نمایش نتایج 1 تا 28 از 28

نام تاپیک: ۵ مشکل در ویندوز ویستا

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد

۵ مشکل در ویندوز ویستا

۵ مشکل در ویندوز ویستا که نسبت به نسخه های قبلی هم بد تر شده! (به نقل از لینک زیر!)
    http://www.intelliadmin.com/blog/200...-of-vista.html
    ایمیل من
    سایت من

عضویت در جامعه‌ی اهدای عضو

Direct PGP key: http://tinyurl.com/66q5cy
    PGP key server: keyserver.ubuntu.com
    PGP name to search: omidmottaghi

کاربر دائمی آواتار aakh1361
    محل زندگی
    تهران - سه راه افسریه - شهرک کاروان
    یک از مشکلات که در ویستا ذکر شده مشکل کپی کردن هست که خیلی زمان میبرهبا اینکه سیستم من Raid 0 Sata 2 هست اما در هر ثانیه بیشتر از 50 مگابایت کپی نمی کنه (در ویستا)در حالی که ایکس پی 120 مگابیت در ثانیه سرعت کپی دارم

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    یک آزمایش توسط سندرا بر روی ویندوز XP و ویستا:

نتیجه نهایی رو اینجا میارم.
    Final Thoughts

I don't necessarily recommend Vista to anyone at this point in time, simply because it's not needed. In the two months that I've been using it full time on my Windows machine, I've run into too many weird bugs that I would have liked to have avoided. This ranges from applications not working, quirky UI glitches or hardware drivers not working as well as they should.

منبع: http://techgage.com/article/windows_...rmance_reports
    ایمیل من
    سایت من

کاربر دائمی آواتار shayan_delphi
    محل زندگی
    اصفهان
    ویستا امکان فارسی نویسی نداره؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    از دیار آریا
    نقل قول نوشته شده توسط shayan_delphi مشاهده تاپیک
    ویستا امکان فارسی نویسی نداره؟
    امکان فارسی نویسی داره و به نظر من که قویتر از از XP هم هست

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    مایکروسافت اذعان کرد که ویستا شکست خورده... (شبیه اخبار سیمای ج.ا.ا گفتم!!)
    متن کامل: http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=39087
    ایمیل من
    سایت من

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    شرکت دل دوباره تصمیم گرفت که سیستم هایی رو با سیستم عامل XP بفروشه (و بی خیال ویستا بشه)

http://news.com.com/Dell+brings+back...3-6177619.html
    ایمیل من
    سایت من

کاربر دائمی آواتار arshia_
    محل زندگی
    ایران-شهر فرزانگان( بروجرد )
    ویستا شاید برای کاربران تازه کار و معمولی جالب باشه
    ولی بس که توی کار ها دخالت می کنه غیر قابل تحمل می شه
    مخصوصا قابلیت uac
    در ضمن اگر یه برنامه خطاهای زیادی داشته باشه ویستا سریع صفحه مرگ رو نشون می ده و بعد ریست می شه
    چیزی که انصافا توی ایکس پی ازش خبری نبود
    شاید اگر همینطوری پیش بره تا اومدن ویندوز بعدی در سال 2010 همچنان از ایکس پی استفاده کنم
    راستی می دونید چرا سرویس پک 3 ویندوز ایکس پی رو قراره بعد از سال 2008 ارائه بشه!
    چون خودشون هم می دونن اگر زودتر ویندوز ایکس پی رو مجهز کنن دیگه کمتر کسی پول بابت ویستا می ده

این خبر برای چند وقت پیش بود :
    مایکروسافت همیشه زیر تیغ امنیت بوده است و محصولاتش متهم به داشتن آسیب‌پذیری‌های امنیتی بوده‌اند.

مایکروسافت همیشه زیر تیغ امنیت بوده است و محصولاتش متهم به داشتن آسیب‌پذیری‌های امنیتی بوده‌اند. در چندین هفته اخیر چندین خبر از این شرکت منتشر شد که نشان از تکاپوی شدید برای دستیابی به امنیت بیشتر دارند.

پس از انتشار ویستا و آشکار شدن چند شکاف امنیتی آن از سوی هکرها و مشکلات سازگاری پروسه‌های امنیتی آن با نرم‌افزارهای امنیتی، مایکروسافت به کاربرانش از آماده‌سازی اولین بسته اصلاحیه امنیتی ویستا خبر داد. این بسته اصلاحیه شامل به روزرسانی‌های امنیتی، تعمیرات مورد نیاز ویستا و بالا بردن کیفیت این سیستم‌عامل است.

منبع :
    http://www.shabakeh-mag.com/Articles/Show.aspx?n=1002856

ویستای بد!

بنیاد نرم‌افزارهای آزاد (Free Software Foundation) در یک حرکت تأمل‌برانگیز اقدام به راه‌اندازی سایتی درباره ویندوز ویستا نموده است و تصمیم دارد به کمک اعضا و کاربران داوطلب روی اینترنت در این سایت به آسیب‌ها و معایب ویندوز ویستا بپردازند.

بنیاد نرم‌افزارهای آزاد (Free Software Foundation) در یک حرکت تأمل‌برانگیز اقدام به راه‌اندازی سایتی درباره ویندوز ویستا نموده است و تصمیم دارد به کمک اعضا و کاربران داوطلب روی اینترنت در این سایت به آسیب‌ها و معایب ویندوز ویستا بپردازند. رسمی‌ترین نهاد اپن‌سورسی است که توسعه‌دهنده مجوز GPL و پروژه GNU نیز است.

جان سولیوان (John Sullivan)، مدیر برنامه‌ریزی FSF، درباره ویستا گفته است که متأسفانه شرکت مایکروسافت در نسخه جدید ویندوز خود دوباره به عقب برگشته و سعی کرده است کاربران خود را بیشتر محدود کند و آن‌ها را زیر نظر بگیرد. روی این سایت آمده است که هدف این سایت، تمرکز روی حرکات (به گفته او) شیطنت‌آمیز و زیانبار مایکروسافت در ویستا برای اعمال محدودیت‌هایی جدید برای کاربران و تبدیل نمودن کامپیوترها به ابزارهای ماشینی است که فقط شرکت‌های سازنده آن‌ها قادر به کنترل و تسلط بر آن‌ها هستند.

http://badvista.fsf.org/
    آخرین ویرایش به وسیله zehs_sha : چهارشنبه 05 اردیبهشت 1386 در 10:40 صبح
    VIP=Very Important Person

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    کلا از اینجور گیر ها خوشم نمیاد... ولی این یکی کلا جالب بود... یک تصویر از یک «خطا» در ویستا:
    http://www.boredstop.com/index.php?o...d=47&Itemid=34
    ایمیل من
    سایت من

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    http://badvista.fsf.org/ فیلتر شده :))

سلام
    کلا از اینجور گیر ها خوشم نمیاد... ولی این یکی کلا جالب بود... یک تصویر از یک «خطا» در ویستا:
    http://www.boredstop.com/index.php?o...47&Itemi d=34
    ممنون ، خیلی جالب بود ، ولی برای همچین چیز مهمی و برای این قسمتش که یکی از قسمتهای مهم ویندوز هست ، آیا تست کاملی انجام نمی شه که این مشکلات پیش نیاد ؟ این Error دیگه خیلی ضایع بود ...

موفق باشید ...

کاربر دائمی آواتار CodeMasterX
    محل زندگی
    Iran, Shiraz
    من هم نمیفهمم چجوریه که همچین کمپانی معروف و خوبی حتی اونقدری هم سیستم عامل جدیدش رو تست نکرده که همچین خطاهایی میده ؟ یعنی مهندس کم دارن یا وقت ؟
    تا اینجا که ویستا شکست خورده منم بعید میدونم به این زودی ها مایکروسافت تکون اساسی به خودش بده،حتی هنوز یه سرویس پک با خبری از تصحیحات در راه هم خبری نداده.مشکلات که زیادن ولی یهکی دیگه از جالب هاش اینه که احتمالا همه شنیدنش:

مایکروسافت یه لیست از 800 نرم افزار رو ارائه کرده که با ویستا سازگار هستن ولی نرم افزار های شرکت IBM و Adobe تو این لیست نیست و با کلی نرم افزار دیگه هم مشکل داره!
    درایور ها درست نصب و راه اندازی نمیشن،این مشکلی بود که سر اون ویستا رو بی خیال شدم.

