نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: جدول موقت در mvc.net

جدول موقت در mvc.net

سلام
    فرض کنید می خواهم یکسری اطلاعات از کاربران بگیریم و عملیاتی روی آنها انجام بدهم
    اما نمی خواهم این اطلاعات در جداول دیتابیس نگهداری شود
    می خواهم جدولی (کلاسی یا لیستی)در برنامه ایجاد کنم و کل پروژه(کنترلهامختلف)از داده های این جدول استفاده کنم(ثبت ویرایش و حذف و خواندن اطلاعات)
    چگونه باید این کار را انجام بدهم

نقل قول: جدول موقت در mvc.net

میتونید داخل یک فایل موقت بصورت xml ذخیره کنید. خواندن و نوشتن در فایل xml به مدد توابع کاملی که خود asp.net داره خیلی ساده هست.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Iran58 مشاهده تاپیک
    سلام
    فرض کنید می خواهم یکسری اطلاعات از کاربران بگیریم و عملیاتی روی آنها انجام بدهم
    اما نمی خواهم این اطلاعات در جداول دیتابیس نگهداری شود
    می خواهم جدولی (کلاسی یا لیستی)در برنامه ایجاد کنم و کل پروژه(کنترلهامختلف)از داده های این جدول استفاده کنم(ثبت ویرایش و حذف و خواندن اطلاعات)
    چگونه باید این کار را انجام بدهم
    دلیل اینکه نمی خواین داخل دیتابیس ذخیره بشه رو می تونم بدونم ؟
    می تونید از ساختار کلاس و ایجاد لیست به صورت متغییر استاتیک کمک بگیرید که اگر برنامه شما بزرگ باشه یا هاست اشتراکی ، قطعا تداخل به وجود میاد ، می تونید از دیتابیس های مقیم در حافظه اتفاده کنید که قوی هستند و تداخل رو مدیرت می کنند و در اخر هم فرمایش دوستمون استفاده از فایل xml .
    اگه خیلی براتون سرعت مهمه پیشنهاد دارم دیتابیس های مقیم در حافظه رو بررسی کنید.
    متاسفانه من خودم تجربه استفاده از این دیتابیس ها رو ندارم ولی تعریفشو زیاد شنیدم اگر وقتشو دارید امتحانش ضرری نداره ، اما اگر وقتش ندارید sql server رو دست کم نگیرید! در اسکیوال تنها بار کئوری از فایل خونده میشه و بعد فقط از حافطه خوانده میشود (در صورت تغییر وضعیت جدول دباره فایل به در رم به روز رسانی میشه) یه سیستم کامل حرفه ای و بهینه شده.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

...در اسکیوال تنها بار کئوری...
    در اسکیوال تنها بار اول کئوری

...جدول دباره فایل به در رم...
    جدول دباره فایل در رم

اینجا چرا قابلیت ویرایش نیست :)
    یاد واتس اپ افتادم ...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید