برنامه های دیگه

نقل قول نوشته شده توسط farhad_shiri_ex مشاهده تاپیک
    منظورتون از دکترای نرم یعنی دکترای نرم افزار؟؟ البته تا اونجا که میدونم ما تو ایران مقطع دکتری به صورت مستقیم برای نرم افزار نداریم!!
    و نکته دیگه اینکه با مدرک دکتری، حالا تو هر گرایشی از علوم کامپیوتر هم که باشید می خواهید برنامه نویسی اندروید کنید؟؟
    بهتر نیست که به فکر توسعه پژوهش هاتون باشید تا بتونید یک تیم از برنامه نویس های اندروید را رهبری کنید با یک نو آوری خلاقانه! تا نوشتن یک اپلیکیشن در اندروید البته امیدوارم سوتفاهم پیش نیاد چون فقط نظر شخصی خودم را مطرح کردم.
    بله دکترای نرم افزار و به طور مستقیم گرایش نرم-نرم داریم
    نه خواهش، تیم رو هم دارم ولی چون یک تیم خانوادگی هست و کمی ضعیف تر هستن من باید راهبرشون هم باشم و در ضمن باید گفت تا زمانی که در یک فضا کار نکرده باشی نمی تونی توانایی های فضا و میزان قدرت توسعه را درک کنی

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 40
    آخرین پست: جمعه 21 مهر 1391, 00:10 صبح
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 13 دی 1389, 11:02 صبح
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 24 مهر 1387, 21:44 عصر
  4. پیدا کردم تو.ابع استفاده شده در فایل دی ال ویندوز و الستفاده از ان
    نوشته شده توسط tactools در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 12 اسفند 1386, 19:57 عصر
  5. پاسخ: 3