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    ویندوز XP هم ابتدا خیلی مشکل داشت ولی الان یکی از محبوب‌ترین سیستم عامل های دنیاست ( حداقل از نظر آماری ) . فکر می‌کنم ویستا هم داره همون راه را طی می کنه.

محل زندگی
    Iran, Shiraz
    بله ویستا هم داره همون راه رو طی میکنه و تاره اول راه هست.ولی چون ویتا مبتنی بر دات نت نوشته شده و کار میکنه تا فراگیر بشه و با نرم افزار های گوناگون قبلی یا فعلی سازگار بشه میاکروسافت خیلی باید روش کار کنه.به هار حال این خواست قدرت مایکروسافت که سیستم عامل جدیدش رو مبتنی بر دات نت عرضه میکنه کاملا طبیعی و حقش هست.

کاربر تازه وارد آواتار sayeh007
    محل زندگی
    آذزبایجان-باکو
    نقل قول نوشته شده توسط oxygenws مشاهده تاپیک
    ای ول OXYGENWS

حالا من میگفتم میکروب سافت بعضی ها ناراحت میشدند من قصد توهین نداشتم به دلیل این میگفتم که کار مکروبه سافت یعنی استسمار و استعمار کاربران .که زیر سلطه خودش نگه داره .اما یکی همین روزها چیزی هم نموده اوپن سورس تو دنیا حکومت میکنه دمکراسی کامل حاکم میشه به امید ان روز.......

محل زندگی
    Iran, Shiraz

Cool

نقل قول نوشته شده توسط sayeh007 مشاهده تاپیک
    ای ول OXYGENWS

حالا من میگفتم میکروب سافت بعضی ها ناراحت میشدند من قصد توهین نداشتم به دلیل این میگفتم که کار مکروبه سافت یعنی استسمار و استعمار کاربران .که زیر سلطه خودش نگه داره .اما یکی همین روزها چیزی هم نموده اوپن سورس تو دنیا حکومت میکنه دمکراسی کامل حاکم میشه به امید ان روز.......
    دوست عزیز این حرف ها درست.OpenSource خیلی هم خوبه و عالی قبول.
    ولی این قدرت طلب مایکروسافت کاملا طبیعی هست و من بهش حق هم میدم،اگر شما جای مایکروسافت بودی که اولین سیستم عامل دنیا رو داده بودی بیرون و تقریبا تمام کاربران کامپیوتر های دینای که از محصولات IBM استفاده میکنن سیستم عامل و محصولات شما رو استفاده میکردن،باز هم از این حرف ها میزدی ؟ میاکروسافت غولی هست توی نرم افزار و ازائه تگنولوژی های کامپیوتری دنیا! حالا اینی که مثلا یکی بیاد لینوکس رو بسازه توجیحی بر این نیسن که اسمش رو بذاریم "میکروب سافت"!

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    ای ول OXYGENWS

دمکراسی چه ربطی به اپن سورس داره؟ نشان می دهد که نه معنی دمکراسی را خوب گرفتید نه معنی اپن سورس را. ایراد های این چنینی برای یک پروژه بزرگ که همه هم روش زوم کردند خیلی طبیعی هست.

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط CodeMasterX مشاهده تاپیک
    دوست عزیز این حرف ها درست.OpenSource خیلی هم خوبه و عالی قبول.
    ولی این قدرت طلب مایکروسافت کاملا طبیعی هست و من بهش حق هم میدم،اگر شما جای مایکروسافت بودی که اولین سیستم عامل دنیا رو داده بودی بیرون و تقریبا تمام کاربران کامپیوتر های دینای که از محصولات IBM استفاده میکنن سیستم عامل و محصولات شما رو استفاده میکردن،باز هم از این حرف ها میزدی ؟ میاکروسافت غولی هست توی نرم افزار و ازائه تگنولوژی های کامپیوتری دنیا! حالا اینی که مثلا یکی بیاد لینوکس رو بسازه توجیحی بر این نیسن که اسمش رو بذاریم "میکروب سافت"!
    ماکروسافت اولین سیستم عامل دنیا را بیرون نداده خیلی قبل تر از آن یونیکس بوجود آمده بود.
    حالا فکر کن ویندوز ویستا اپن سورس بود و سورسش را به همه می دادند مثلا چه اتفاقی می خواست بیافتد؟

محل زندگی
    Iran, Shiraz

Cool

نقل قول نوشته شده توسط linux مشاهده تاپیک
    ماکروسافت اولین سیستم عامل دنیا را بیرون نداده خیلی قبل تر از آن یونیکس بوجود آمده بود.
    حالا فکر کن ویندوز ویستا اپن سورس بود و سورسش را به همه می دادند مثلا چه اتفاقی می خواست بیافتد؟
    ممنون،جواب درستی دایدن شما.ولی من منظورم از اولین سیستم عامل دنیا،یه سیستم عامل با سندیت تاریخی دقیق نبود،بلکه اولین سیستم عاملی که UserFriendly باشه و توی بازار تولید انبوه بشه و به فروش برسه.که همون DOS بود و بعده ها Win3.1.

کاربر تازه وارد آواتار sayeh007
    محل زندگی
    آذزبایجان-باکو
    نقل قول نوشته شده توسط linux مشاهده تاپیک
    دمکراسی چه ربطی به اپن سورس داره؟ نشان می دهد که نه معنی دمکراسی را خوب گرفتید نه معنی اپن سورس را. ایراد های این چنینی برای یک پروژه بزرگ که همه هم روش زوم کردند خیلی طبیعی هست.
    از شما تشکر می کنم که برام توضیح دادید
    بیشتر شما ها تو ایران زندگی میکنید و در ضمن فکر کنم 1 در صد از استفاده کننده های ایرانی میرن یه نسخه ارجینال میگیرند درست و هر کدوم از کاربران ایرانی میرن دمه بقالی محل میگن یه سی دی ویندوز بدین انم همونجا رایت میکنه میگه آقا 500 تومن شد درست اگه شما بیاید 350 دلار با مخلفات به یه ویندوزی پول بدید وقتی درست هم کار نمیکنه فکر کنم مغزتون سوت میکشه واقعا هم همین طور هست در زضمن اگه بخواهید هم کپی رو نصب کنید بلافاصه پلیس مریزه تو خونت و تو رو به جرمه دزدی دستگیرت میکنه حالا بیا حرفتو بزن
    برمیگردن به ادم میگن ولش کن ایرانی چیزی نمی فهمه اونجاست که هر کسی باشه طاقت نمیراره و هر چی بیاد دهنش میگه چون واقعا توهین بدی به ادم میکنن پس یک جانبه به موضوع نگاه نکنیم . اینجاست که میبینی اپن سورس هم ریط پیدا میکنه به دمکراسی .

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط CodeMasterX مشاهده تاپیک
    ممنون،جواب درستی دایدن شما.ولی من منظورم از اولین سیستم عامل دنیا،یه سیستم عامل با سندیت تاریخی دقیق نبود،بلکه اولین سیستم عاملی که UserFriendly باشه و توی بازار تولید انبوه بشه و به فروش برسه.که همون DOS بود و بعده ها Win3.1.
    منظور فراگیرترین سیستم عامل هست درسته؟

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    از شما تشکر می کنم که برام توضیح دادید
    بیشتر شما ها تو ایران زندگی میکنید و در ضمن فکر کنم 1 در صد از استفاده کننده های ایرانی میرن یه نسخه ارجینال میگیرند درست و هر کدوم از کاربران ایرانی میرن دمه بقالی محل میگن یه سی دی ویندوز بدین انم همونجا رایت میکنه میگه آقا 500 تومن شد درست اگه شما بیاید 350 دلار با مخلفات به یه ویندوزی پول بدید وقتی درست هم کار نمیکنه فکر کنم مغزتون سوت میکشه واقعا هم همین طور هست در زضمن اگه بخواهید هم کپی رو نصب کنید بلافاصه پلیس مریزه تو خونت و تو رو به جرمه دزدی دستگیرت میکنه حالا بیا حرفتو بزن
    برمیگردن به ادم میگن ولش کن ایرانی چیزی نمی فهمه اونجاست که هر کسی باشه طاقت نمیراره و هر چی بیاد دهنش میگه چون واقعا توهین بدی به ادم میکنن پس یک جانبه به موضوع نگاه نکنیم . اینجاست که میبینی اپن سورس هم ریط پیدا میکنه به دمکراسی .
    وقتی توی یک کشوری زندگی می کنی باید قوانین را هم رعایت کنی تا کسی مثل یک مجرم با شما برخورد نکند. این به این معنی نیست که اگر کسی عمل مجرمانه انجام نداد دمکراسی برقراره! یا چون سیستم عامل مجانی باعث میشه شما عمل مجرمانه انجام ندی پس باعث دموکراسی شده!

اپن سورس بودن به معنی مجانی بودن نیست قبلا هم کلی بحث شده. حالا می خواهد از سیستم عامل اپن سورس مجانی و بدون پشتیبانی استفاده کنی میشه آش کشک خالت بخوری پانه نخوری هم پاته!
    شما دنبال یک سیستم عامل مجانی هستی و الا اپن سورس بودنش برای شما مهم نیست
    فرض کن ماکروسافت همین 350 دلار را هم می گرفت و سورس را هم می داد حالا می خواستی چکار کنی؟ عیب ها را دیباگ کنی پچ بدی بیرون؟ هیچ جا هم نگفته نرم افزار اپن سورس باید مجانی باشه کاملا بستگی داره به تولید کننده نرم افزار که چطوری بخواهد نرم افزارش را بفروشد

اولین سیستم عاملی که UserFriendly باشه
    این که میشه Macintosh، نه DOS و ویندوز.

{ از لحاظ برنامه نویسی }

من کامل پست ها رو نخوندم ولی یه مشکل دیگه که Vista داره مشکل با تاریخ شمسی هست که هنوزم هم نفهمیدم چرا پیغام خطا میده.

تو پیغام خطاش هم مثلا میگه تاریخ 1385/1/1 معتبر نیست. .....

یه سری مشکل با بستن برنامه داره، مثلا برنامه داره کار می کنه یه دفعه یه پیغام Not Respond میده و .... .

{ از لحاظ شبکه و امنیت }
    ولی توی شبکه و امنیت تا اونجایی که من باهاش کار کردم نسبت به XP بهتر بوده.

محل زندگی
    Iran, Shiraz

Cool

نقل قول نوشته شده توسط someCoder مشاهده تاپیک
    این که میشه Macintosh، نه DOS و ویندوز.
    آقا بی خیال جناب Linux حرف منو اصلاح کردن .

کاربر دائمی آواتار shayan_delphi
    محل زندگی
    اصفهان
    چرا صفحه cmd(Command Prompt) به حالت Full Screen نمی ره و خطا می ده؟
    ما یه برنامه تحت داس داریم که برای اجرا باید به حالت Full Screen بره ولی ویندوز همش خظا میده!
    کسی می دونه چطور مشکل را برطرف کنم؟

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 29 مرداد 1386, 10:54 صبح
  2. این نوع تاریخ رو می خوام "۱۹ رجب ۱۴۲۶ - ۲۵ اوت ۲۰۰۵"
    نوشته شده توسط dr-solomons در بخش Classic ASP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 16 شهریور 1384, 17:17 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید