نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: سبقت از تیم برنامه نویسی ویژوال فاکس پرو

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

Thumbs up سبقت از تیم برنامه نویسی ویژوال فاکس پرو

با سلام
    شاید از عنوان تعجب کنید اما کاری رو که تیم برنامه نویسی میکروسافت میخواهد انجام بدهد دو برابر اون توسط یک تیم برنامه نویسی انجام شده.با مراجعه به سایت http://etecnologia.net متوجه منظور من میشوید.
    .Net Extender for VFP
    توسط این ابزار میتونید از طریق ویژوال فاکس پرو 8 و 9 از تمامی امکانات دات نت 2.0 استفاده کنید.
    VFP Compiler for .NET
    توسط این ابزار میتونید برنامه ای رو که در ویژوال فاکس پرو مینویسید رو با اضافه کردن تنها چند خط کد به اسمبلی کامپایل کنید و از تمام قدرت دات نت در برنامه هاتون استفاده کنید.همچنین محدودیت جداول فاکس پرو به 16 برابر مقدار فعلی افزایش پیدا کرده و انگار دیگه محدودیت نیست.
    علاوه بر همه اینها برنامه شما علاوه بر سیستم های 32 بیتی حالا روی انواع 64 بیتی هم اجرا و کاملا منطبق بر اون هست . همچنین برنامه های شما روی PDA ها هم قابل اجراست.

هر کدام از محصولات فوق تنها 120 دلار

واقعا عالی نیست؟ قیمت یک دونه پارس پندار
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

من برای افزایش قدرت فاکس لحظه شماری میکنم تا برگردم به فاکس

کاربر دائمی آواتار mehran_337
    محل زندگی
    رشت
    باور کردنش برام سخت بود. شاید به جرئت بگم وقتی sample رو دیدم برق خوشحالی تو چشام موج می زد.

علی حسین زاده امروز خبری رو درج کرد که می تونم بگم بهترین خبر ی بود که توی این ماه شنیدم.
    منوهای آفیسی - تولبار تم دار - پیش نمایش چاپ دان نتی - گرید پیشرفته .و ...
    بیشتر چیزهایی که منتظرش بودم
    فکر می کنید که در ورژن های بعدی این امکانات جزو امکانات اصلی خود فاک بشه ؟؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •