نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: پیش نمایش برنامه مدیریت فروشگاه و صدور فاکتور

کاربر تازه وارد آواتار rostamani68
    محل زندگی
    گرگان. پیام رستمانی

پیش نمایش برنامه مدیریت فروشگاه و صدور فاکتور

معرفی تصویری برنامه رو حتما ببینید

دانلود ویدیوی برنامه

و نقطه نظرات و پیشناهاد خود را برای من ارسال کنید ( زیر همین پست )
    به زبان ساده : اگر کسی پیشناهادی داشته باشه که برنامه بهتر و شکیل تر بشه
    به بهترین پیشناهاد که یه قابلیتی به برنامه من اضافه کنه .یک برنامه اختصاصی به صورت رایگان از من هدیه میگیره

نقل قول: پیش نمایش برنامه مدیریت فروشگاه و صدور فاکتور

سلام وقت بخیر
    ایده جالب بکار بردی هم برنامه هم این تایپیک
    شما استادی ادامه فقط چون گفته بودی پیشنهاد بدید جسارت نشه اگه خیلی شده
    و اینو بگم من نسخه آزمایشی که دادی بودی رو نصب و اجرا کردم تو فیلم یه سری تغییرات دادید

1- طرف حساب مشخص بشه که خریدار یا فروشنده است اینطوری وقتی زیاد بشن ثبت فاکتور راحتتره
    2-تو ثبت کالا قیمت خرید و حداقل یک قیمت فروش اضفه بشه و در زمانثبت فاکتور قیمت هم خودکار اضافه بشه
    3-برای پرداختها تاریخ ثبت بشه خصصا اینای که بعدا تسویه میشن
    4-مالیات یه درصد ثابت هست که یا بصورت کلی به فاکتور تعلق میگیره یا تک تک به هرکا در صفحه ازلاعات کالا درصدش باید مشخص بشه و تو فاکتورها خودکار محاسبه بشن
    5-پرداخت چکی اطلاعات چک مثل شماره و .. ثبت بشن
    6- فرم مدیریت چکهای دریافتی و پرداختی
    7- امکان واگذاری چک
    8-کلیدهای میانبر اضافه بشه مثل کلیدهای اف که مثلا در زمان ثبت فاکتور نیاز به کلیک و کار با موس کمتر بشه و با اف یا هر کاید دیگه بشه جستجوی کالا یا مشتری رو باز کنه
    9-تو سرچ اگه کد کالا -شماره فاکتور و کد طرف حساب رو حفظ نباشی باید چیکار کرد (همه که الن تورینگ نیستن) بهتره یه فرم لیست کلی هم که همه توش باشه که بشه ازش انتخاب کرد باشه
    10-پشتبان گیری خودکار حداقل در زمان خروج
    11-کلید* برا خروج از برنامه خیلی ضایع است یه کلید بذاری بعد یه فرم باز بشه که بپرسه خروج میکنی یا نه خیلی خوبه و کلید پشتیبان گیری و خروج بنظرم جالب باشه
    12- برای نوع کالا و واحد لیست جالب نیست یه جدول و فرم براش بکشی که کد هم داشته باشن خوبه بعا تو گزارشگیری متنوع هم بکار میاد
    13-بارکد بتونی اضافه کنی خیلی باحال و کربردی میشه
    14-اطلاعات فروشگاه اسمش تنظیمات نیست بنظرم یه فرم جدا باشه باشه بهتره و تنظیمات رو بذار برا تنظیمات کلی مثل همون نحوه محاسبه مالیات که کلی باشه یا تکی که اگه تکی انتخاب شد در معرفی کالا یه تکست فعال بشه و توش درصد بشه وارد کرد
    15- تو معرفی کالا انبار بذار
    16- گزارشات خیلی کمه یه چندتا گزارش اضافه کن
    17- یکم کارای حسابداری هم بهش اضافه کن مثل گزارشات خرید و فروش کلی و جزیی و محاسبه سود وزیان
    18- وقتی یه فرم رو ماکزیمم میکنی عملا فقط تمام صفحه میشه و سابفرمها و تکستها بزرگ نمیشن یا فونتها
    19- ارسال پیامک جالبه اگه از فرم ثبت فاکتور بشه مستقیم اطلاعات فاکتور رو پیامک کرد خیلی خوبه
    20- تو صفحه پیامک بشه فقط به بدهکاران پیامک زد
    21- تو ثبت فاکتور با اینتر فرم جستجو باز بشه نخواد حتما دابل کلیک کنی
    22- اینکه فقط ت 64 بیت جواب میده خیلی ستمه من مجبور شدم افیسم رو پاک کنم یه 64 نصب کنم
    23-برای کالا گروه مشخص بشه مثلا لوازم تحریر که زیمجوعش مداد و دتر و .. اینا باشه
    آخرین ویرایش به وسیله ariayekta : شنبه 15 تیر 1398 در 07:19 صبح

