نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل با دیتابیس آنلاین

مشکل با دیتابیس آنلاین

سلام من روی لوکال دارم یک پروژه کار میکنم اما دیتابیسش روی هاسته. با SQL server بهش وصل میشم اما وقتی پروژه رو توی visual studio اجرا میکنم میزنه
    The network path was not found

همه چیز بظاهر درسته حتی Test Connection هم میزنم توی vs مشکلی نیست و اطلاعات دریافت میکنه اما نمیدونم چرا run میکنم این جور میشه لطفا راهنمایی کنید

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

نقل قول: مشکل با دیتابیس آنلاین

نقل قول نوشته شده توسط amir-aa مشاهده تاپیک
    سلام من روی لوکال دارم یک پروژه کار میکنم اما دیتابیسش روی هاسته. با SQL server بهش وصل میشم اما وقتی پروژه رو توی visual studio اجرا میکنم میزنه
    The network path was not found

همه چیز بظاهر درسته حتی Test Connection هم میزنم توی vs مشکلی نیست و اطلاعات دریافت میکنه اما نمیدونم چرا run میکنم این جور میشه لطفا راهنمایی کنید
    دستور اتصالتون رو بزارید. فایروال رو هم چک کنید.

connectionString="Data Source=rexon.ir;Initial Catalog=rdb;User ID=rexon_sa;Password=0211026

از این جهت مشکلی نداره قطعا چون Sql server متصل میشه و روی test connection هم میزنیم موفقیت آمیز وصل میشه ولی فقط وقتی روی لوکال run میکنیم این ارور رو میگیریم روی خود هاست هم کار میکنه بدون مشکل

در اقدام عجیبی خودش درست شد . حدس میزنم به SQL Server ربط داشت، انگار از وقتی Save password رو توی sql server managementزدم درست شده ولی نمیدونم دقیق

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 11 تیر 1394, 16:11 عصر
  2. تبدیل دیتابیس فاكس پرو (FoxPro) به دیتابیس (SQL SERVER 2008) با پشتیبانی از زبان فارسی
    نوشته شده توسط majid_darab در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 15 فروردین 1391, 16:14 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 02 شهریور 1390, 14:36 عصر
  4. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 20 بهمن 1389, 16:56 عصر
  5. پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 17 آذر 1389, 20:08 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید