نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: دادن مختصات به موس و انجام کلیک با کد نویسی

دادن مختصات به موس و انجام کلیک با کد نویسی

با سلام .
    فرض کنید یه صفحه وب داریم که میخوایم check box هایی تیک بخورن و یا بر روی command خاصی کلیلک شود .
    آیا راهی وجود داره که بشه مختصات نقطه ای خاص رو به موس معرفی کرد تا در آن موقعیت قرار گرفته و عمل کلیلک را انجام دهد ؟

نقل قول: دادن مختصات به موس و انجام کلیک با کد نویسی

با دستور :
    MOUSE DBLCLICK AT 39,120

در فرم vfp عمل click انجام میشود ولی در برنامه خارج از vfp فقط موس به موقعیت مورد نظر اشاره می کند و click اتفاق نمی افتد . راه حل چیه ؟
    کسی تجربه ای در این ضمینه داره ؟

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevis76 مشاهده تاپیک
    با دستور :
    MOUSE DBLCLICK AT 39,120

در فرم vfp عمل click انجام میشود ولی در برنامه خارج از vfp فقط موس به موقعیت مورد نظر اشاره می کند و click اتفاق نمی افتد . راه حل چیه ؟
    کسی تجربه ای در این ضمینه داره ؟
    دوست عزیز!
    تکنولوژی پایگاه داده ویژوال فاکس برای 20 سال پیش هست ! انتظارات عجیب وغریب نباید داشته باشید اینی که شما می خواهید تو سی شارپ هم تحت یک شرایط خاص شدنی هست خیلی از محیط های قویتر از سی شارپ هم نمی توانند چنین کاری انجام بدهند حالا چه برسه به ویژوال فاکس بدبخت...
    البته یادم یک امکاناتی مثل bindingevent برای delegation های رویداد ها در زمان اجرا داشت که من خودم سالها پیش که ازش استفاده میکردم که البته بعید میدونم اونهم بتونه چنین کاری انجام بده!
    و یک نکته دیگه اینکه یادم با تکنولوژی com خیلی خوب ارتباط برقرار میکرد به همین خاطر میشد برنامه هایی نوشت که با windows message handler در ارتباط باشه من خودم برای تحت نظر داشتن فولدر های شبکه ازش استفاده میکردم یعنی برنامه ای بود که بهش یک مسیر می دادی حالا اگر از روی هر ماشینی تغییری توی فایلها و فولدرهای اون مسیر انجام میشد لاگ میگرفت و البته خیلی کارهای دیگه ولی چون اونموقع انقدر بحث اینترنت و فروش کلیک های تبلیغاتی زیاد نبود یا اصلا نبود(سال 1379 را عرض میکنم) معمولا برای این کاری که شما می خواهید انجام بدید چنین برنامه ای ننوشته بودم.

نقل قول نوشته شده توسط farhad_shiri_ex مشاهده تاپیک
    دوست عزیز!
    تکنولوژی پایگاه داده ویژوال فاکس برای 20 سال پیش هست ! انتظارات عجیب وغریب نباید داشته باشید اینی که شما می خواهید تو سی شارپ هم تحت یک شرایط خاص شدنی هست خیلی از محیط های قویتر از سی شارپ هم نمی توانند چنین کاری انجام بدهند حالا چه برسه به ویژوال فاکس بدبخت...
    البته یادم یک امکاناتی مثل bindingevent برای delegation های رویداد ها در زمان اجرا داشت که من خودم سالها پیش که ازش استفاده میکردم که البته بعید میدونم اونهم بتونه چنین کاری انجام بده!
    و یک نکته دیگه اینکه یادم با تکنولوژی com خیلی خوب ارتباط برقرار میکرد به همین خاطر میشد برنامه هایی نوشت که با windows message handler در ارتباط باشه من خودم برای تحت نظر داشتن فولدر های شبکه ازش استفاده میکردم یعنی برنامه ای بود که بهش یک مسیر می دادی حالا اگر از روی هر ماشینی تغییری توی فایلها و فولدرهای اون مسیر انجام میشد لاگ میگرفت و البته خیلی کارهای دیگه ولی چون اونموقع انقدر بحث اینترنت و فروش کلیک های تبلیغاتی زیاد نبود یا اصلا نبود(سال 1379 را عرض میکنم) معمولا برای این کاری که شما می خواهید انجام بدید چنین برنامه ای ننوشته بودم.
    با تشکر از اینکه وقت گذاشتیدو توضیحات خوبتون.( البته من برای سایت تبلیغاتی نمیخوام )
    اما من این vfp لعنتی رو دوست دارم و میخوام برام همه کاری بکنه
    از سن من گذشته که بخوام برم یه زبان دیگه یاد بگیرم .
    بنابراین میگردم ببینم کامپوننتی پیدا می کنم که بتونه . oop بالاخره باید یه حالی به من بده

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevis76 مشاهده تاپیک
    با تشکر از اینکه وقت گذاشتیدو توضیحات خوبتون.( البته من برای سایت تبلیغاتی نمیخوام )
    خواهش میکنم دوست عزیز!
    اما من این vfp لعنتی رو دوست دارم و میخوام برام همه کاری بکنه
    ماهم یک روز همین حس شما را داشتیم !
    از سن من گذشته که بخوام برم یه زبان دیگه یاد بگیرم
    مگه چند سالته؟ اون 76 تاریخ تولدتون هست یا سن تون ؟ اگر هم سن تون هست که خوب بله دیگه خیلی وقت گذشته از شما!!
    بنابراین میگردم ببینم کامپوننتی پیدا می کنم که بتونه . oop بالاخره باید یه حالی به من بده!
    البته بعید هم نیست که بتونید پیدا کنید! امیدوارم موفق باشید..

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 13 تیر 1395, 13:59 عصر
  2. سوال: دادن مختصات به موس با توجه به مختصات خط
    نوشته شده توسط as987498749874 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 28 آذر 1391, 07:32 صبح
  3. برنامه نویسی ویروس به روش غیر رو نویسی
    نوشته شده توسط mazimazi در بخش برنامه نویسی اسمبلی خانواده x86
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 25 آذر 1391, 10:37 صبح
  4. پاسخ: 23
    آخرین پست: شنبه 28 مرداد 1391, 14:05 عصر
  5. ویروس نویسی با ویژوال بیسیک ( در مورد ویروس من نظر بدید )
    نوشته شده توسط karshenasi در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 32
    آخرین پست: جمعه 13 اردیبهشت 1387, 16:59 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •