نقل قول نوشته شده توسط mr.sirwan مشاهده تاپیک
اصول کار رو میگم همونارو تبدیل به کد کن:
۱. تعداد رکوردها رو واکشی میکنی، چه در حالت فیلتر کردن چه در حالت بدون فیلتر
۲. رکوردها رو توسط کوئری sql و با offset و fetch از سمت دیتابیس واکشی میکنی، نه اینکه کل رکوردهارو از دیتابیس واکشی کنی بعد بیای توی دیتاتیبل صفحه بندی انجام بدی و بازم در حالت فیلتر و بدون فیلتر
۳. Totalpage رو براساس تعداد رکوردهای مطابقت دار محاسبه میکنی و لیبل های مربوط به صفحه بندی رو تنظیم میکنی

مرحله یک و سه رو خودت انجام دادی حالا نمیدونم تا چه حد درست کار میکنن اما مشکل اساسی که داشتی توی مرحله دو بود بازم تاکید میکنم صفحه بندی یعنی تنها رکوردهای موردنیازت رو از دیتابیس واکشی کنی و داخل دیتاگرید فقط اون تعذاد رو نمایش میدی نه اینکه همه رو واکشی کنی و لودشون کنی توی دیتاتیبل و از اونجا مثلا ۱۰۰ تارو برداری و توی دیتاگرید نمایش بدی....
حتما این مورد رو دقت کن
دوست عزیز ممنون از پیگیری شما
برای مورد 1 و 3 همه فرمول هارو تست کردم و همه درست کار میکنه برای مورد 2
من حالاتی که شما فرمودی همه رو تست کردم واکشی همه اطلاعات ، واکشی اطلاعات محدود مثلا 100 رکورد ، فیلتر کردن روی خود دیتاگرید ، فیلتر کردن با دستور sql مثل top,offset va..... فیلتر با fill در خود دیتاگرید همه حالات اما بدون نتیجه بود .. حالا فردا باز جهت اطمینان یک پروژه تست جدید از اول کد میزنم شاید در این سورس جایی کد ها عیب دارن .. و بحث فیلتر با textchanged رو تست میکنم مجدد و نتیجه رو اعلام میکنم ..ممنون