نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: کامپوننت نویسی در دلفی 7

Exclamation کامپوننت نویسی در دلفی 7

با سلام خدمت دوستان
    می خواستم دوستانی که اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه میشه در دلفی 7 کامپوننت نوشت دارن در این پست بنویسن تا بلکه بتونیم ما ایرانیها هم کامپوننت بنویسیم و همش واسه دریافت کامپوننت دنبال سایتهای خارجی نریم آخه مگه ما چیمون از اونها کمتره ؟؟؟!!!!

کاربر دائمی آواتار nasr
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است
    سرچ کنی خیلی چیز پیدا می کنی
    ولی نظر خیلی خوبیه

Lightbulb

با سلام خدمت nasr عزیز
    منظورمن اینه که این پست جای باشه که هر کی در این مورد چیزی بلده آموزش بده یا اگه اطلاعاتی داشته باشه در اختیار دیگران قرار بده . فقط از دوستان و مدیریت سایت خواهش می کنم تا از این مطلب بیشتر حمایت کنند تا نیازمون به خارجیها قطع بشه .

کاربر تازه وارد آواتار darvishiali
    محل زندگی
    شیراز

کامپوننت نویسی

سلام؛

فایل ضمیمه، اطلاعات خوبی داره و میتونه شروع خوبی باشه!

موفق باشید
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار اَرژنگ
    محل زندگی
    arjang8000@gmail.com
    نقل قول نوشته شده توسط ashkan2005 مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت nasr عزیز
    منظورمن اینه که این پست جای باشه که هر کی در این مورد چیزی بلده آموزش بده یا اگه اطلاعاتی داشته باشه در اختیار دیگران قرار بده . فقط از دوستان و مدیریت سایت خواهش می کنم تا از این مطلب بیشتر حمایت کنند تا نیازمون به خارجیها قطع بشه .
    چه نیازی؟
    خارجی کیه؟
    به جایه اینکه فکر کنید نیاز دارید و باید بی‌نیاز شوید به همکاری با کشورهایه دیگه فکر کنید.
    این همه کسانی که کمپوننت‌هایه مجانی رویه نت گذاشتند و چیزی نمیطلبند شما را چطوری نیازمند کردند؟

کاربر دائمی آواتار اَرژنگ
    محل زندگی
    arjang8000@gmail.com
    نقل قول نوشته شده توسط ashkan2005 مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت دوستان
    می خواستم دوستانی که اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه میشه در دلفی 7 کامپوننت نوشت دارن در این پست بنویسن تا بلکه بتونیم ما ایرانیها هم کامپوننت بنویسیم و همش واسه دریافت کامپوننت دنبال سایتهای خارجی نریم آخه مگه ما چیمون از اونها کمتره ؟؟؟!!!!
    معلوماًَ، طرزه فکر.
    به جایه این حرفها در پروژه جدای شرکت کنید و یک صفهه فارسی براش بنویسید. از همه کشورهایه مختلف برنامه نویسها درش شرکت دارند، به جایه دور شدن از بقیه دنیا بفکر همکاری باید بود.
    خارجی را چطوری تعریف میکنید هر چی که آخرش ir. نیست؟ یعنیcom. و یا org. انقدر دور و دسترسی بهشان سخته که معلومه باید خارجی باشند؟

تا وقتی که قانون کپی رایت توی ایران به معنی واقعی وجود نداره ، کامپونت نویسی هم بطور حرفه ای وجود نخواهد داشت، و به همین دلیل هم پیشرفت نخواهد کرد، ضمنا مطمئن باشید کسی مجانی اونور دنیا نشسته که برای همکاری با ما کد بنویسه .
    اینکه ما باید بعنوان یک ملت مستقل خودمون حرفی برای گفتن داشته باشیم حرف درستیه و باید یادمون باشه همین دات کامهایی که میگید اگر روزی بتونند یک خط کدشون رو هم نمیزارند ما مجانی استفاده کنیم.
    اما از طرفی هم یادمون نره با حرف و شعار نمیشه با دنیایی که برنامه ریزی و هماهنگی توش حرف اول رو میزنه رقابت کرد.

کاربر تازه وارد آواتار darvishiali
    محل زندگی
    شیراز

لطفا از بحث های حاشیه ای خودداری کنید!

سلام؛

ببخشید، با عرض معذرت از تمامی بزرگترها و پیش کسوتان این سایت!
    چرا اینقدر راجع به چیزهای بیخود بحث می کنید؟
    این مساله کاملا از جنبه علمی جدا شده و داره میره به سمت سیاست!
    یه بنده خدایی اومده، یه تاپیک درست کرده، گفته هرکی هر مطلبی راجع به نوشتن کامپوننت ها داره، بذاره اینجا که همه مطالب در این مورد در یک تاپیک باشه!

فکر کنم بجای اینکه وقتتون رو بذارین روی بحث در مورد عوامل و تاثیرات و حاشیه، اگه بذارین روی مطالب علمی، خیلی بیشتر نتیجه میگیرین! حالا یکی با استفاده از علم، دستگاههای پزشکی میسازه، یکی هم بمب اتم میسازه میزنه تو سر یه مشت آدم بدبخت! تا بوده و نبوده هر دو گروه بودن و به هیچ وجه نمیشه یکی رو کاملا از بین برد. پس بهتره بحث های علمی رو گسترش بدیم و هرکدوم از ما از علممون در راههای درست استفاده کنیم.

Thumbs up

نقل قول نوشته شده توسط اَرژنگ مشاهده تاپیک
    چه نیازی؟
    خارجی کیه؟
    به جایه اینکه فکر کنید نیاز دارید و باید بی‌نیاز شوید به همکاری با کشورهایه دیگه فکر کنید.
    این همه کسانی که کمپوننت‌هایه مجانی رویه نت گذاشتند و چیزی نمیطلبند شما را چطوری نیازمند کردند؟
    با سلام خدمت آرژنگ عزیز
    درسته که ما باید به همکاری با کشورهای دیگه فکر کنیم اما شما اینو بدونین که این کشورها هیچوقت تکنولوژی به روز خودشون رو در اختیار ما قرار نمی دن شاید یه راهنمایی در این مورد بکنن. منظور من از زدن این تاپیک قطع همکاری با دیگران نیست بلکه من می گم خودمون یاد بگیریم و مستقل باشیم و اونایه دیگه بیان دنبال ما همین . (مگه بده)

Lightbulb

نقل قول نوشته شده توسط darvishiali مشاهده تاپیک
    سلام؛

ببخشید، با عرض معذرت از تمامی بزرگترها و پیش کسوتان این سایت!
    چرا اینقدر راجع به چیزهای بیخود بحث می کنید؟
    این مساله کاملا از جنبه علمی جدا شده و داره میره به سمت سیاست!
    یه بنده خدایی اومده، یه تاپیک درست کرده، گفته هرکی هر مطلبی راجع به نوشتن کامپوننت ها داره، بذاره اینجا که همه مطالب در این مورد در یک تاپیک باشه!

فکر کنم بجای اینکه وقتتون رو بذارین روی بحث در مورد عوامل و تاثیرات و حاشیه، اگه بذارین روی مطالب علمی، خیلی بیشتر نتیجه میگیرین! حالا یکی با استفاده از علم، دستگاههای پزشکی میسازه، یکی هم بمب اتم میسازه میزنه تو سر یه مشت آدم بدبخت! تا بوده و نبوده هر دو گروه بودن و به هیچ وجه نمیشه یکی رو کاملا از بین برد. پس بهتره بحث های علمی رو گسترش بدیم و هرکدوم از ما از علممون در راههای درست استفاده کنیم.
    به قول دوست عزیزمون darvishiali
    حاشیه ها رو ول کنین اگه به عمق مطلب فکر کنین می بینین این یه نیاز مهم برای کشور ماست که خودمون یاد بگیریم و خودمون تولید کننده باشیم .

کاربر دائمی آواتار Valadi
    محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    جناب ashkan2005 من هم با شما موافقم که ما باید تولید کننده باشیم هر چند این کار زمان می برد اما بالاخره ما یک روز تولید کننده علوم می شویم (به استناد یک حدیث نبوی )

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran
    منم در مورد کامپوننت نویسی، مخصوصا اکتیو ایکس ها در دلفی، مطلب می خوام. لطفا اگه مطلبی دارین بزارین. ممنون

سلام بچه ها من انگلیسیم ضعیفه خب اینجا رو ادامه بدید ما هم چیز یاد بگیریم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •