نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: فروش نرم افزار خارج از کشور

کاربر دائمی آواتار mmbguide
    محل زندگی
    منظومه شمسی

فروش نرم افزار خارج از کشور

سلام دوستان. چطور میشه یک نرم افزاری که تولید کرده ام را به خارج از کشور بفروشم. منظور این هستش که پرداخت از طریق کیف پول دیجیتال آیا راه حل درستیه؟ تشکر

کاربر دائمی آواتار پرستو پارسایی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: فروش نرم افزار خارج از کشور

سلام! بله، استفاده از کیف پول دیجیتال می‌تونه یک راه حل مناسب برای پرداخت های بین المللی باشه. با استفاده از یک کیف پول دیجیتال، مشتریان خارجی می‌تونن به راحتی پرداخت ها را انجام دهند و شما نیز می‌تونید به راحتی پول را دریافت کنید.
    برای این کار، شما نیاز دارید تا اطلاعات کیف پول خود را به مشتریان خارجی ارائه کنید . مانند آدرس کیف پول یا کد QR. مشتریان می‌توانند از طریق این اطلاعات، مبلغ مورد نظر خود را به شما انتقال دهند و شما می‌تونید پس از تأیید پرداخت، نرم افزار را برای آنها ارسال کنید.
    همچنین، می‌تونید از روش های دیگری مانند استفاده از درگاه های پرداخت بین المللی نیز استفاده کنید. این درگاه ها به شما امکان می‌دهند تا به راحتی پرداخت های مختلف را از مشتریان خارجی دریافت کنید.
    مهمترین نکته در این موضوع اینه که شما باید در مورد قوانین و مقررات مالی و مالیاتی کشورهایی که می‌خواهید به آنها فروش کالا انجام دهید رو ، بررسی کنید. همچنین، مطمئن شوید که اطلاعات پرداختی مشتریان خارجی به صورت امن و رمزنگاری شده انتقال می‌یابه. این مورد مالیاتی رو خودم باهاش به مشکل برخورد کردم . پس حتما دقت کنید

کاربر دائمی آواتار mmbguide
    محل زندگی
    منظومه شمسی

نقل قول: فروش نرم افزار خارج از کشور

درود به شما. تشکر بابت راهنمایی شما. به گمانم همان رمز ارز مناسبتر باشه. حتی با نوبیتکس هم صحبت کردم و پیشنهاد کردند که کیف پول های غیر ایرانی را معرفی کنم چون ممکنه خود واریز کننده با کشور مبدا که یک کیف پول ایرانی هست به مشکل بر بخوره.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •