نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: پیام امنیتی در فایل اجرایی اکسس

پیام امنیتی در فایل اجرایی اکسس

سلام خدمت اساتید محترم،
    من یک برنامه اکسس نوشتم و برنامه را با فرمت accde ذخیره کردم. فایل نصبی برنامه را هم ساختم. همه چیز بدون نقص بود به غیر از دو مورد اول پیام عجیبی که اکسس روی برنامه من میده و دوم عدم نمایش آیکونی که خودم برای برنامه طراحی کردم تو کامپیوتر‌های دیگه در هیچ فرمی آیکون من نیست و آیکون خود اکسس هست. روی هر کامپیوتری تست می‌کنم این پیام رو نشون میده.
    Untitled.jpg
    البته با رفتن به قسمت Trust Center و تعریف برنامه در قسمت Trusted Location ظاهرا مشکل برطرف میشه اما خب این کار اصلا برای برنامه‌ای که نوشتم جالب نیست. آیا راه حلی برای این موضوع وجود داره؟ واقعا ناامید کننده هست نزدیک یک سال روی این برنامه کار کردم. لطفا راهنمایی کنید.
    با سپاس فراوان

کاربر دائمی آواتار eb_1345
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: پیام امنیتی در فایل اجرایی اکسس

نقل قول نوشته شده توسط Hermes1966 مشاهده تاپیک
    سلام خدمت اساتید محترم،
    من یک برنامه اکسس نوشتم و برنامه را با فرمت accde ذخیره کردم. فایل نصبی برنامه را هم ساختم. همه چیز بدون نقص بود به غیر از دو مورد اول پیام عجیبی که اکسس روی برنامه من میده و دوم عدم نمایش آیکونی که خودم برای برنامه طراحی کردم تو کامپیوتر‌های دیگه در هیچ فرمی آیکون من نیست و آیکون خود اکسس هست. روی هر کامپیوتری تست می‌کنم این پیام رو نشون میده.
    Untitled.jpg
    البته با رفتن به قسمت Trust Center و تعریف برنامه در قسمت Trusted Location ظاهرا مشکل برطرف میشه اما خب این کار اصلا برای برنامه‌ای که نوشتم جالب نیست. آیا راه حلی برای این موضوع وجود داره؟ واقعا ناامید کننده هست نزدیک یک سال روی این برنامه کار کردم. لطفا راهنمایی کنید.
    با سپاس فراوان
    سلام
    در ارتباط با این موضوع جناب آقای دستگردی روشی رو در این تاپیک بطور مفصل توضیح داده اند .

eb_1345 عزیز،
    از توجه شما و راهنمایی که فرمودید بسیار سپاسگزارم. مطالب آموزنده و جالبی بود اما بیش از حد پیچیده و تخصصی بود. بنده ابدا با اینکه مخاطبانم متوجه بشوند که برنامه‌ام را با اکسس نوشته‌ام مشکلی ندارم بلکه اتفاقا از این مطلب استقبال هم می‌کنم. هیچگاه به دنبال پنهان کردن اکسس نبودم و معتقدم برنامه‌های خوبی که با اکسس نوشته شده‌اند اتفاقا باید اکسس را رونمایی نمایند تا توانایی های این برنامه به چشم بیاید.
    در هر حال ضمن تشکر از لطف همیشگی شما به بنده پیچیدگی مطالب مانع بهره‌مندی حقیر شد و مشکل همچنان باقی است.
    با سپاس و تشکر مجدد

محل زندگی
    تهران

eb_1345 عزیز،
    از توجه شما و راهنمایی که فرمودید بسیار سپاسگزارم. مطالب آموزنده و جالبی بود اما بیش از حد پیچیده و تخصصی بود. بنده ابدا با اینکه مخاطبانم متوجه بشوند که برنامه‌ام را با اکسس نوشته‌ام مشکلی ندارم بلکه اتفاقا از این مطلب استقبال هم می‌کنم. هیچگاه به دنبال پنهان کردن اکسس نبودم و معتقدم برنامه‌های خوبی که با اکسس نوشته شده‌اند اتفاقا باید اکسس را رونمایی نمایند تا توانایی های این برنامه به چشم بیاید.
    در هر حال ضمن تشکر از لطف همیشگی شما به بنده پیچیدگی مطالب مانع بهره‌مندی حقیر شد و مشکل همچنان باقی است.
    با سپاس و تشکر مجدد
    فایل ضمیمه رو به فایل ستاپ برنامتون اضافه و برای امتحان برنامتون که قبلاً نصب کرده این رو آنیستال و مجدداً نصب کن ببین مشکل برطرف میشه
    فقط یادت باشه این فایل باید در قسمت registry فایل ستاپ اضافه بشه

بنده قبلا در این لینک به سوال یکی از دوستان که در خصوص اضافه کردن فایل های با پسوند Reg به ستاپ ساز Smart Install Maker سوال پرسیده بود جواب داده ام
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله eb_1345 : جمعه 29 دی 1402 در 17:53 عصر

جناب eb_1345،
    یک دنیا سپاس از کمک و راهنمایی‌های ارزنده شما. فی‌الواقع بدون راهنمایی‌های شما نوشتن این برنامه برای بنده ممکن نبود. سپاسگزار این همه لطف و مرحمت شما هستم. همه چیز عالی بود و به خوبی اجرا شد.

محل زندگی
    تهران

جناب eb_1345،
    یک دنیا سپاس از کمک و راهنمایی‌های ارزنده شما. فی‌الواقع بدون راهنمایی‌های شما نوشتن این برنامه برای بنده ممکن نبود. سپاسگزار این همه لطف و مرحمت شما هستم. همه چیز عالی بود و به خوبی اجرا شد.
    خواهش می کنم
    خدا رو شکر که مشکلتون برطرف شد

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 23 تیر 1401, 07:46 صبح
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 07 آذر 1400, 12:57 عصر
  3. حرفه ای: برنمه اماده اگسس . ورژن 64 بیتی
    نوشته شده توسط rostamani68 در بخش Access
    پاسخ: 21
    آخرین پست: شنبه 15 تیر 1398, 22:47 عصر
  4. پاسخ: 3