نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: راهنمایی فوری در اجرای برنامه

راهنمایی فوری در اجرای برنامه

من برنامه ای نوشتم به زبان delphi وبانک sql و می خواهم در یک کامپیوتر دیگری که با کامپیوتر اول (sql در آن است)شبکه است برنامه ام را اجرا کنم ولی با اجرای برنامه با خطا مواجه میشم لطفا منو راهنمایی کنیداینم خطا
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: rar 1.rar‏ (8.1 کیلوبایت, 8 دیدار)

مدیر بخش آواتار whitehat
    محل زندگی
    شیراز
    مشکل شما می تواند از Connection String باشه، نام سرور و یوزر و پسورد را چک کنید.(یا آنرا در اینجا قرار دهید)
    To follow the path:
    Look to the master
    Follow the master
    Walk with the master
    See through the master
    Become the master

نقل قول نوشته شده توسط whitehat مشاهده تاپیک
    مشکل شما می تواند از Connection String باشه، نام سرور و یوزر و پسورد را چک کنید.(یا آنرا در اینجا قرار دهید)
    با تشکر از شما ولی مشکل از این نیست چون برنامه در کامپیوتر اول (sql در آن است)اجرا میشه
    پس فکر نمیکنم مشکل از این باشه

مدیر بخش آواتار whitehat
    محل زندگی
    شیراز
    دوست عزیز هنگامی که برنامه شما به روی کامپیوتری دیگر انتقال داده می شود مسیر اتصال به سرور عوض می شود . اما اگر شما از Windows Authentication استفاده نکرده باشید ، مشکل شما می تواند از فایروال موجود بر روی کامپیوتر مقصد باشد
    To follow the path:
    Look to the master
    Follow the master
    Walk with the master
    See through the master
    Become the master

دوست عزیز هنگامی که برنامه شما به روی کامپیوتری دیگر انتقال داده می شود مسیر اتصال به سرور عوض می شود . اما اگر شما از Windows Authentication استفاده نکرده باشید ، مشکل شما می تواند از فایروال موجود بر روی کامپیوتر مقصد باشد
    دوست عزیز فیروال خاموشه و من از این نظر مشکلی ندارم چون کلیه فایل های share شده را در شبکه خودم میبینم و فکر میکنم خطایی هم که هنگام اجرای برنامه میگیره گویای این باشه میشه کمی با دقت به پیغام خطا توجه کنید این مسئله برای من حیاتیه و از شما متشکرم که پیگیر این مسئله هستید

مدیر بخش آواتار whitehat
    محل زندگی
    شیراز
    این یه پیغام عمومی هست که می تونه عوامل مختلفی داشته باشه مثلا سرویس Start نباشه ، دسترسی به سرور امکان پذیر نباشه، SQL در حالت Windows Authentication باشه و ... این مطلب را بخوانید.
    Connection String خودتان را هم اینجا بنویسید.
    To follow the path:
    Look to the master
    Follow the master
    Walk with the master
    See through the master
    Become the master

کاربر دائمی آواتار iman_22a
    محل زندگی
    اهواز
    من احتمال می دم که Sql کامپیوتر اول شما امکان Remote Connection را نمیده اگر اینطور باشه و Sql شما 2000 باشه باید Service Pack 3 مربوط به Sql را روی کامپیوتر اول نصب کنید تا از تمامی کامپیوترهای شبکه قابل دسترسی باشه
    البته موردی که گفتم در صورتی صادقه که راهنماییهای دیگر دوستان کارساز نباشه

این یه پیغام عمومی هست که می تونه عوامل مختلفی داشته باشه مثلا سرویس Start نباشه ، دسترسی به سرور امکان پذیر نباشه، SQL در حالت Windows Authentication باشه و ... این مطلب را بخوانید.
    Connection String خودتان را هم اینجا بنویسید.
    دوست عزیز سلام sql در حالت Windows Authentication هست و قبلا با این حالت من این کارو انجام دادم و جواب میداد ولی الان ... نمیدونم مشکل چیه؟
    اینم Connection String : Provider=SQLOLEDB.1;Integrated Security=SSPI;Persist Security Info=False;Initial Catalog=Abonman;Data Source=MOKHABERAT
    در ضمن اگه مشکل از Connection String باشه در کامپیوتر اول هم نباید برنامه run بشه در صورتیکه در اجرا میشه از شما بابت پیگیری کار ممنونم

نقل قول نوشته شده توسط iman_22a مشاهده تاپیک
    من احتمال می دم که Sql کامپیوتر اول شما امکان Remote Connection را نمیده اگر اینطور باشه و Sql شما 2000 باشه باید Service Pack 3 مربوط به Sql را روی کامپیوتر اول نصب کنید تا از تمامی کامپیوترهای شبکه قابل دسترسی باشه
    البته موردی که گفتم در صورتی صادقه که راهنماییهای دیگر دوستان کارساز نباشه
    دوست عزیز Service Pack 3 نصبه مورد دیگه اگه به فکرت میرسه بگو ممنون

کاربر دائمی آواتار iman_22a
    محل زندگی
    اهواز
    نقل قول نوشته شده توسط mahboob مشاهده تاپیک
    دوست عزیز سلام sql در حالت Windows Authentication هست و قبلا با این حالت من این کارو انجام دادم و جواب میداد ولی الان ... نمیدونم مشکل چیه؟
    اینم Connection String : Provider=SQLOLEDB.1;Integrated Security=SSPI;Persist Security Info=False;Initial Catalog=Abonman;Data Source=MOKHABERAT
    در ضمن اگه مشکل از Connection String باشه در کامپیوتر اول هم نباید برنامه run بشه در صورتیکه در اجرا میشه از شما بابت پیگیری کار ممنونم
    دوست عزیز همانطور که نوشته اید Sql شما در حالت Windows Authentication است پس مطمئن باشید که با این کانکشن از طریق کامپیوترهای دیگر نمی توانید به سرور وصل بشید باید Sql را برای هر دو حالت آزاد بگذارید یعنی هم W A و هم دسترسی مخصوص Sql
    و کانکشن خود را با دسترسی مخصوص Sql پیکربندی کنید .
    اگر مشکلی داشتید در خدمتم

تاپیک های مشابه

1. تقاضایی راهنمایی و کمک در کار با Dreamweaver
    نوشته شده توسط احمد کاوه در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 29 مهر 1389, 12:41 عصر
  2. آقا چه چیزایی با javascript قابل حل هست چه چیزایی با .net
    نوشته شده توسط odiseh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 13
    آخرین پست: جمعه 02 فروردین 1387, 04:44 صبح
  3. دوستانی که با interbase آشنایی دارند لطفا راهنمایی کنند
    نوشته شده توسط mehdi_moosavi در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 01 بهمن 1384, 14:11 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید