نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: پیام انتظار

پیام انتظار

سلام

چطور می تونم پیام لطفا منتظر باشید را برای اجرای یک قسمت قرار بدم ؟

مثلا وقتی اطلاعات از بانک اطلاعاتی بصورت AJAX واکشی میشه، فرم ظاهر میشه و بعد کاربر میبینه که عناصر فرم مثل نام و .. خالی بودند و دارند مقدار دهی میشه.

میخوام اطلاعات واکشی بشه، عناصر فرم مقدار دهی بشه و بعد فرم ظاهر بشه و در این بین هم پیامی نمایش داده بشه.

ممنون.

نقل قول: پیام انتظار

خیلی ممنون از پاسخ شما

صفحه انتظار رو درست کردم. ولی یه مشکلی هست. وقتی که AJAX اطلاعات رو میفرسته و به وسیله Javascript یا JQuery برنامه در حال پر کردن یک سری از فیلدها روی صفحه است، اگر سرعت اینترنت کند باشه اطلاعات دیر در داخل آیتم های HTML قرار میگیره و اگر در این بین کاربر کلید ذخیره رو بزنه کلیه اطلاعات بهم میخوره. از timeout در جاوااسکریپت هم استفاده کردم ولی باز اگر سرعت اینترنت کند باشه مشکل پیش میاد.

چطور کاری کنم که تا تمام آیتم های HTML مقدار دهی نشدن کاربر نتونه کلید ذخیره رو بزنه؟ البته من در ابتدای تابعی که وظیفه ی مقدار دهی به آیتم های HTML رو داره کلید ذخیره را غیر فعال می کنم و در انتهای تابع میگم فعال بشه. ولی باز مشکل حل نشده. کلید زودتر فعال میشه و بعدا قسمت هایی مثل تصویرها در فرم بارگزاری میشن و یا آیتم های دیگه.

راه حلش چیه ؟!

ممنون

کسی نمیدونه ؟!

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

من نخوندم درست چی گفتی چون هیچ کدی نزاشتی
    ولی اگه میخای بعد از یه سری اتفاقات خاص فقط فرم قابل ثبت کردن باشه کافیه ثبت فرم رو با javascript بزاری
    وقتی رو دکمه کلیک شد یه تابع جاوااسکریپت رو فراخوانی کنی که توی تابع چک کن اگه شرایط مهیا بود فرم رو ثبت کنه اگرم نه ثبت نکنه

سلام. ممنونم. مشکلم حل نشد کد میزارم.

سلام. چون کد نمونه نیست نمیسه قطعی گفت.
    ولی وقتی که با اجکس داری اطلاعات فرم رو ارسال میکنی میتونی مقدار برگشتی رو داشته باشی از تابع فراخوان.
    و اگر میخوای کاربر تا نتیجه نهایی نتونه کاری کنه باید در ابتدای تابعی که فرا میخونی مثلا دکمه سابمیت یا غیره رو disable کنی توسط جاوااسکریپت یا جی کوئری
    با گوشی جوابتو دادم. بعدا برات یه نمونه میذارم

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 18 اسفند 1394, 03:20 صبح
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 25 آذر 1391, 09:45 صبح
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 05 خرداد 1390, 21:45 عصر
  4. کامپوننت تغییر کد پیج سینا به کد پیجهای فارسی ویندوز ؟
    نوشته شده توسط mahdi939 در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 08 خرداد 1384, 19:53 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •