نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: درخواست مشورت برای شروع جدی کار با یکی از پایگاه داده های موجود برای استفاده در پروژه ها و برنامه ها

Post درخواست مشورت برای شروع جدی کار با یکی از پایگاه داده های موجود برای استفاده در پروژه ها و برنامه ها

سلام و درود
    خداقوت همه
    راستش من میخام به صورت جدید از پایگاه داده تو برنامه هام و پروژه هایی که میخام انجام بدم استفاده کنم و میخام یک پایگاه داده رو به صورت پیش فرض برای خودم انتخاب کنم و همونو ادامه بدم و یه نحوه وصل کردن مشخص داشته باشم و این گیجی که درونم دارم از پایگاه داده رو از بین ببرم ....
    خوب برای به کار بردن داده هاتو پروژه اه نیار به یک نرم افزار مدیریت پایگاه داده هست درسته دیگه ؟‌
    مثلا این چیزی که همه تو دناشگاها یاد میدن پیش فرض SQL server هست دیگه... خوب مای اس کیو ال و اوراکل و ... چیزای دیگه هم هست ... به نظرتون کدوم یکی بهتره همین یکی مایکروسافت خوبه و جواب
    وی همه کارای منه برنامه نویس مبتدی هست یا نه چون اطلاعات زیادی هم درمورد دیتابیس ها ندارم ولی باید یاد بگیرم و تو کارای پیش رو استفاده کنم .
    و اینکه روش استفادشون توی برنامه ها کدوم روش بهتره ؟‌
    یعنی اینکه کد های اون اس کیو ال رو با چه روشی توی برنامه مثلا یه ویدنوز فرم بخام بنویسم ؟‌

ممنون میشم راهنماییم کنین .. خیلی ابهامات راجع به پایگاه داده دارم ...
    سپاس

نقل قول: درخواست مشورت برای شروع جدی کار با یکی از پایگاه داده های موجود برای استفاده در پروژه ها و

دوستان کسی نبود راهنمایی کنه ؟‌

نقل قول: درخواست مشورت برای شروع جدی کار با یکی از پایگاه داده های موجود برای استفاده در پروژه ها و

یه سر به لینک زیر بزن
    https://toplearn.com/courses/44/

ممنون بابت پاسخگویی

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 24 اسفند 1391, 16:03 عصر
  2. بدست آوردن نوع کلاس با دانستن اسم آن از نوع رشته
    نوشته شده توسط ali_behshahr در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 12 فروردین 1391, 23:59 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 20 مرداد 1390, 12:22 عصر
  4. سوال: بدست آوردن مجموع ارقام بدون استفاده از حلقه
    نوشته شده توسط morteza_261 در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C