محل زندگی
    گرگان. پیام رستمانی

با سلام ممنون برای نظر و پیشناهادت اون برنامه ای که نصب کردین نسخه قبلی برنامه بوده .و تو اپدیت دوست دارم از نظر همه دوستان استفاده کنم
    من همفکری رو بیشتر میپسندم.
    جواب سوالات
    1.توی سرچ طرف حساب ها به صورت لحظه ایه.راحت میشه پیدا کرد .و میتونین تفکیک هم کنیم
    2.این قابلیت رو داره خودم برداشتم به پیشناهاد دوستان .فقط تو گزینه چاپ فاکتور استاندارد محاسبه میشه فرمایشتون.
    3.توی قسمت پرداخت نسفیه نشده به صورت اتومات تارخ روز میخوره
    4.تو برنامه هست ولی توضیح ندادم توی فیلم قسمت فاکتور بالا سمت چپ این قابلیت در نظر گرفته شده
    5.این قابلیت رو دارد
    6.خوب بود خوشم اومد اضافه میشه
    7.اضافه میشه
    8.این قابلیت رو داره توی رکورد فیلم با موس کلیک میکردم که متوجه بشن دوستانی که دارن میبینن
    9.با دوبار کلیک میتونین به سرچ برسین یا زدن کلید اسپیس
    10.به صورت روزانه گرفته میشه تو اپدیت جدیدش
    11.تو هر بار بستن فرم بک اپ بگیره به نظرم درس نیست و زیاد میشه و کیج کننده برای کاربر. به جاش فرم تعقیرات کاربر رو گزاشتم
    12.راحت ترین حالت برای درج یا سرچ رو درنظر گرفتم
    13.تو فکرش هستم که اضافه کنم
    14.این صلقیه ولی نظرتون محترم
    15.تو این اپدیت قابل تغییره اسم ابجکتها رو دارد
    16.پیشناهادی دارین بگین اضافه کنم
    17.این توی نسخه برنامه تجاریم فعاله
    18.اصلاح شده توی این اپدیت
    19.نظر خوبیه که به فرم بدهکارانم اضافه بشه.
    20.میشه فرمی جدا هم به بدهکاران اضافه کرد
    21.اسپیسس رو براش فعل کردم
    22. تو این نسخه هر دو ورژن ارائه میشه
    این برنامه برای دوستان هست که کار با برنامه رو زیاد بلد نیستن
    سطح کاربری متوسط رو داره
    البته هر کاربری یه چیزی از برنامه میخواد .من سعی بر این دارم که بیشتر کاربر پسند باشه
    برنامه انبار داری تجاری منو دانلود کن اگه میخوای به صورت حرفه ای با برنامه کار کنی
    که به اعنوان مثال سود روز ماه و هفته و سال رو نشون میده به همراه مخارج خود فروشگاه و مدیریت حساب تنخواه
    آخرین ویرایش به وسیله rostamani68 : شنبه 15 تیر 1398 در 07:48 صبح

بسیار عالی

محل زندگی
    گرگان. پیام رستمانی

هیچکی نظری نداره??

سلام
    برنامه خوب و قشنگیه ولی اگر کار خودتون بود بهتر بود شما اومدی این برنامه رو از سایت https://officebaz.ir/ آقای بحری گرفتی یکم رنگ و دوسه تا ایکون رو عوض کردی به اسم خودت زدی حتی سایتت هم کامل برنامه های آقای بحری یا کسای دیگه است که گذاشتی برا فروش نه از لحاط اخلاقی و نه شرعی درست نیست و حرامه اینکارتون درسته شما یه ار پول دادی و خریدی ولی این اجازه رو نداشتی که بنام خودت بزنی و دوباره بفروشی

اینجاهم فقط اومدی برا تبلیغات سایت خودت

مدیران گرامی سایت و ادمین ها هم متاسفانه سرشون شلوغه که بشما اجازه سوعاستفاده از این سایت که اهداف خوب و خیرخواهانه داره رو دادن

خجالت بکش برادر

محل زندگی
    گرگان. پیام رستمانی

نقل قول نوشته شده توسط sanazfallah مشاهده تاپیک
    سلام
    برنامه خوب و قشنگیه ولی اگر کار خودتون بود بهتر بود شما اومدی این برنامه رو از سایت https://officebaz.ir/ آقای بحری گرفتی یکم رنگ و دوسه تا ایکون رو عوض کردی به اسم خودت زدی حتی سایتت هم کامل برنامه های آقای بحری یا کسای دیگه است که گذاشتی برا فروش نه از لحاط اخلاقی و نه شرعی درست نیست و حرامه اینکارتون درسته شما یه ار پول دادی و خریدی ولی این اجازه رو نداشتی که بنام خودت بزنی و دوباره بفروشی

اینجاهم فقط اومدی برا تبلیغات سایت خودت

مدیران گرامی سایت و ادمین ها هم متاسفانه سرشون شلوغه که بشما اجازه سوعاستفاده از این سایت که اهداف خوب و خیرخواهانه داره رو دادن

خجالت بکش برادر
    سرکار خانم. استاد بحری استاد منه و تمام تیکنیکها و علمی که از برنامه نویسی دارم از ایشون یاد گرفتم
    اینقدر حالیتون نمیشه که فرق کپی و کسی که خودش مینویسه رو نمیفهمین .

برنامه ای که استاد بحری برای اموزش قرر دادن خیلی از بخشهای برنامه منو نداره

اینم جلسه اول برنامه نویسی که به صورت رایگان از 0 تا 100 برنامه رو عرضه کردم

دانلود بخش اول به صورت رایگان

تمامی بخش ها برنامه با صدای خودم و آموش تصویری رو در کانال خودم قرار دادم

توجه: برای همینه از اینجور شخصیتها مثل شما خوشم نمیاد علتش اینه برای همین جلسه اول ساخت همین برناممو به صورت رایگان قرار دادم

که ببینین خودتون از این نتیجه گیری سریح که کردین خجالت بکشین

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تربت حیدریه

با سلام
    من چون آفیس 32 بیتی دارم نشد نتونستم بازش کنم، و ساختارش رو ندیدم که بتونم نظر بدم، ولی براساس فیلم چند پیشنهاد در رابطه شکل و طراحی اون دارم:
    1- بر خلاف نرم افزارهای معمول فرم ورود (نام و رمز کاربری) بسیار بزرگ طراحی شده و فکر میکنم دکمه ها و کلیدهای اضافی داره، فرمهای ورود معمولا بصورت عمودی فقط شامل نام در بالا و رمز کاربری در پایین بوده و شامل دکمه تایید و انصراف هستند. در صورتی که فرم شما شامل بصورت افقی و شامل دکمه ای مدیریت کاربران و غیره می باشد. در صورتی که مدیریت کاربران یا تغییر کاربری پس از ورود به برنامه و از طریق منوی داخل برنامه باید انجام بشه.
    2- برخی دکمه های فرم (command) بسیار بزرگ طراحی شده به گونه ای که طول اون از سمت چپ تا راست فرم رو در برمیگیره، که بسیار بزرگه و گاهی کاربر ممکنه متوجه نشه که اون یک دکمه است.
    بعضا اندازه دکمه ها هم در یک فرم متغیر و کوچک و بزرگه که اگه هم اندازه باشه بهتره.
    3- بعضا برای دکمه های منو ، برای باز کردن یک فرم یا یک عملیات از ترکیب عکس و لیبل استفاده شده، به نظر من بهتره و معموله که برای این موارد از کنترل command استفاده بشه، چون میشه در اون هم از لیبل و عکس توامان با یک کنترل استفاده کرد

