نقل قول نوشته شده توسط aliwmhmdi مشاهده تاپیک
اصلا نیازی به لیبل مخفی نیست ما میتونیم با ماسک بهش بگیم اگه فول نشد یا کمپلت نشد ارور بده روی ارور پرووایدر و در مورد بحث اشتباه تایپی تاریخ که اشتباه هم وارد کنه خب میشه چک کرد که آیا تاریخی که ثبت کرده اصلا درست هست یا نه
اما در مورد اون روزهای 29و30و31 ماه....با این روشی که شما گفتین ینی ذخیره در دیتابیس با فرمت date میلادی و نمایش اون با فرمت شمسی آیا امکان پذیره که توی گریدویو هم شمسی نمایش داده بشه؟
اگه سورس یا فانکشنی دارین یا کد(هرچی)
لطفا بگین چطوری میتونم اینکارو انجام بدم چون برام مهمه که کاربر در گریدویو تاریخ رو شمسی ببینه
ممنون
بنده یک فانکشن خیلی قوی دارم اطلاعات تو سرور شمسی میکنم و بعد به کاربر نمایش میدم. و علت خطا بله با Try و غیره میشه جلو خطا گرفت ولی بنده دیگه از دستور Try استفاده نمیکنم و با حالت های مختلف بررسی جلو خطا میگیرم و سعی کردم به هیچ عنوان برنامه خطا نده و سمت Try نره بخاطر Sql Injection و فقط دو بار از دستور Try استفاده کردم اونم داخل Helper هستش چون کل دستورات بنده رو دو تا پرامتر به سمت دیتابیس بررسی میکنه و همون دوتا دستور کل برنامه من هندل میکنه. و خطا باز پیغام نمیدم و خطا داخل دیتابیس ذخیره میکنم و از دیتابیس خطاها رو میبینم چی هستش و مربطو به کجا هستش و همین طور کدام فرم و دستور هستش و وقتی پیدا کردم اون موقع رفع میکنم خطا و نشان نمیدم برنامه چه خطایی داره.

این مورد یادم رفت بگم مسک بنده آماده هستش یعنی کامپوننت اماده هستش ولی مثل اینکه MaskTestbox یه باگ داره یا من فقط با این باگ برخورد کردم وقتی تاریخ آماده بهش داده میشه بررسی روش انجام نمیشه ولی وقتی دستی بهش داده میشه بررسی روش انجام میشه و یا عددی بهش داده بشه بر حسب نوع استاندارد تاریخ باز با مشکل میخوره و امکان اصلاح نمیده با کامپوننت خود دانت به نوع مختلف تست کردم باگ داشت بخاطر همین معادلش رو میریزه داخل Label وقتی Label ایراد نگیره قبولش دارم و وقتی اون ایراد بگیره کاربر تاریخ پاک میکنه یک بار دیگه وارد میکنه تا Label معادل میلادی شمسی بگیره
این فانکش مورد نظری که من استفاده میکنم
https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2411600