نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: چگونگی استفاده از یک فایل matlab در دلفی

چگونگی استفاده از یک فایل matlab در دلفی

با سلام
    من میخواستم از نرم افزار matlab برای کارهای پیچیده محاسباتی در زمینه کنترل فازی استفاده کنم در حالیکه اصل برنامه ام توی دلفیه . ممکنه یه نفر به من بگه باید چطوری این دو تا رو با هم match کنم؟ یعنی باید یه طوری فایل matlab را از دلفی اجرا کنم و خروجی اون رو هم به دلفی وارد کنم.
    مرسی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    شیراز
    توی کتابهای مربوط به matlab این چیزها پیدا میشه من دیدم،توی یک کتاب با عنوان MATLAB 6 تنها چیزی که ازش یادمه اینه که جلد سیاهی داشت ولی روش ارتباط بین Visual C و Delphi چند تا نرم افزار دیگه رو با matlab گفته بود
    اگه عنوان دقیق کتاب رو پیدا کردم برات میفرستم

اگه بهم خبر بدید ممنون میشم.

کاربر دائمی آواتار DAMAVAND
    محل زندگی
    همين اطراف

Smile

نقل قول نوشته شده توسط jandaghian مشاهده تاپیک
    با سلام
    من میخواستم از نرم افزار matlab برای کارهای پیچیده محاسباتی در زمینه کنترل فازی استفاده کنم در حالیکه اصل برنامه ام توی دلفیه . ممکنه یه نفر به من بگه باید چطوری این دو تا رو با هم match کنم؟ یعنی باید یه طوری فایل matlab را از دلفی اجرا کنم و خروجی اون رو هم به دلفی وارد کنم.
    مرسی

یه راه دیگه اینکه توابعی که نیاز داری رو تو Matlab بنویسی و اون ها رو به dll تبدیل
    کنی فکر میکنم Matlab خودش این کار رو انجام میده.ولی اگه نشد باید برنامه Matlab رو به سورس C++‎ تبدیل کنی و انرو به dll تبدیل کنی.
    اونوقت خیلی راحت میتونی از اون توی دلفی استفاده کنی!

هم میتوانی از توابع Matlab ات DLL و COM خروجی بگیری که در هر زبانی قابل استفاده هستند ، و هم میتوانی COM Library های Matlab را وارد دلفی کنی و توابع ات مستقیما" از طریق برنامه دلفی ات فراخوانی کنی . برای هر دو مورد جستجو کن نمونه های متعددی هست...
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

مرسی امتحان میکنم

تاپیک های مشابه

1. matlab
    نوشته شده توسط hossin_kh در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 09 خرداد 1386, 08:15 صبح
  2. matlab در VB
    نوشته شده توسط K_farad در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385, 09:57 صبح