سلام
گاهی یه پنجره فرعی میره زیر پنجره اصلی مخفی میشه.من نمی دونم برنامه کی بررسی کنه آیا این اتفاق افتاده یا نه.علاوه بر این نمی دونم برنامه باید چی رو بررسی کنه که بفهمه این اتفاق افتاده.و چطور پنجره فرعی رو بالاتر قرار بدم بدون اینکه فوکوس بهش منتقل بشه(Show,BringToFront اینطور عمل می کننده).
لطفا راهنمایی کنید.من از تعیین پرنت استفاده می کنم که باعث میشه مجبور بشم از فرم بی لبه تمام صفحه استفاده کنم.چون پنجره ای که فرزند دیگری باشه محدودیت فضا پیدا می کنه.
یه مساله دیگه اینکه نمی دونم parent فرم چی هست چون وقتی از برنامه میخوام نام اون رو نمایش بده Access Violation میشه.پس نمی تونم موقتا برای تعیین قرار گرفتن روی پنجره دیگه والد رو فرم پایینی قرار بدم و بعد به حالت قبل برگردونم.
البته پیچیدگیهای دیگه ای هم در برنامه هست مثل اینکه فوکوس به فرم پایینی محتوای فرم بالایی رو طبق نیازهای برنامه ام تغییر میده و بهتره اصلا فرم پایینی فعال نشه ولی راهی برای ممانعت از این کار ندارم مگر اینکه بتونم جلوی سویچ به برنامه دیگه وقتی برنامه دیگه ای وجود نداره بگیرم و کاربر اصلا دلش نخواد دسکتاپ رو ببینه(Alt+Tab وقتی برنامه دیگه و پوشه ای باز نیست)