نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: سوال در ارتباط با تفاوت کدنویسی PHP بصورت فشرده یا بصورت باز (minify / compress)

سوال در ارتباط با تفاوت کدنویسی PHP بصورت فشرده یا بصورت باز (minify / compress)

سلام خسته نباشید دوستان

من از همان ابتدا که کدنویسی را شروع کردم همه میگفتند در سایت حجم صفحات خیلی مهم هست و همچنین تب ها و اسپیس ها و اینتر های اضافه سرعت رو کم میکنه؛ به همین دلیل از همون اول کدها رو باز نمینوشتم و همه رو در فشرده ترین حالت ممکن مینوشتم و css و js و jquery را بعضی مواقع خودم minify میکردم و بعضی مواقع با ابزارهای فشرده کننده اونها رو minify و compress میکردم که حجمشون تا حد خیلی زیادی کم میشه حتی تا 50 درصد هم دیدم که حجمشون کمتر شده

حالا میخواستم بدونم آیا در php هم به همین شکل هست و باید کدها رو minify کنیم و اینتر و اسپیس ها و تب های اضافه در کد حذف شوند یا اینکه در php آنچنان تأثیری این کار ندارد ؟
    چون هر سورسی که تاحالا دیدم برای php بصورت باز نوشته شده و توی اون کلی اینتر و اسپیس و تب زده شده حتی خود وردپرس که php هست را بررسی کردم دیدم به شکل باز کدها رو قرار داده

اگر فشرده کنم و تب و اسپیس ها رو حذف کنم بهتر هست یا به شکل باز بنویسم ؟

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: سوال در ارتباط با تفاوت کدنویسی PHP بصورت فشرده یا بصورت باز (minify / compress)

مزیتش کوچک شدن حجم فایل هست
    عیبش هم اینه که خوانایی کد رو از بین میبره
    با توجه به اینکه تاثیر چندانی روی سرعت نمیزاره (حداقل با استاندارد های انسان) و سرعت های بالای اینترنت امروزی ارزش انجام نداره

فایل های css با توجه به اینکه معمولا 1-2 تا بیشتر نیستن میشه 1 نسخه فشرده شده و یک فشرده شده رو نگه داشت و استفاده کرد

تاپیک های مشابه

1. سوال: تفاوت بین ایجاد فایل dataset و ایجاد دیتاست به صورت کدنویسی
    نوشته شده توسط daniyaltjm در بخش C#‎‎
    پاسخ: 13
    آخرین پست: چهارشنبه 24 شهریور 1395, 18:25 عصر
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 27 فروردین 1393, 22:35 عصر
  3. حرفه ای: قطع Session در ارتباط ریموت به یک سوئیچ در صورت انجام تنظیمات اشتباه !!!!!!
    نوشته شده توسط MozenAbasi در بخش تالار های مرتبط با شبکه و امنیت
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 20 بهمن 1391, 19:43 عصر
  4. سوال: تفاوت url که متن فارسی داره در سایت مپ بصورت encode و بصورت کد نشده
    نوشته شده توسط javad_mjt در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 11 بهمن 1391, 20:28 عصر
  5. گفتگو: برنامه نویسی بصورت سورس
    نوشته شده توسط MehdiLiver در بخش VB.NET
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 25 تیر 1389, 21:53 عصر

برچسب های این تاپیک