محل زندگی
    گرگان. پیام رستمانی

نقل قول نوشته شده توسط sadegh1944 مشاهده تاپیک
    با سلام
    من چون آفیس 32 بیتی دارم نشد نتونستم بازش کنم، و ساختارش رو ندیدم که بتونم نظر بدم، ولی براساس فیلم چند پیشنهاد در رابطه شکل و طراحی اون دارم:
    1- بر خلاف نرم افزارهای معمول فرم ورود (نام و رمز کاربری) بسیار بزرگ طراحی شده و فکر میکنم دکمه ها و کلیدهای اضافی داره، فرمهای ورود معمولا بصورت عمودی فقط شامل نام در بالا و رمز کاربری در پایین بوده و شامل دکمه تایید و انصراف هستند. در صورتی که فرم شما شامل بصورت افقی و شامل دکمه ای مدیریت کاربران و غیره می باشد. در صورتی که مدیریت کاربران یا تغییر کاربری پس از ورود به برنامه و از طریق منوی داخل برنامه باید انجام بشه.
    2- برخی دکمه های فرم (command) بسیار بزرگ طراحی شده به گونه ای که طول اون از سمت چپ تا راست فرم رو در برمیگیره، که بسیار بزرگه و گاهی کاربر ممکنه متوجه نشه که اون یک دکمه است.
    بعضا اندازه دکمه ها هم در یک فرم متغیر و کوچک و بزرگه که اگه هم اندازه باشه بهتره.
    3- بعضا برای دکمه های منو ، برای باز کردن یک فرم یا یک عملیات از ترکیب عکس و لیبل استفاده شده، به نظر من بهتره و معموله که برای این موارد از کنترل command استفاده بشه، چون میشه در اون هم از لیبل و عکس توامان با یک کنترل استفاده کرد
    جواب های شما:
    1. برای دسترسی سریع تر به بخش مدیریت کاربران اضافه کردم .که اگه رمز درست نباشد و یا دسترسی مدیریتی نداشته باشه کاربر نمیتونه کاری منه

2. البته وقتی موس روش بره ظاهرش عوض میشه و مشخص میشه ولی یه برسی و در صورت امکان اصلاح میکنم

3. حتما از پیشنهاد خوبتون تشکر میکنم و حتما اعمال میکنم

منون دوست عزیز حتما نکاتی که گفتین رو برسی و رعایت میکنم
    آخرین ویرایش به وسیله rostamani68 : سه شنبه 18 تیر 1398 در 11:14 صبح

نقل قول نوشته شده توسط rostamani68 مشاهده تاپیک
    سرکار خانم. استاد بحری استاد منه و تمام تیکنیکها و علمی که از برنامه نویسی دارم از ایشون یاد گرفتم
    اینقدر حالیتون نمیشه که فرق کپی و کسی که خودش مینویسه رو نمیفهمین .

اینم جلسه اول برنامه نویسی که به صورت رایگان از 0 تا 100 برنامه رو عرضه کردم

دانلود بخش اول به صورت رایگان

تمامی بخش ها برنامه با صدای خودم و آموش تصویری رو در کانال خودم قرار دادم

توجه: برای همینه از اینجور شخصیتها مثل شما خوشم نمیاد علتش اینه برای همین جلسه اول ساخت همین برناممو به صورت رایگان قرار دادم

که ببینین خودتون از این نتیجه گیری سریح که کردین خجالت بکشین
    به من پیام خصوصی دادید که :
    به کسانی میگن کپی میکنی که نسخه متن باز رو خریداری میکنن و به نام خودشون تغییر میدن و میفروشن که این کار حرام و کلا درست نیست
    نیاز به دانش برنامه نویسی نیست و هرکسی حتی بیسواد هم متوجه میشه که این دقیقا کاریه که شما کردی و برنامه ایشون رو به اسم خودت زدی برنامه آقای بحری

و همچنین باید به شما و بقیه که احتمالا براشون سوالی پیش بیاد باید بگم من هیچ آشنایی با اقای بحری ندارم صرفا ایشون رو از سایتشون و اموزشهاش میشناسم و حداقل کاری که در خصوص تشکز و قدرشناسی به ایشون مدیون هسنم و منظورم خودم تنها نیست چون افراد بسیار زیادی از جمله خودشما حداقل دینی که به ایشون داریم اینه که یکم احترام بذاریم و یا لااقل از کسایی که از این روهای مذبوحانه برای دو قرون درامد استفاده میکنن حمایت نکنیم
    خوب نیاز به گفتن نداره منم همینو گفتم ساختار همونه یه فایل خریدی به قیمت ناچیز و چنتا آیکون رنگ منو رو عوض کردن و یه آموزش از رو آموزشهای رایگان این بنده خدا درست کردن کاری نداره
    من تعجب میکنم از مدیران سایت و کاربران قدیمی مثل sadegh1944
    و
    ariayekta

شما از شخصیتهایی مثل من خوشت نمیاد ولی من از شخصیتهای اینچنینی مثل شما متنفرم

تقاضا میکنم مدیران و کاربران گرامی و با دانش سایت به حرف من توجه نکنن و خودشون یه بررسی اجمالی کنن ببینن اگر من حرف و تهمت اشتباه زدم از شما عذرخواهی میکنم و گرنه خواهشمندم جلوی کار امثال ایشون گرفته بشه

محل زندگی
    گرگان. پیام رستمانی

نقل قول نوشته شده توسط sanazfallah مشاهده تاپیک
    به من پیام خصوصی دادید که :
    به کسانی میگن کپی میکنی که نسخه متن باز رو خریداری میکنن و به نام خودشون تغییر میدن و میفروشن که این کار حرام و کلا درست نیست
    نیاز به دانش برنامه نویسی نیست و هرکسی حتی بیسواد هم متوجه میشه که این دقیقا کاریه که شما کردی و برنامه ایشون رو به اسم خودت زدی برنامه آقای بحری

و همچنین باید به شما و بقیه که احتمالا براشون سوالی پیش بیاد باید بگم من هیچ آشنایی با اقای بحری ندارم صرفا ایشون رو از سایتشون و اموزشهاش میشناسم و حداقل کاری که در خصوص تشکز و قدرشناسی به ایشون مدیون هسنم و منظورم خودم تنها نیست چون افراد بسیار زیادی از جمله خودشما حداقل دینی که به ایشون داریم اینه که یکم احترام بذاریم و یا لااقل از کسایی که از این روهای مذبوحانه برای دو قرون درامد استفاده میکنن حمایت نکنیم
    خوب نیاز به گفتن نداره منم همینو گفتم ساختار همونه یه فایل خریدی به قیمت ناچیز و چنتا آیکون رنگ منو رو عوض کردن و یه آموزش از رو آموزشهای رایگان این بنده خدا درست کردن کاری نداره
    من تعجب میکنم از مدیران سایت و کاربران قدیمی مثل sadegh1944
    و
    ariayekta

شما از شخصیتهایی مثل من خوشت نمیاد ولی من از شخصیتهای اینچنینی مثل شما متنفرم

تقاضا میکنم مدیران و کاربران گرامی و با دانش سایت به حرف من توجه نکنن و خودشون یه بررسی اجمالی کنن ببینن اگر من حرف و تهمت اشتباه زدم از شما عذرخواهی میکنم و گرنه خواهشمندم جلوی کار امثال ایشون گرفته بشه
    میگم نمیفهمین نگین نه
    فیلم اموزش ساخت برنامه از پایه گزاشتم میگن تغییر ناچیز و
    هنوزم میگن کپی میکنم .از پایه مینویسم از 0 تا 100 برنامه رو مینویسم .
    از اول برنامه رو مینویسم و فیلم میگیرم برای دوستانی که علاقه به برنامه نویسی دارن .این چیش کپیه??
    نفهم بودن برای شما کمه به خدا .ای بابا یکی اینو بفهمونه
    درست نیست هی میایین با نادانی حرف میزنین.و میرین
    .زیر کامنتهای که شما گفتین حرفمو گذاشتم که متوجه بشین .
    آخرین ویرایش به وسیله rostamani68 : یک شنبه 16 تیر 1398 در 14:16 عصر

من تعجب میکنم از مدیران سایت و کاربران قدیمی مثل
    sadegh1944
    و
    ariayekta

