نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل عجیب با صفحه وب سایتم

مشکل عجیب با صفحه وب سایتم

دوستان لطفا اگر کسی اطلاع داره از نحوه حل کردن این مشکل به من کمک کنه . من یکی از صفحات وب سایتم مشکل عچیبی پیدا کرده . وقتی برای بار اول واردش میشی . متن و تغییراتی که تو صفحه میبینی مال حداقل 1 ماه پیش هست . اما وقتی روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک میکنی صفحه یک ریلود میشه و آپدیت میشه . اینطوری بگم با یک یو ار ال دو جور صفحه وجود داره . قبل از ریلود صفحه مال 50 روز پیش هست . بعدش آپدیت میشه . تورو خدا بگید من چیکار کنم . لینکش داخل قسمت درباره من به اسم روغن خراطین هست . این جا نزاشتم که ادمین فکر نکنه میخوام لینک بدم
    .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: مشکل عجیب با صفحه وب سایتم

سلام با چی نوشتی آیا فریم ورک استفاده کردی یا cms هست یا php pure هست ؟؟

شاید داره از یه کش استفاده میکنه یا ممکنه چیز دیگری باشه کش مرورگر خوتونو پا کنید ببین درست میشه

قالب خریداری کردم . قالب woodstock . این مشکل فقط برای یک صفحه از وب سایتم هست و برای بقیه مشکلی نیست . مشکل اینه الان هرچقدر آپدیت میکنم برای گوگل هم دیده نمیشه . یعنی گوگل فکر میکنه من 2 ماهه هیچ تغییری در صفحه ایجاد نکردم. فک نمیکنم از کش باشه . آخه همه رو پاک کردم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

از اون جایی که خریدی سوال کن طبیعتا بایست پشتیبانی دداشته باشه
    سعی کن قالب آماده نگیری معلون نیست چی به چی هست به شخصه خودم ترجیح میدم با یه فریم ورک درست حسابی و در صورت خیلی نیاز مبرم یه قالب آماده html دقت نمایید نه قالب آماده کل سایت فقط frontend منظورم هست تهیه و به سایت خودتون اضافه نمایید. همیشه کدها رو خودتون بزنید بهتر هست البته شاید بگید فریم ورک هم همه چی رو خودت نمیزنی درسته ولی اشراف خوبی روی چارچوب کاریت داری
    موفق باشید

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 31 تیر 1393, 19:23 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •