نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: رمزگذاری ویدیو

رمزگذاری ویدیو

سلام..دوستان من یه تعداد ویدیو داخل پروژم دارم در فایل raw..که میخام اینا به صورت رمزگذاری شده داخل raw قرار بدم و بعد موقع استفاده decryption کنم و نمایش بدم ولی واقعا هر چی سرچ کردم کتابخونه ای برای این کار پیدا نکردم.ممنون میشم راهنماییم کنید و یا حتی اگه راه دیگه ای برای محافظت از رسانه سمت کلاینت وجود داره بهم بگید ممنون میشم.فقط دقت کنید برنامم افلاینه و این رو خودم هم میدونم که میشه سمت سرور قرارشون داد و... ولی خب گفتم دیگه برنامم افلاینه و خیلی خیلی کارم گیره...ممنون و متشکر

نقل قول: رمزگذاری ویدیو

خب...اینجا که کسی جوابم رو نداد...ولی خودم حل کردم موضوع رو...و کلیت کار هم به شکله که ابتدا اومدم و ویدیوهام و رمز گذاری کردم(با کدهای جاوایی که پیدا کردم و با مقداری ویرایششون)..در قدم بعد این ویدیوها رو در raw قرار دادم...حالا هر زمانی که هر کدوم از این ویدیو ها رو بخام پخش کنم اول میام فایل رمزگذاری شده رو کپی میکنم در internal storage..چرا؟چون کلا نمیشه فایل های داخل raw رو ویرایش کرد و باید به قسمت دیگه ای اول منتقلشون کرد...حالا فایل کپی شده رو میام decryption میکنم و بعدش ویدیو رو پخش میکنم و در قدم اخر وقتی پخش ویدیو تموم شد اون رو از internal storage پاک میکنم...کلا در تمام این مراحل حتی یک ثانیه تاخیر هم در پخش ویدیو به وجود نمیاد...و ویدیوها هم در فایل raw بصورت encryption باقی میمونن تا کسی به راحتی نتونه ازشون استفاده کنه..
    گفتم کلیات کار رو بگم تا شما هم اگه به چنین کاری نیاز داشتید یه ذهنیتی براتون ایجاد کرده باشم

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 21 شهریور 1395, 20:07 عصر
  2. برنامه نویسی بلوتوث در اندروید با اندروید استودیو
    نوشته شده توسط tahafathi در بخش Android Studio
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 05 مرداد 1394, 08:54 صبح
  3. مبتدی: رزولوشن تبدیلی ویدیو ها در سایت اشتراک ویدیو
    نوشته شده توسط yas9693 در بخش PHP
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 24 دی 1392, 18:25 عصر
  4. لینک دانلود ویژوال استدیو و اس کیو ال بای اندروید