سلام وعرض ادب
    در جواب شما باید بگم که من برنامه ای که آقای رستمانی گذاشتن رو دیدم و بنظرم جالب و خوب بود و هم اینکه نه ایشون هرکسی نظر ‍‍‍‍پرسیده بود من نظر میدام
    و نظر دادن به برنامه به هیچ عنوان به منزله تایید عملی نیست
    من قبلا برنامه اقای بحری رو ندیده بودم هر چند سایتشون رو دیدم و اتفاقا تو یه مورد از کدی که داده بودن و یشتر نحوه طراحی و سلیقه ایشون استفاده کردم چون بنظرم خیلی خوش سلیقه و زیبا طراحی میکنن
    تو این مورد هم نرم افزار اقای رستمانی رایگان گذاشته بودن و من نصب کردم و پیشنهاداتی دادم الان که چک کردم برنامه اقای بحری البته فقط فیلمش رو دیدم درسته از یه نظر حق با شماست این دو برنامه خیلی بهم شبیه و تقریبا بنظرم بیس کار یکی هست ولی اقای رستمانی تو بیست و خوردی پیشنهاد که من دادم تایید کردن که تو ورزن جدید برنامشون استفاده کردن که اون فایل اقای بحری اون امکانات رو نداره و کار خود اقای رستمانی هست
    و این طبیعیه که وقتی یه برنامه رو بصورت کدباز میخری برای خودت توسعه بدی و نیازی به اجازه کسی نیست چون اون فایل رو که شما خریدی مال خودته هر چند فروش مجدد بنظرم کاردرستی نیست ولی اقای رستمانی که فروش نکردن و تو یه تایپیک دیگه رایگان برا همه گذاشتن ؟؟ حتی به یه نفر هم که گفته بود دارم ازش استفاده میکنم گفتن صبر کن چندروز دیگه ورژن جدید بهت میدم

و بنظرم شما زود قضاوت کردی شاید اقای رستمانی از اقای استاد بحری اجازه گرفته باشن یا اصلا باهم اشنا باشن باید ازخودشون میپرسیدی اونم بصورت خصوصی تهمت زدن کار خوبی نیست

محل زندگی
    گرگان. پیام رستمانی

نقل قول نوشته شده توسط ariayekta مشاهده تاپیک
    من تعجب میکنم از مدیران سایت و کاربران قدیمی مثل
    sadegh1944
    و
    ariayekta

سلام وعرض ادب
    در جواب شما باید بگم که من برنامه ای که آقای رستمانی گذاشتن رو دیدم و بنظرم جالب و خوب بود و هم اینکه نه ایشون هرکسی نظر ‍‍‍‍پرسیده بود من نظر میدام
    و نظر دادن به برنامه به هیچ عنوان به منزله تایید عملی نیست
    من قبلا برنامه اقای بحری رو ندیده بودم هر چند سایتشون رو دیدم و اتفاقا تو یه مورد از کدی که داده بودن و یشتر نحوه طراحی و سلیقه ایشون استفاده کردم چون بنظرم خیلی خوش سلیقه و زیبا طراحی میکنن
    تو این مورد هم نرم افزار اقای رستمانی رایگان گذاشته بودن و من نصب کردم و پیشنهاداتی دادم الان که چک کردم برنامه اقای بحری البته فقط فیلمش رو دیدم درسته از یه نظر حق با شماست این دو برنامه خیلی بهم شبیه و تقریبا بنظرم بیس کار یکی هست ولی اقای رستمانی تو بیست و خوردی پیشنهاد که من دادم تایید کردن که تو ورزن جدید برنامشون استفاده کردن که اون فایل اقای بحری اون امکانات رو نداره و کار خود اقای رستمانی هست
    و این طبیعیه که وقتی یه برنامه رو بصورت کدباز میخری برای خودت توسعه بدی و نیازی به اجازه کسی نیست چون اون فایل رو که شما خریدی مال خودته هر چند فروش مجدد بنظرم کاردرستی نیست ولی اقای رستمانی که فروش نکردن و تو یه تایپیک دیگه رایگان برا همه گذاشتن ؟؟ حتی به یه نفر هم که گفته بود دارم ازش استفاده میکنم گفتن صبر کن چندروز دیگه ورژن جدید بهت میدم

و بنظرم شما زود قضاوت کردی شاید اقای رستمانی از اقای استاد بحری اجازه گرفته باشن یا اصلا باهم اشنا باشن باید ازخودشون میپرسیدی اونم بصورت خصوصی تهمت زدن کار خوبی نیست
    ای قربون ادم چیز فهم.
    این سایت برای تبادل دانش برنامه نویسیه نه کسب درامد
    من برنامه رو از پایه مینویسم و از طرح و دیزاین خوب استفاده میکنم
    مهمترین بخش برنامه کد نویسی اونه .من میتونم تو مدت 2.3 ساعت کلا ظاهر برنامه رو عوض کنم که شخصی بشه ولی تمرکز من روی اصول برنامه نویسی و قابلیت های برنامه گزاشتم و بخشهای زیادی از منبع اصلی برنامه رو به برنامه اضافه کردم

مدیر بخش آواتار amirzazadeh
    محل زندگی
    تبريز

نقل قول نوشته شده توسط rostamani68 مشاهده تاپیک
    ای قربون ادم چیز فهم.
    این سایت برای تبادل دانش برنامه نویسیه نه کسب درامد
    من برنامه رو از پایه مینویسم و از طرح و دیزاین خوب استفاده میکنم
    مهمترین بخش برنامه کد نویسی اونه .من میتونم تو مدت 2.3 ساعت کلا ظاهر برنامه رو عوض کنم که شخصی بشه ولی تمرکز من روی اصول برنامه نویسی و قابلیت های برنامه گزاشتم و بخشهای زیادی از منبع اصلی برنامه رو به برنامه اضافه کردم
    با سلام
    اگر منظور آموزش هست لطفا برنامه به صورت كامل و با ارائه كدهاي به كار رفته بارگذاري بشه تا همه دوستان استفاده كنند و سوء تفاهمي هم پيش نياد. در توسعه برنامه هاي با سورس باز (open source) بهتر هست كه نام برنامه نويس اوليه ذكر بشه تا از زحمات ايشون هم به نحوي تشكر شده باشه.
    ...........................
    با سپاس

DON'T START;OTHERWISE DON'T STOP
    .................................................
    قوانين سايت

محل زندگی
    گرگان. پیام رستمانی

نقل قول نوشته شده توسط amirzazadeh مشاهده تاپیک
    با سلام
    اگر منظور آموزش هست لطفا برنامه به صورت كامل و با ارائه كدهاي به كار رفته بارگذاري بشه تا همه دوستان استفاده كنند و سوء تفاهمي هم پيش نياد. در توسعه برنامه هاي با سورس باز (open source) بهتر هست كه نام برنامه نويس اوليه ذكر بشه تا از زحمات ايشون هم به نحوي تشكر شده باشه.
    ...........................
    با سپاس
    انشالا کد نویسیش تموم بشه برنامشو در اختیار همه دوستان میزارم .
    منظور از این پستی که من گزاشتم اینه که دوستان نظراشونو بزارن توی برنامم پیاده سازی کنم و در اختیارشون بزارم
    دوستان نظرشونو بدن توی برنامم پیاده سازی میکنم. نه سورس باز برنامه .

محل زندگی
    گرگان. پیام رستمانی

دوستان سلام

ویدیو دوم بخش پیش نمایش رو براتون اماده کردم با کمک نظرات و پیشنهاد های دوستان

دانلود بخش دوم

بعد دانلود نظرتونو بدین

مدیر بخش آواتار amirzazadeh
    محل زندگی
    تبريز

اين تالار براي نظر دادن در مورد برنامه ها نيست شما مي تونيد نظر سنجي رو تو وب سايت خودتون انجام بديد. به همين خاطر تاپيك قفل شد.

DON'T START;OTHERWISE DON'T STOP
    .................................................
    قوانين سايت

تاپیک های مشابه

1. حرفه ای: پیش فاکتور برای سایت آگهی
    نوشته شده توسط bftarane در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 19 اردیبهشت 1393, 17:59 عصر
  2. مبتدی: پیاده کردن محتوایت یک پیج بر روی برنامه در #C
    نوشته شده توسط parham7 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 16 خرداد 1392, 16:25 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 04 مرداد 1390, 13:06 عصر
  4. ارسال پیام...*شما نمی توانید قبل از ارسال 50 پست در بخشهای سایت از امکان ارسال پیامهای خصوصی ...*
    نوشته شده توسط Fariba_NJ در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 11
    آخرین پست: شنبه 04 خرداد 1387, 23:04 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •