نمیدانم مسئله حل شد یا نه؟
چون من نام ساختارها و کلمات کلیدی مورد پذیرش را در ادامه مطالب نوشته بودم.
بله، با تشکر از شما دوست گرامی، ظاهرا این قابلیت (پشتیبانی از انواع UnSigned) در نسخه ی 2005 اضافه شده، و من هم هرچقدر جستجو میکنم باز به همون رفرنسی میرسم که مال سال 2002 هست!

اما در مورد Unsafe و Unmanaged باید بگم که ایندو در حقیقت یکی هستند، فقط unsafe یک کلمه ی کلیدی در سی شارپ هست که به کامپایلر میگه این بلاک کد به صورت Unmanaged اجرا میشه و clr در اون دخالتی نداره.

و اما در مورد حجم برنامه، باید بگم که حجم برنامه به صورت مستقیم در سرعت اجرای برنامه و همینطور مقدار فضایی که از سیستم عامل برای بارگذاری میگیره در ازتباطه، شما به فایل اجراییت (قبل از کامپایل) یک Resource بزرگ اضافه کن و بعد کامپایلش کن، میبینی که سرعت اجرای اون به مراتب پایین تر از دفعه ی قبلی هست که Resource مورد نظر بهش تزریق نشده بود.
اما نکته ی اصلی تعداد خطوطی بود که کامپایلرها برای هر دو زبان به IL تبدیل میکردن، این خیلی مهمه، چون در زمان اجرای برنامه، این کدهای IL هستند که به NativeCode تبدیل میشن و هرچقدر کمتر باشن، خب بالطبع سرعت اجراشون هم بالاتره، اما فعلا با این نمونه برنامه های کوچیک نمیشه نتیجه گرفت، باید ببینیم در برنامه های بزرگتر و پیچیده تر چه اتفاقاتی میفته.