نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: لود شدن محتوا روی هم در استفاده از navigation drawer

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Arrow لود شدن محتوا روی هم در استفاده از navigation drawer

سلام دوستان
    به یه مشکل عجیب غریب برخوردم که شاید چون من سر در نمیارم برام انقدر عجیب هستش
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
    من داخل اپلیکیشن یه اکتیویتی ساختم که همه اکتیویتی های دیگه از اون ارث می برن
    داخل این اکتیویتی پدر هم با استفاده از فرگمنت ها یه navigation drawer درست کردم . (اگه لازم هستش کد بزارم. از تاپیک های همین جا استفاده کردم . یه drawer layout ساختم و داخل اون هم frame layout و فرگمنت ها را هم جدا ساختم و بعدش داخل یه سوئیچ intent ساختم و بسته به اینکه کدوم گزینه کلیک بشه به فرگمنت مورد نظر هدایت کردم!! )
    حالا وقتی برنامه اجرا میشه دراور به خوبی اجرا میشه و همه چیز اوکی هستش(فرگمنت ها به خوبی replace میشن و مشکلی نیست) داخل یه اکتیویتی دیگه هم که میرم باز همه چی اوکی اما اگه داخل اکتیویتی برم روی نویگیشن و یکی از فرگمنت ها را لود کنم دیگه اون اکتیویتی جاری بسته نمیشه و محتوا روی هم نمایش داده میشه .

کسی راهکاری به ذهنش میرسه؟سپاسگزارم از همه دوستان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: لود شدن محتوا روی هم در استفاده از navigation drawer

سلام مجدد

واقعا کسی تا بحال به این مشکل برنخورده؟یا شاید من از راهکار مبتدیانه ای استفاده کردم؟همه چیز خوب پیش میرفت و من اتفاقی متوجه این قضیه شدم.
    یعنی اگر ما drawer layout را با فرگمنت ها استفاده کنیم دیگه داخل اپلیکیشن مجاز نیستیم از ترکیب اکتیویتی و دراور همزمان استفاده کنیم؟باید حتما فرگمنت و دراور استفاده کنیم که فرگمنت ها امکان جابجا شدن داشته باشن و اگه اکتیویتی بزاریم دیگه این جابجایی را نخواهیم داشت؟
    لطفا نظر بدید که اگر کار اشتباهی کردم اصلاح کنم.

سپاس

نقل قول: لود شدن محتوا روی هم در استفاده از navigation drawer

نقل قول نوشته شده توسط mehrdad85 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    به یه مشکل عجیب غریب برخوردم که شاید چون من سر در نمیارم برام انقدر عجیب هستش
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
    من داخل اپلیکیشن یه اکتیویتی ساختم که همه اکتیویتی های دیگه از اون ارث می برن
    داخل این اکتیویتی پدر هم با استفاده از فرگمنت ها یه navigation drawer درست کردم . (اگه لازم هستش کد بزارم. از تاپیک های همین جا استفاده کردم . یه drawer layout ساختم و داخل اون هم frame layout و فرگمنت ها را هم جدا ساختم و بعدش داخل یه سوئیچ intent ساختم و بسته به اینکه کدوم گزینه کلیک بشه به فرگمنت مورد نظر هدایت کردم!! )
    حالا وقتی برنامه اجرا میشه دراور به خوبی اجرا میشه و همه چیز اوکی هستش(فرگمنت ها به خوبی replace میشن و مشکلی نیست) داخل یه اکتیویتی دیگه هم که میرم باز همه چی اوکی اما اگه داخل اکتیویتی برم روی نویگیشن و یکی از فرگمنت ها را لود کنم دیگه اون اکتیویتی جاری بسته نمیشه و محتوا روی هم نمایش داده میشه .

کسی راهکاری به ذهنش میرسه؟سپاسگزارم از همه دوستان
    با سلام
    دوست عزیز لطفا قسمتی از سورسی که ذکر کردید را قرار بدید!
    و برای واضح تر شدن توضیحاتی که دادید لطفا از قسمتی که دچار اشکال هست یک اسکرین شات قرار بدید.
    معمولا وقتی شما یک موضوع را مخصوصا در اندروید به این شکل مطرح میکنید برای ذهن خود شما داده های مناسب از نوع چالش وجود داره ولی برای من مخاطب سوال قطعا برای شفاف تر شدن بهتره که هم سورس کدتون را قرار بدید وهم اسکرین شاتی از موضوع قرار بدید که در حل مشکل خیلی کمک میکنه در غیر اینصورت متوجه شدن مشکل شما صرفا با دو خط توضیح به طور کامل میسر نمیشه!
    البته این موردی که عرض کردم برای مشکل هایی که ژنریک هستند و راه حل های مشخصی هم دارند با توضیح در خیلی موارد میتوان رفع اشکال کرد ولی وقتی اشکال ژنریکی نباشه و بسته به شرایط طراحی شما باشه قضیه متفاوت خواهد بود.

تاپیک های مشابه

1. استفاده از navigation drawer در react-native
    نوشته شده توسط BeginnerProgrammer در بخش Android Studio
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 12 خرداد 1398, 21:24 عصر
  2. راست چین کردن منوی drawer navigation در اندروید استودیو (پولی)
    نوشته شده توسط iran_sun99 در بخش Android Studio
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 11 مهر 1394, 21:45 عصر
  3. دسته بندی عناوین Navigation Drawer
    نوشته شده توسط slr560 در بخش Android Studio
    پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 11 آبان 1393, 23:26 عصر
  4. مشکل در استفاده از navigation drawer
    نوشته شده توسط esmail3309 در بخش Android Studio
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 17 شهریور 1393, 22:06 عصر
  5. پاسخ: 1