نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: چگونگی دسترسی به یک فایل در روی سیستم کاربر

کاربر دائمی آواتار babak869
    محل زندگی
    کرمانشاه

چگونگی دسترسی به یک فایل در روی سیستم کاربر

سلام
    من میخوام زمانی که کاربر یه صفحه رو اجرا میکنه بتونم به یه فایل بخصوص در یه آدرس مشخص از سیستم کاربر دسترسی داشته باشم.مثلا زمانی که کاربر صفحه ای رو باز میکنه بتونم یه فایل متنی رو که در درایو :c اون قرار داره بخونم.
    من یه نمونه در انتی ویروس نورتون دیدم که شماره کد سخت افزاری رو که توسط خود برنامه تولید شده بود در هنگام Activation از طریق URL به سایت ارسال میکرد.من این روش مورد نظرم بود که چگونه میشه یه اطلاعاتی که در رجیستری یا یک فایل متنی یا ... که در سیستم کاربر استفاده کننده هست به عنوان پارامتر به سایت ارسال کرد . ممنونم

از دوستان در این زمینه راهنماییمی خوام
    متشکرم و موفق باشید

حتماً باید یک برنامه روی کامپیوتر میزبان نصب باشه (یا یک ActiveX) که اطلاعات مورد نظر رو بخونه و ارسال کنه. خود Browser‌ به تنهایی نمی‌تونه این کار رو بکنه. در مثال شما، برنامه نورتون خودش چون یک برنامه نصب شده هستش، می‌تونه اطلاعات رو بخونه، بعد یک پنجره Browser باز کنه، و آدرسش رو هم تنظیم کنه.

کاربر دائمی آواتار babak869
    محل زندگی
    کرمانشاه
    دقیقا منظور منم همینه .میشه در این مورد بیشتر راهنمایی کنید . منم میخوام بدونم چطور میشه به Browser از سیستم کاربر پارامتر ارسال کرد
    متشکرم

تا پارامتر چی باشه. اگر فقط یکی دوتا کلمه باشه که کاری نداره! هر برنامه‌ای می‌تونه به سیستم عامل بگه این دستور رو اجرا کنه:

iexplore http://www.domain.com/page.asp?q=value

همون‌طور که می‌بینید، من می‌تونم پارامتر رو از طریق QueryString در قسمت q=value ارسال کنم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •