نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: معرفی روش های مناسب برای دسترسی به فایل ها

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

Question معرفی روش های مناسب برای دسترسی به فایل ها

سلام وقت بخیر.
    تو قسمتهایی از پروژه م قراره یه سری فایل مختلفی رو ذخیره و مدیریت کنم.
    به دلیل اینکه حجم فایلها زیاده و تعداد زیاده نمیشه تو دیتابیس ذخیره کرد. و کلا این مورد منتفی هست.

روش فعلی و معمول که ازش استفاده میکنم به این صورته که نام فایل رو تو دیتابیس ذخیره و فایلها رو تو پوشه ای از یه کامپیوتر که شیر شده هست قرار میدم. این روش خیلی خوب و راحته و مدیریتش هم نسبا خوبه.

بزرگترین ایراد این روش امنیت فایلهاس. که شخصی از محل فایلها باخبر بشه میتونه از طریق ویندوز بهشون دسترسی داشته باشه و دستکاری کنه.

یه روشی اومده به اسم فایل تیبل که خودم خیلی پیگیر بودم و نتونستم یه آموزشی یا نمونه ای ازش توی نت ببینم. این روش همانند روش دسترسی به جداوله بر اساس کاربری که تو اس کیو ال تعریف کردیم و بقیه نمیتونن فایل ها رو دستکاری کنن.

در کل شما چه پیشنهادی میدین که کسی خارج از برنامه نتونه فایل ها رو دستکاری بکنه یا این روش دیتا تیبل رو اگه آشنایی دارید بقیه رو هم بی نصیب نزارید ممنون میشم.

نقل قول: معرفی روش های مناسب برای دسترسی به فایل ها

نقل قول نوشته شده توسط رامین مرادی مشاهده تاپیک
    سلام وقت بخیر.
    تو قسمتهایی از پروژه م قراره یه سری فایل مختلفی رو ذخیره و مدیریت کنم.
    به دلیل اینکه حجم فایلها زیاده و تعداد زیاده نمیشه تو دیتابیس ذخیره کرد. و کلا این مورد منتفی هست.

روش فعلی و معمول که ازش استفاده میکنم به این صورته که نام فایل رو تو دیتابیس ذخیره و فایلها رو تو پوشه ای از یه کامپیوتر که شیر شده هست قرار میدم. این روش خیلی خوب و راحته و مدیریتش هم نسبا خوبه.

بزرگترین ایراد این روش امنیت فایلهاس. که شخصی از محل فایلها باخبر بشه میتونه از طریق ویندوز بهشون دسترسی داشته باشه و دستکاری کنه.

یه روشی اومده به اسم فایل تیبل که خودم خیلی پیگیر بودم و نتونستم یه آموزشی یا نمونه ای ازش توی نت ببینم. این روش همانند روش دسترسی به جداوله بر اساس کاربری که تو اس کیو ال تعریف کردیم و بقیه نمیتونن فایل ها رو دستکاری کنن.

در کل شما چه پیشنهادی میدین که کسی خارج از برنامه نتونه فایل ها رو دستکاری بکنه یا این روش دیتا تیبل رو اگه آشنایی دارید بقیه رو هم بی نصیب نزارید ممنون میشم.
    https://stackoverflow.com/questions/...my-application

نقل قول: معرفی روش های مناسب برای دسترسی به فایل ها

در FILESTREAM لزومی ندارد که فولدر را share کنید. در تنظیمات FILESTREAM تنظیم کنید از طریق t-sql به فولدر دسترسی داشته باشد. در اینصورت از طریق کوئری، فایل به صورت باینری در اختیارتون هست.
    https://docs.microsoft.com/en-us/sql...tream-settings

https://www.sqlservercurry.com/2011/...rver-2008.html
    آخرین ویرایش به وسیله Mahmoud.Afrad : سه شنبه 23 بهمن 1397 در 17:56 عصر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 26 دی 1395, 12:43 عصر
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 22 تیر 1395, 13:16 عصر
  3. عدم دسترسی ویژوال استدویو 2013 به administer Website
    نوشته شده توسط armin_21 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 26 فروردین 1394, 11:26 صبح