نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: خط روی TimePicker

کاربر جدید
    محل زندگی
    خراسان شمالی

خط روی TimePicker

سلام
    من یک مشکلی دارم که هر چی تو اینترنت گشتم راه حلش رو پیدا نکردم مشکل اینه که وقتی تو فایل جاوا تایم پیکر معرفی می کنم مثل زیر :
    private TimePicker tp1;
    اندروید استودیو روی عبارت TimePicker یک خط میکشه و متن خطاش هم اینه :
    android.widget.TimePicker' is deprecated' Inspection info: This inspection reports where deprecated code is used in the specified inspection scope.
    و minsdk پروؤه من هم 17 هست و targetsdk برابر 28
    ممنون میشم کمکم کنید

نقل قول: خط روی TimePicker

نقل قول نوشته شده توسط ramjm906563 مشاهده تاپیک
    سلام
    من یک مشکلی دارم که هر چی تو اینترنت گشتم راه حلش رو پیدا نکردم مشکل اینه که وقتی تو فایل جاوا تایم پیکر معرفی می کنم مثل زیر :
    private TimePicker tp1;
    اندروید استودیو روی عبارت TimePicker یک خط میکشه و متن خطاش هم اینه :
    android.widget.TimePicker' is deprecated' Inspection info: This inspection reports where deprecated code is used in the specified inspection scope.
    و minsdk پروؤه من هم 17 هست و targetsdk برابر 28
    ممنون میشم کمکم کنید
    این پیغام یعنی این ویجت که در حال استفاده هستید منسوخ شده در صورتی که برنامه تون دریک گوشی با اندروید های بالاتر از sdk21 نصب بشه قطعا برنامه کرش میکنه به این علت که در sdk های جدید کلاس این ویجت وجود نداره!
    این یکی از مشکل بزرگ و همیشگی اندروید گوگل هست که خیلی باید دقت کنید به این warning ها.
    برای رفع اش هم یا باید target sdk را تنزل بدید ویا از یک ویجت جایگزینش استفاده کنید.

کاربر جدید
    محل زندگی
    خراسان شمالی

دوباره سلام دوست گرامی
    از پاسخگویی شما ممنونم
    فقط من ویجت جایگزین تایم پیکر رو پیدا نکردم و به سایت developer.android بخش معرفی timepicker هم سر زدم ولی چیزی گیرم نیامد و بعد هم آیا برای رفع مشکل باید به target sdk توجه کنیم یا min sdk و همچنین با پایین آوردن target sdk آیا گوشی های با api بالاتر می توانند از این برنامه ما که target sdk پایین تر دارد بدون مشکل استفاده کنند ؟ آیا پایین آوردن target sdk مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    لطفا برای پیدا کردن ویجت جایگزین راهنمایی بفرمایید با تشکر

آیا برای رفع مشکل باید به target sdk توجه کنیم یا min sdk
    عرض کردم که target sdk را مقدارش را کم کنید مشکلتون رفع میشه
    همچنین با پایین آوردن target sdk آیا گوشی های با api بالاتر می توانند از این برنامه ما که target sdk پایین تر دارد بدون مشکل استفاده کنند ؟
    بله مشکلی نداره! در SDK های بالاتر می توانید استفاده کنید.

لطفا برای پیدا کردن ویجت جایگزین راهنمایی بفرمایید با تشکر
    برای چه کاری میخواهید از این ویجت استفاده کنید اگر درباره کاری که میخواهید انجام بدید توضیح بدید بهتر میشه راهنمایی کرد!

کاربر جدید
    محل زندگی
    خراسان شمالی

ممنون از لطف شما
    اما برای چه کاری می خواهم از این ویجت استفاده کنم:

من می خواهم موقعی که هر یک از چهار radiobutton موجود در radiogroup انتخاب شد یک پنجره دیالوگ باز شود که بتوانم زمان را از کاربر بگیرم و برای اعلام هشدار یاد آوری در آن زمان تنظیم شده استفاده کنم و همان طور که قبلا عرض شد با استفاده از TimePickerDialog نمی توانم زمان را بگیرم چون روی TimePicker در متد onTimeSet از onTimeSetListener خط می کشد و خطای مطرح شده را می دهد که منسوخ شده و صفحه هم برای قرار دادن خود TimePicker جا ندارد (به همین دلیل می خواهم از TimePickerDialog استفاده کنم ) و حتی اگر جا هم داشته باشد موقع تعریف TimePicker روی آن خط می کشد.

در ضمن من target sdk را کم کردم و یک بار روی 19 و یک بار روی 26 قرار دادم و امتحان کردم که اندروید استودیو درحالت انتخاب 19 زیر آن خط قرمز کشید و گفته بود که باید 26 یا بالاتر باشد و در حالت انتخاب 26 هم همچنان روی TimePicker از متد onTimeSet خط هست و برنامه را که اجرا می کنم وقتی می خواهم وارد صفحه ای که TimePickerDialog در آن تعریف شده شوم پیام می دهد که برنامه متوقف شده است.

در ضمن یک مشکل دیگر: برنامه من در امولاتور ها از راست به چپ هست و مشکلی ندارد ولی در موبایل خودم که api 22 دارد متن ها برعکس از چپ به راست نمایش داده می شود و مثلا عبارتی که نوشته ام که همه شان فارسی هستند به جای اینکه(مثل متنهای فارسی ) از سمت راست صفحه شروع شود در سمت چپ قرار می گیرد لطفا در این مورد هم راهنمایی بفرمایید در این مورد به لینک زیر مراجعه و به دستوراتش در قسمت لی اوت عمل کردم ولی جواب نگرفتم :

https://appreview.ir/%D8%B1%D8%A7%D8...88%DB%8C%D8%AF
    آخرین ویرایش به وسیله ramjm906563 : سه شنبه 18 تیر 1398 در 14:34 عصر دلیل: توضیح کاملتر و حذف فضاهای خالی

تاپیک های مشابه

1. رویداد کلیک در TimePicker
    نوشته شده توسط MohammadHadi2031 در بخش Android Studio
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 27 اسفند 1392, 16:18 عصر
  2. bootstrap timepicker
    نوشته شده توسط iranajax در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 09 اسفند 1392, 15:54 عصر
  3. سوال: چه طوری می تونم date timepicker رو ذخیره کنم ؟
    نوشته شده توسط ELI994 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 10
    آخرین پست: سه شنبه 28 خرداد 1392, 13:08 عصر
  4. تعداد روز بین دو تاریخ موجود در timepicker
    نوشته شده توسط skmr_ae در بخش C#‎‎
    پاسخ: 8
    آخرین پست: جمعه 18 فروردین 1391, 12:22 عصر
  5. انتقال تاریخ از Data TimePicker به TextBox
    نوشته شده توسط mary3541 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 26 اردیبهشت 1388, 19:37 عصر

برچسب های این تاپیک