نمایش نتایج 1 تا 40 از 46

نام تاپیک: درخواست راهکار

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار eb_1345
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: درخواست راهکار

نقل قول نوشته شده توسط rezekh مشاهده تاپیک

اما اگر اشتباه نکنم فقط در مورد افرادی که از اولین قسط بارگذاری میشود مانده را درست نشان میدهد مثلا لیست من گه شامل اقرادی است که تاکنون 5 تیا10 قسط داده اند نمیشود چون مانده واقغی و باقیمانده اکسل را درست نشان نمیده
    سو ال دیگر اینکه افرادی که بیش از یک بار وام بگیرند چطور در تب اطلاعات تفکیک اقساط مخلوط نشود (جون ممکن است مثلا 36 رکورد برای وام قبل و چندین رکورد از وام جدید داشته باشد )
    سلام
    بنابراین با وجود این دو موردی که مطرح کردین راهکاری منطقی نمیتوان ارائه داد ( البته به نظر من) ؛ چرا که وقتی اطلاعات ناقصی از وضعیت وام افراد در اختیار شما قرار می گیرد چگونه انتظار چک کردن و مقایسه وضعیت وام افراد در ماههای مختلف از برنامه خواهی داشت؟
    همانطور که قبلا هم عرض کردم این کنترل ها باید از طریق همان سیستم وام شرکت یا موسسه ای که شما در آنجا مشغول بکار هستین انجام شود چون اطلاعات کامل و جامع وضعیت وام افراد در بانک اطلاعاتی آن سیستم موجود می باشد . اما چرا کاری که باید توسط آن سیستم بصورت اتوماتیک انجام شود به شما سپرده شده واقعاً جای سوال و ابهامه
    مواردی که جناب آقای mazoolagh عزیز در پست 9 مطرح کردن کاملاً گویای این مطلب است که متاسفانه سیستم وام محل کار شما دارای ایراد است .

خدا نگهدار

نقل قول: درخواست راهکار

نقل قول نوشته شده توسط eb_1345 مشاهده تاپیک
    سلام
    بنابراین با وجود این دو موردی که مطرح کردین راهکاری منطقی نمیتوان ارائه داد ( البته به نظر من) ؛ چرا که وقتی اطلاعات ناقصی از وضعیت وام افراد در اختیار شما قرار می گیرد چگونه انتظار چک کردن و مقایسه وضعیت وام افراد در ماههای مختلف از برنامه خواهی داشت؟
    همانطور که قبلا هم عرض کردم این کنترل ها باید از طریق همان سیستم وام شرکت یا موسسه ای که شما در آنجا مشغول بکار هستین انجام شود چون اطلاعات کامل و جامع وضعیت وام افراد در بانک اطلاعاتی آن سیستم موجود می باشد . اما چرا کاری که باید توسط آن سیستم بصورت اتوماتیک انجام شود به شما سپرده شده واقعاً جای سوال و ابهامه
    مواردی که جناب آقای mazoolagh عزیز در پست 9 مطرح کردن کاملاً گویای این مطلب است که متاسفانه سیستم وام محل کار شما دارای ایراد است .

خدا نگهدار
    جناب استاد بسیار متشکرم از راهنمایتون و وقتی که گذاشتید انشاا درپناه حق سالم وتندرست باشید خدا حافظ شما باشد

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 13
    آخرین پست: دوشنبه 12 آبان 1399, 13:00 عصر
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 06 فروردین 1396, 09:01 صبح
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 31 مرداد 1393, 10:12 صبح
  4. پاسخ: 7
    آخرین پست: سه شنبه 28 آذر 1391, 13:48 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید