نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: کمک در رابطه با اکسس

کمک در رابطه با اکسس

با سلام من یه جدول دارم که شامل کد بخش و حوزه بخش و برنامه و حجم و واحد و غیره میشه

جدول بعدی که دارم شامل همون بالاییها هستش بعلاوه حجم انجام شده و درصد پیشرفت.

حالا من چه جوری بین این دوتا جدول ارتباط برقرار کنم که جدول اول رو کامل خودم پر کردم. حالا تو جدول دوم هر کدوم از کدهای بخش ها رو میزنن بقیه مشخصاتش خود به خود پر بشه و باقی اون دوتا ستون -حجم انجام شده و درصد پیشرفت- رو طرف پر کنه؟

ممنون میشم جواب بدید.

نقل قول: کمک در رابطه با اکسس

دسلام . یکی نکات مهم در اکسس جلوگیری از ثبت اطلاعات تکراری هست . شما میتونید با یک کوری نتیجه را بدست بیارین .در یک کوری تیبل اول و دوم را بویسله کد بخش به هم وصل کنید . در کوری کد بخش را از تیبل 2 بگیرین و مابقی اطلاعات را از تیبل 1 بگیرین و در اخر اون 2 تا ستون حجم و درصد را از تیبل 2 اضافه کنید
    بعد کوری را اجرا کنید . حالا اگه شما شماره بخش را بزنید اطلاعات نمایش داده میشن و شما میتونید حجم و درصد را ثبت کنید
    البته راه زیاده در فرم هم میشه ولی این ساده ترین بود

نقل قول: کمک در رابطه با اکسس

نقل قول نوشته شده توسط mosaArabi مشاهده تاپیک
    دسلام . یکی نکات مهم در اکسس جلوگیری از ثبت اطلاعات تکراری هست . شما میتونید با یک کوری نتیجه را بدست بیارین .در یک کوری تیبل اول و دوم را بویسله کد بخش به هم وصل کنید . در کوری کد بخش را از تیبل 2 بگیرین و مابقی اطلاعات را از تیبل 1 بگیرین و در اخر اون 2 تا ستون حجم و درصد را از تیبل 2 اضافه کنید
    بعد کوری را اجرا کنید . حالا اگه شما شماره بخش را بزنید اطلاعات نمایش داده میشن و شما میتونید حجم و درصد را ثبت کنید
    البته راه زیاده در فرم هم میشه ولی این ساده ترین بود
    ببخشید یه سوال داشتم.
    الان من این کارو کردم ولی وقتی شماره بخش رو میزنم بقیه اطلاعات خود به خود وارد نمی شه.
    میشه بگید چجوری امکانش هست باقی اطلاعات کنار شماره بخش بیاد؟

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 12 مرداد 1402, 00:07 صبح
  2. گفتگو: تفاوت اکسس 2003 با اکسس 2013
    نوشته شده توسط صبا9841 در بخش Access
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 21:05 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 18 شهریور 1392, 17:45 عصر
  4. سوال: غیر فعال شدن فایل اکسس 2003 در اکسس 2007
    نوشته شده توسط expert2219 در بخش Access
    پاسخ: 2