نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: برای محیط کار لپ تاپ بهتر است یا دسکتاپ؟

برای محیط کار لپ تاپ بهتر است یا دسکتاپ؟

سلام
    من میخوام یه شرکت تو زمینه برنامه نویسی وب و موبایل تاسیس کنم. ولی نمیدونم لپ تاپ بخرم بهتر هست یا دسکتاپ؟ خودم یه لپ تاپ Asus N552VW دارم بیش از 3 ساله و حتی 1 بارم هنگ نکرده. حتی ماوس بیشتر از 1 ثانیه spinning نشده. خلاصه میخوام بگم خیلی قوی هستش. با اینکه من از طراحی سه بعدی(سالیدورکز) تا طراحی مدار(التیوم) تا train کردن شبکه ی عصبی و نصب vmware و ... روش انجام دادم. و خلاصه میخوام بگم تو قدرت هیچی کم نداره از یک دسکتاپ. من خودم 4.5 میلیون خریدم اونزمان و الان نمیدونم چند باشه. اما روی دیجی کالا کیس های اسمبل شده رو که نگاه میکردم قیمت های خیلی زیاد داشتن ولی قدرت زیادی نداشتن(مثلا رم لپ تاپ من 16 هست و مال کیس ها اکثرا 8 بود).

ولی حالا جدای از بحث قدرت، چون در هرصورت من یک قدرت مساوی برای لپ تاپ یا دسکتاپ میخوام بخرم، بیشتر بحث تفاوت فیزیکی این 2 نوع سیستم برام مطرحه و اینکه شما برنامه نویس های حرفه ای ترجیح میدید با کدوم کار کنید؟ و تو شرکتی که میرید کدوم رو داشته باشه؟

***ممنون میشم فقط دوستانی که تجربه ی کاری بلند مدت در شرکت های مختلف رو دارند راهنمایی کنن.
    با سپاس

نقل قول: برای محیط کار لپ تاپ بهتر است یا دسکتاپ؟

من تجربه کار با لپ تاپ و pc در محل کار رو داشتم و کاملا با pc‌ راحت ترم دلایلی هم که دارم این ها هستن
    • کیبورد کامپیوتر بسیار بزرگ تر و خوش دست تره. ضربه زدن بهش مشکلی ایجاد نمی کنه. خیلی خوب می شه به نسبت حس و حالت تنظیمش کنی. خراب بشه به سادگی قابل تعویضه. فاصله های بین حروف و کلید های Home,end,PGUP,PGDown,... وجود داره
    • مونیتور دسکتاپ بزرگ تر. قابل تنظیم جزيی نور کنتراست شدت رنگ و ... هست. ارتفاعش بالاست و برای استفاده بلندمدت هیچ گردن دردی ایجاد نمی کنه(برخلاف مونیتور لپ تاپ)
    • موس در هر صورت باید وجود داشته باشه حتی اگر لپ تاپ هم بخرید موس جز واجباته
    • ارتقا قطعات برای نیروهای خوب بعنوان پاداش بسیار ساده تر و کم هزینه تره.
    • امکان اضافه کردن مونیتور های بیشتر به pc کاربردی تره (من خودم در محل کار دو تا مونیتور دارم)

نقل قول: برای محیط کار لپ تاپ بهتر است یا دسکتاپ؟

در محل کار من هر دو رو دارم ، من هم با PC راحتترم

تاپیک های مشابه

1. بدست آوردن ادرس جغرافیایی فارسی از گوگل مپ؟
    نوشته شده توسط masoumehjazeeni در بخش Android Studio
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 04 بهمن 1395, 12:54 عصر
  2. پاسخ: 8
    آخرین پست: چهارشنبه 12 خرداد 1395, 12:55 عصر
  3. سوال: فیلتر کردن در گزارش گیری با فست ریپورت توسط سی شارپ؟
    نوشته شده توسط kasraaa در بخش ابزارهای گزارش سازی
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 12 شهریور 1394, 13:48 عصر
  4. سوال: ویرایش پیشرفته تکست باکس در سی شارپ؟
    نوشته شده توسط hamed_hossani در بخش C#‎‎
    پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 30 مرداد 1390, 07:19 صبح
  5. سوال: ازراست به چپ؟
    نوشته شده توسط radan63 در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 17 مرداد 1387, 15:48 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید