نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: آموزش VC++‎ .NET از ابتدا

کاربر دائمی آواتار alireza643
    محل زندگی
    روی زمین
    کتاب ویژوال سی انتشارات نص

کتاب دیتل و دیتل خوبه که به شکل دو جلدی از انتشارات نص موجود می باشد (با ترجمه انصاری)
    کتاب آموزش Visual C++‎.net در 21 روز از همان انتشارات که خوندم بد نبود.
    ولی باید در نظر داشت که این دو کتاب ورژن 2002 رو درس می دن که اکثرا با MFC سرو کار دارند اما در VC++‎.Net 2005 قابلیت windows Form Application و .net رشد چشمگیری داشته که در کتاب های بالا موجود نمی باشد.
    میخوام که کار با VC++‎ .NET رو یاد بگیرم
    فکر می کنم بهترین تصمیم زندگی ات رو گرفتی به امید اون روزی که برنامه نویسان ایرانی با این زبان آشنا تر شده و بسراغ یاد گیری این زبان بروند چون شرکت های پیشتاز جهان اکثرا با این زبان کار می کنند .
    من با اکثر زبان های دات نت (همچون سی شارپ از اول تولدش) آشنا بودم ولی VC++‎.net دنیای دیگری هست . بشرطی که از سختی های یادگیریش نترسی ,حتما در کار با اون موفق می شی.

خوب اگه C#‎ رو خیلی خوب بلدی زیاد مشکلی نداری . با MSDN ماکروسافت اگه حوصله داری کار کن . چون ماکروسافت کتاب آموزشی در زمینه C++‎ دیگه نمی نویسه یا لااقل من دیگه ندیدم . یک راهنمای جامع مال انتشارات Mcgrew hill هست که نویسندش H papas هست کتاب خیلی عالیئیه ولی مثالهای خیلی سختی داره . این کتاب رو انتشارات نشر علوم به فارسی ترجمه کرده . به عنوان منبع کمکی از کتاب آموزش C++‎ جعفر نژاد قمی استفاده کن که مثالهای خیلی ساده داره . همانطور که دوستمون گفتن یادگیریش یک کم سخته ولی ارزشش رو داره .

کاربر دائمی آواتار aidinwashere
    محل زندگی
    پشته سرت
    اشکالاتی که از پروژه پیدا میکنه خیلی اذیت میکنه.
    اصلا راهنمایی نمیکنه اشکال از کجاست. (شاید من با #C لوس شدم ولی Borland C هم دیگه اینطوری نبود)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •