نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: منابع آموزشی VBA

منابع آموزشی VBA

سلام دوستان
    من دنبال مطالب آموزشی در خصوص VBA هستم. یعنی اون بخش از ویژوال بیسیک که با اون میتونیم برنامه های آفیس ( در اینجا نیاز من مربوط به WORD هست) رو فراخوانی و کنترل کنیم. تو سرچ سایت دو سه تا تاپیک خوب پیدا کردم که شامل مثالهای موردی بودند. اگه شما کتاب الکترونیکی یا سایتی که VBA رو با مثالهای کاربردی و معرفی اشیاء اون داشته باشه رو سراغ دارین لطفا راهنمایی کنین.

ممنون جناب seeker. البته من دنبال VBA برای WORD هستم. امیدوارم کسی سراغ داشته باشه. بازم تشکر

کسی کمک نمیکنه ؟

شما از منابع عمومی آموزشی vba استفاده کنید میان word و access تفاوت در اشیاء مورد استفاده است.اینجا بیشتر تلاش برای پاسخ به سوالات مشخص است.مشکل خودتان را مشخصا بیان کنید انشاءالله جواب برایش پیدا میشود.

مشکل مورد نظر اینه که میخوام خروجی یک جستجو را بصورت جدول به ورد بفرستم. یعنی جدولی که توی ورد فقط یک ردیف داره رو در زمان اجرا به تعداد دلخواه ردیف اضافه کرده و در هر ردیف مقادیر رو بنویسم.
    بازهم ممنون

برای اینکار از گزینه های مربوط به ذخیره سازی ماکرو استفاده کنید. پس از انجام کار به صورت دستی به کد ایجاد شده رجوع نمایید و آن را خصوصی سازی نمایید(برای مقصود مورد نظر)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •