نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: تابع برگرداننده نام و پسورد حساب کاربری

تابع برگرداننده نام و پسورد حساب کاربری

با سلام

چه تابعی (اعم از API و ...) وجود دارد که وقتی من با نام و پسورد مجاز خودم وارد ویندوز XP می‌شوم، مقادر Name و Password حساب کاربری خودم را به من برگرداند.

با تشکر از دوستان

کاربر دائمی آواتار Bahram0110
    محل زندگی
    شیراز | یاسوج | اهواز
    فکر نکنم چنین تابعی وجود داشته باشه!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Earth
    دیگه انقدر هم امنیت ویندوز کشکی نیست
    اما از اونجایی که مخ گیتس و بر و بچه هاش تاب زیادی داره شاید بشه تو ترفند های رجیستری یه چیزی مث اینو پیدا کرد

حتما راهی هست./

با سلام

اصلا چه ربطی به مخ گیتس و ... دارد. چرا بحث رو بیخودی عوض می‌کنید.
    آقا من با نام و پسورد خودم وارد ویندوز شده‌ام. یعنی اینکه ورود من به سیستم یک ورود مجاز است. حالا نیاز دارم نام حساب و کلمه رمزی که مربوط به خودم هست را از ویندوز بپرسم.
    تابع API برگرداننده نام حساب کاربری را پیدا کردم که به خوبی کار می‌کند. نام تابع GetUserName است.
    حالا دوستان اگر تابع برگرداننده رمز حساب را بگویند ممنون می‌شوم.
    با تشکر

آقا فرزین این برایه اینه که بحث زیاد خشک نشه./

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Earth
    من هم تابع برگردوندن Yser name رو دارم. این تابع یه شکل عادی هم قابل دریافته چون برای نوشتن برنامه هایی که محدود به user خاصی هستند در نظر گرفته شده. اما با این وجود من تو لیست source code های خودم به هیچ موردی که pass رو بده بر نخوردم.
    اما اگه بشه به باکس های user و pass دسترسی پیدا کرد شاید بشه با Administrator وارد شد
    تنها مشکل امنیتی در ویندوز xp در این مورد اینه که در قسمت setup الزامی برای pass وجود نداره.

کاربر دائمی آواتار Bahram0110
    محل زندگی
    شیراز | یاسوج | اهواز

Wink

نقل قول نوشته شده توسط A.Farzin
    با سلام

اصلا چه ربطی به مخ گیتس و ... دارد. چرا بحث رو بیخودی عوض می‌کنید.
    آقا من با نام و پسورد خودم وارد ویندوز شده‌ام. یعنی اینکه ورود من به سیستم یک ورود مجاز است. حالا نیاز دارم نام حساب و کلمه رمزی که مربوط به خودم هست را از ویندوز بپرسم.
    تابع API برگرداننده نام حساب کاربری را پیدا کردم که به خوبی کار می‌کند. نام تابع GetUserName است.
    حالا دوستان اگر تابع برگرداننده رمز حساب را بگویند ممنون می‌شوم.
    با تشکر
    فرض کنید شما رییس یک شرکت هستید!
    با یوزر و پسورد خود وارد سیستم می شوید. یه دفعه به هر علتی مجبور می شی دو دقیقه بری بیرون. حالا یکی از زیر دستای شما میاد و با فراخوانی همون تابعی که جناب رئیس می فرمایند رمز عبور شما رو بدست میاره. به همین راحتی کامپیوتر جناب رییس هک شد.

حالا به نظر تو باز چنین تابعی وجودش منطقیه؟

تابع که قطعآ واضحه وجود نداره.

ولی ترفندهایی هست که بشه این کارو کرد.

چون اکثر نرم افزارهایی که پسوزد ویندوز رو دور میزنن ار همین ترفنها استفاده میکنن.

درست یادم نیست کجا خونده بودم.
    یه مطلبی بود در رابطه با نحوه کار یکی از این برنامه ها که قبل از ورد کامل به ویندوز از یه طریقی
    پسورد یوزری رو که روش کلیک کرده بودیم توی یه پاپ آپ نشون میداد.

ولی یکی از ساده ترین راهش که زیاد هم پیچیده نیست اینه که موقع وارد کردن یوزر و پسورد اون
    کاراکترها رو برنامه دریافت کنه یا به هر طریقی به باکس های user و pass دسترسی پیدا کرد که یکی از دوستان هم اشاره کرد بودند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •