نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل و خطا در دیتابیس

مشکل و خطا در دیتابیس

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اخیرا من بایک مشکل مواجه شدم که به هیچ عنوان نمی توانم از sql server استفاده نمایم البته با نام erorr هم در سایت جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم مشکل این است که یک بار با کامپیوتر کار می کردم که برق رفت و موقعی که سیستم بالا آمد در قسمت پایین علامت service manager به حالت stop در آمده بود و علامت stop قرمز رنگ به جای علامت سبز رنگ ظاهر شده بود من بروی service manager کلیک کردم و یک بار کلید refresh servises.. را فشار داه و سپس کلید start/continu را فشار دادم ولی sql یک لحظه run و خیلی سریع به حالت stop برگشت من این عمل را چندین بار تکرار کردم ولی فایده ای نداشت چندین بار کامپیوتر را reset کردم باز فایده ای نداشت از قسمت enterprise قسمت (node) مورد نظر را حذف و دوباره از طریق sql server new registeration وارد شدم و رمز مورد نظر را وارد کردم ولی در پایان پیام زیر داده می شود
    " sql server dose not exist or access dinied (conection)"
    موقعی ای که query analiser را هم باز می کنم تا وصل شوم پیام فوق داده می شود.
    و همچنی موقعی که از طریق vb و یا نر افزار دیگری وارد sql می شوم پیام فوق داده میشود
    به نظر اساتید من چگونه می توانم دوباره sql را احیا کنم؟
    البته باید عرض کنم که من فقط username sa را دارم و بقیه را حذف کردم و حدود هیچ مشکلی در طی یک سال گذشته نداشتم.

کاربر دائمی آواتار sarvestan
    محل زندگی
    سروستان
    شاید تنها راه برای sql-Server شرکت معظم Microsoft نصب مجدد باشه!
    این مشکل شما به دلیل تخریب فایلهای DLL در حال استفاده در زمان رفتن برقه!
    با یک نصب مجدد مشکلتون حل می شود انشاا...

با تشکر از جواب ارسالی من خودم هم به این نتیجه رسیدم و sql را دوباره نصب کردم و مشکل حل شد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •