نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ساخت ربات برای اینستاگرام

ساخت ربات برای اینستاگرام

آقا من خیلی وقت هستش میخوام ربات اینستاگرام برای خودم بسازم
    ساختم اما درست کار نمیکنه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم
    یواش یواش دارم عصبانی میشم
    خواهش میکنم راهنمایی کنید

نقل قول: ساخت ربات برای اینستاگرام

آموزش ساخت ربات اینستاگرام

با خرید ربات اینستاگرام شما میتوانید برای پیج خود فالوور هدفمند و واقعی جذب کنید. اکثر کاربرانی که اشتراک ربات را خریداری کرده اند با مشکل ساخت ربات اینستاگرام روبرو هستند و با این وجود که پشتیبانی تیم اینبو فیلم های آموزشی متعددی را در زمینه ساخت ربات اینستاگرام برای کاربران عزیز آماده کرده باز هم مشکل اساسی در مورد نحوه ساخت و استفاده از آن وجود دارد.
    ساخت ربات اینستاگرام به صورت صحیح بسیار مهم بوده برای مثال در نظر بگیرید وسیله ای مانند یک خودرو را خریداری کرده اید. اگر از نحوه استفاده آن اطلاع نداشته باشید قطعا نمیتوانید از آن به خوبی استفاده و نتیجه مطلوب را بگیرید. همین موضوع در رابطه با خرید ربات اینستاگرام نیز صدق کرده از این رو در این مقاله میخواهیم نحوه ساخت و استفاده صحیح از ربات اینستاگرام اینبو را برای شما آموزش بدهیم.
    در ضمن برای داشتن یک ربات اینستاگرام مستقل که فعالیت های مد نظر شما را به صورت منظم و تنظیم شده در سرور خودتان توسط شما انجام دهد. کافی ایست اسکریپت ربات را در سرور خود پیاده سازی کنید. اسکریپت در واقع کد های آماده ربات بوده که آماده دریافت دستور های شما میباشد. ما در این مقاله قصد توضیح دادن ساخت ربات و طریقه خرید اسکریپت ربات راه اندازی آن را داریم پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب .......

نقل قول: ساخت ربات برای اینستاگرام

مجموعه آموزش هایی که سایت فرادرس میذاره هم خیلی خوب و کامله

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 22 شهریور 1402, 14:26 عصر
  2. پاسخ: 11
    آخرین پست: سه شنبه 12 فروردین 1399, 10:08 صبح
  3. استخدام برنامه نویس در استان همدان شهرستان تویسرکان
    نوشته شده توسط alvandyhamed در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 07 مرداد 1390, 17:26 عصر