نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل در کد ویرایش سی شارپ در دو فرم جداگانه

مشکل در کد ویرایش سی شارپ در دو فرم جداگانه

سلام بچه ها
    من یه برنامه دارم که دوتا فرم داره ، یکی فرم اول که دیتاگرید ویو و اطلاعات ثبت شده نمایش میده و وقتی روی دکمه جدید بزنید فرم دیگه ای باز میشه و میتونید اونجا اطلاعات جدید ثبت کنید...! عکس فرم ها :
    01.jpg
    02.jpg

همه اطلاهات فرم در حالت پابلیک هست و باهم در ارتباط هستند ! دکمه های ثبت و حذف هم درست کار میکنند!
    ولی مشکلم در قسمت ویرایش هست ! وقتی روی دیتاگریدویو دکمه ویرایش میزنم به درستی فرم دیگه باز میشه و اطلاعات درون تکست باکس ها قرار میگیرند ولی وقتی روی دکمه اعمال تغییرات میزنم که باید فرم ذخیره شده و بسته شه و اطلاعات دیتاگرید ویو هم تغییر کنه پیغام میده :
    55555555555555.jpg
    لطفا بگید چیکارش کنم ؟

در ضمن این نکته هم بگم که اگه دیتاگرید ویو و تکست باکس ها توی یک فرم باشد کد ها بدرستی کار میکنن و تغییرات اعمال میشه ! ولی میخام تو دوتا فرم باشه و جدا از هم باشه که این پیغام میده!

نقل قول: مشکل در کد ویرایش سی شارپ در دو فرم جداگانه

ارسال برای ویرایش تو فرم دیگه مشکلی نیست ولی مسئله این هستش وقتی داری اطلاعات میفرسته برای ویرایش آیا مقدار اندیس ID که باید برای ویرایش باشه ارسال میشه اون اندیس به صورت مخفی به یک Label هم ارسال کنید و وقتی روی ویرایش بزنید ویرایش میشه و اگه بخواهی بعد از اون لحظه ادامه تغییرات داده شده رو مشاهده کنید میتوانید دستور نمایش بعد از ارسال بنویسید وقتی داده ها ارسال شد و ویرایش خورد و بسته شد در فرم اصلی اطلاعات همون لحظه ویرایش اعمال شده نمایش داده میشه.
    فقط مطمئن باشید وقتی داده ها منتقل میشه ID مورد نظر برای ویرایش ارسال میشه یا نه یه Trace کنید به وسیله Trace راحت میتوانید توجه شید چی رو برای ویرایش ارسال نمیکنه.

نقل قول نوشته شده توسط davidrobert مشاهده تاپیک
    ارسال برای ویرایش تو فرم دیگه مشکلی نیست ولی مسئله این هستش وقتی داری اطلاعات میفرسته برای ویرایش آیا مقدار اندیس ID که باید برای ویرایش باشه ارسال میشه اون اندیس به صورت مخفی به یک Label هم ارسال کنید و وقتی روی ویرایش بزنید ویرایش میشه و اگه بخواهی بعد از اون لحظه ادامه تغییرات داده شده رو مشاهده کنید میتوانید دستور نمایش بعد از ارسال بنویسید وقتی داده ها ارسال شد و ویرایش خورد و بسته شد در فرم اصلی اطلاعات همون لحظه ویرایش اعمال شده نمایش داده میشه.
    فقط مطمئن باشید وقتی داده ها منتقل میشه ID مورد نظر برای ویرایش ارسال میشه یا نه یه Trace کنید به وسیله Trace راحت میتوانید توجه شید چی رو برای ویرایش ارسال نمیکنه.
    دوست عزیز تقریبا متوجه میشم چی میگید ولی نمیدونم باید چیکارش کنم چجوری کدش بنویسم ! میشه کدشو برام بنویسید ؟ من لیبل توی کدوم فرم بزارم و چجوری کد براش بنویسم ؟

شما یک نمونه جدید از فرم tamin ایجاد می کنید که با فرم حال حاضر فرق دارد.
    برای ارسال داده بین فرم ها قبلا بحث شده، جستجو کنید. با ایجاد پراپرتی در فرم درج اطلاعات و مقداردهی در جایی که نمونه ازش میسازید.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 7
    آخرین پست: چهارشنبه 14 تیر 1396, 16:18 عصر
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 26 مرداد 1392, 19:42 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 18 فروردین 1391, 22:30 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید