نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: تفاوت در خروجی نرم افزار

تفاوت در خروجی نرم افزار

با سلام و احترام
    نرم افزار را وقتی با ویژیوال اجرا میکنم خروجی آن مشکلی نداره و درست کار میکنه اما وقتی فایل exe آنرا از داخل پوشه Debug اجرا میکنم یه خروجی دیگه و البته اشتباه میده.
    حتی وقتی فایل ستاپ هم میسازم خروجی اشتباه رو اجرا میکنه!
    الان هم به فایل exe اون نیاز دارم . چیکار باید کرد ؟ ممنون

نقل قول: تفاوت در خروجی نرم افزار

سلام پروژه رو Clean و Rebuild کنید اگر مشکلتون حل نشد احتمالا چند Project در Soloution دارید برید توی منوی Project بعد Properties بعدش Startup Object رو روی پروژه اصلی بزارید

نقل قول نوشته شده توسط Shadow_net مشاهده تاپیک
    سلام پروژه رو Clean و Rebuild کنید اگر مشکلتون حل نشد احتمالا چند Project در Soloution دارید برید توی منوی Project بعد Properties بعدش Startup Object رو روی پروژه اصلی بزارید
    ممنون از توجهتون
    متاسفانه درست نشد. Startup Object هم روی Not set تنظیم شده و پروژه دیگه ای نداره.
    بعد از Clean فایل exe رو هم حذف کردم و Startup Object رو روی دو حالت Notset و Program.exe اجرا کردم اما باز هم فرقی نکرد. کدهایی را که چند وقت پیش نوشته بودم داره اجرا میکنه و کدهای جدید رو اجرا نمیکنه. آخه این کدها مگه جایی ذخیره میشه ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

سلام
    شاید در پوشه دیگه ای به غیر از debug هست مثلا Release. شما به solution configurations و solution platforms نگاه کنید ببینید روی چه مقادیر تنظیم شده و بر اون اساس در پوشه مربوطه مراجعه کنید مثلا ممکنه کلا در پوشه x86 باشه. ضمنا به تاریخ فایل خروجی هم نگاه کنید مشخص هست در چه تاریخی ساخته شده.

نقل قول نوشته شده توسط Mahmoud Zaad مشاهده تاپیک
    سلام
    شاید در پوشه دیگه ای به غیر از debug هست مثلا Release. شما به solution configurations و solution platforms نگاه کنید ببینید روی چه مقادیر تنظیم شده و بر اون اساس در پوشه مربوطه مراجعه کنید مثلا ممکنه کلا در پوشه x86 باشه. ضمنا به تاریخ فایل خروجی هم نگاه کنید مشخص هست در چه تاریخی ساخته شده.
    والا به خدا متعجب موندم.
    کلا 4 تا پوشه دارم \bin\Debug و obj\Debug و Properties و Resources. پوشه Release ندارم. اگرم بوده پاک کردم.
    کل پوشه bin و obj را با محتویات داخلش به جز دیتابیس(اکسس) و دو تا فایل گزارشگیری Report.mrt که داخلشون بود بقیه فایلها رو پاک کردم .
    پوشه Resources هم کلا خالیه.
    پوشه Properties هم 5 تا فایل به نامهای AssemblyInfo.cs و Resources.Designer.cs و Resources.resx و Settings.Designer.cs و Settings.settings داخلش هستش که دست نزدم(راستش میترم برنامه به هم بریزه).
    باز هم که اجرا میکنم مشکل حل نشده.
    واقعا نمیدونم چیکار کنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

بله عجیبه. اول شما از طریق جستجوی ویندوز در پوشه ی اصلی پروژه یک جستجو انجام بدید ببنید فایل exe رو پیدا میکنید.
    راه دوم اینکه کل پروژه رو در جای دیگه ای کپی کنید و در اونجا بیلد کنید ببینید نتیجه چی هست.
    و اینکه مطمئنید پروژه ای که در ویژوال استودیو باز کردید در همون پوشه ای هست که دنبال اگزه می گردید؟ منظورم اینه که ممکنه پروژه در جای دیگه هم کپی شده باشه و شما در حالیکه فایل رو در ویژوال استودیو باز کردید در پوشه های قدیمی دارید دنبال فایل اگزه می گردید.

نقل قول نوشته شده توسط Mahmoud Zaad مشاهده تاپیک
    بله عجیبه. اول شما از طریق جستجوی ویندوز در پوشه ی اصلی پروژه یک جستجو انجام بدید ببنید فایل exe رو پیدا میکنید.
    راه دوم اینکه کل پروژه رو در جای دیگه ای کپی کنید و در اونجا بیلد کنید ببینید نتیجه چی هست.
    و اینکه مطمئنید پروژه ای که در ویژوال استودیو باز کردید در همون پوشه ای هست که دنبال اگزه می گردید؟ منظورم اینه که ممکنه پروژه در جای دیگه هم کپی شده باشه و شما در حالیکه فایل رو در ویژوال استودیو باز کردید در پوشه های قدیمی دارید دنبال فایل اگزه می گردید.
    ممنون از راهنماییتون . مشکل حل شد.
    ولی راستش هنوزم متوجه نشدم چی شد !
    داخل پوشه Projects رو جستجو کردم نتیجه اینکه داخل پوشه برنامه م دو تا فایل اجرایی نشون میده و از آیکونها و بعضی از فایلها هم دوتا نشون میده ولی وقتی بصورت معمولی همون مسیر رو میرم و نگاه میکنم یه فایل اجرایی و از آیکونها هم یکی میبینم!
    آخرین ویرایش به وسیله SardareEshgh : شنبه 22 تیر 1398 در 18:40 عصر

تاپیک های مشابه

1. سوال: تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت
    نوشته شده توسط parisa.porseshgar در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 17 بهمن 1397, 10:45 صبح
  2. کپی کردن اطلاعات دو تیبیل متفاوت در دو دیتابیس متفاوت درون یکدیگر هر 2 میلی ثانیه
    نوشته شده توسط nava_2012 در بخش تحلیل و طراحی بانک اطلاعات
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 22 اسفند 1393, 09:37 صبح
  3. تفاوت row با row-fluid در بوت استراپ؟
    نوشته شده توسط rayanravesh در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 19 آذر 1392, 10:39 صبح
  4. راهننمایی در رابطه با تفاوت دو Syntax متفاوت LINQ TO SQL
    نوشته شده توسط sirvan-me در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 12 دی 1391, 21:46 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •