نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: برای نمایش در دسکتاپ col-md یا col-lg بهتره؟

Question برای نمایش در دسکتاپ col-md یا col-lg بهتره؟

سلام دوستان
    یه سفارش طراحی قالب گرفتم
    که سه تا ردیف داره و تو ردیف اول سه تا باکس بصورت فلش کارت کنارم هم باید قرار بگیرن(وسط چین) تو ردیف های دوم وسوم هم چهارتا.اونام هم وسط چین والبته هم اندازه.که تو هرکدوم ازین فلش کارت ها(باکسها) یه سری عکس و تایتل و... هستش. حالا کارفرما میگه توی تمام دستکتاپ ها باید نسخه اصلی نمایش داده بشه و از رزولوشن دسکتاپ به پایین ریسپانسیو بشه.حالا من وقتی تو بوت استرپ از کلاس کانتینر و ستون های md-4 مثلا برای اون باکسهای سه تایی استفاده میکنم واقعا تو رزولوشنهای کمتر از 992پیکسل محتوی باکسها بدلیل عرض کم ستون ها خیلی بد نمایش داده میشه.بنظرتون منظور کارفرما از نمایش توی دسکتاپ ها این بوده که حتما باید از کلاس md بوت استرپ استفاده کنم؟ اخه گمونم نکنم دیگه نمایشگر های دسکتاپ الان عرضشون دیگه کمتر از 992پیکسل باشه.یا نه اشتباه میکنم؟بنظرتون اگه از col-lg برای نمایش کنار هم باکس ها تو استفاده کنم اشکالی داره؟

نقل قول: برای نمایش در دسکتاپ col-md یا col-lg بهتره؟

با سلام
    نظر بنده اینه که شما می توونید عرض فلش کارت ها رو به صورت داینامیک ایجاد کنید و برای دسکتاپ col-md استفاده کنید حتما

ولی با این حال بهتر هست که با کارفرما هم صحبت کنید
    آخرین ویرایش به وسیله G.ho3ein : سه شنبه 07 خرداد 1398 در 11:00 صبح

نقل قول نوشته شده توسط G.ho3ein مشاهده تاپیک
    با سلام
    نظر بنده اینه که شما می توونید عرض فلش کارت ها رو به صورت داینامیک ایجاد کنید و برای دسکتاپ col-md استفاده کنید حتما

ولی با این حال بهتر هست که با کارفرما هم صحبت کنید
    ممنون
    بابا یارو دیوانم کرده
    میگه باید تو همه رزولوشن های دسکتاپی نسبت اندازه ها دقیقا مثه طرحی که بهت دادیم باشه ! حالا میخواد لپتاپ 13 اینچ باشه میخواد مانیتور 23 اینچ
    هرچی فکر میکنم می بینم شدنی نیست همچین چیزی ، خودش توصیه کرده با بوت استرپ کار کنم. خب اگه با بوت کار کرده باشید دیدید فاصله کانتینر بوت استرپ از گوشه هاتو رزولشن های مختلف فرق داره درسته؟ حالا موندم چیکار کنم؟ شاید من واقعا یه چیزایی رو از طراحی ریسپانسیو نمیدونم و طرف خواستش منطقیه!البته خودش میگه از مسائل فنی چیز زیادی نمیدونه ولی طرحی که میخوام باید اجرا شه و...

خواهش می کنم

از md به پایین دیگه واسه لپتاپ و دسکتاپ نیست (این چیزیه که خوده بوت استرپ گفته)

ولی اگر خیلی اسرار میکنه به این صورت امتحان کنید شاید جواب گرفتید:

کد HTML:
    class="col-md-4 col-sm-4"

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •