نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: تازه وارد لطفاٌ در مورد برنامه نویسی فاکس به من هم کمک

تازه وارد لطفاٌ در مورد برنامه نویسی فاکس به من هم کمک

پیشاپیش عید نوروز رو به همه دوستان تبریک میگم
    امید وارم سال خوب و پر برکتی رو آغاز کنین.

همنطور که از موضوع معلومه یه تازه وارد هستم .
    قبلاٌ ها با FOX 2.6 کار کرده بودم ولی حالا یادم رفته . ولی میخوام دوباره شروع کنم لطفاٌ کمکم کنید.

یه سوالایی راجع به فاکس داشتم اگه میشه راهنماییم کنید. از آقایان عضو ACCESS پرسیدم ولی اونا ندوستن.

میخواستم بدونم با FOX 8 میشه یه دیتا بیس رو طراخی کرد که تو اینترنت روی SERVER کار کنه.

این کارارو.
    1- کاربر وقتی صفحه رو باز میکنه یه فرم خالی رو میبینه که پس از پر کردن فرم اطلاعات وارد شده به جدول ریخته بشه.
    2 - همین
    یعنی کار هایی رو که ASP.NET انجام میده.

راستی چرا کتابی راجع به FOX تحت ویندوز تو بازار پیدا نمیشه.
    یه کتاب پیدا کردم او هم راهنمای استفاده از FOX نه آموزش . یه کتابی باشه که این دستور های جدید رو توش نوشته شده باشه. اگه سراغ دارن لطفاٌ بگید به چه عنوانی میشه تو بازار پیدا کرد.
    اسم من هم سعید ادریسی ی
    ساکن ارومیه.

e-mail : saeed_ed@hotmail.com

سلام آقا سعید
    به جمع ما خوش آمدید
    در مورد فاکس منابعی هست که بصورت لاتین و اوریجیناله
    در مورد کار شما هم یک فایل اکروبات با حجم تقریبی 7 مگابایت وجود داره که میتونه راهنمای خوبی براتون باشه
    اگه فضای مناسبی دارید بگید تا براتون ارسال کنم
    در ضمن فاکس 8 امکانات خوبی برای کار با شبکه داره
    اون هم یه منابعی داره که میشه در اختیارتون گذاشت فقط بحث محدودیت فضا و ارسال هست
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    با سلام خدمت آقای ادریسی
    اولا به این فوروم خوش آمدید
    دوما کار خوبی می کنید که دوباره می خواهید با فاکس کار کنید
    سوما در مورد محدودیت فضا برای ارسال برنامه ها باید بگم که پست الکترونیکی نوآور 10 مگا بایت فضا در اختیارتون قرارمیده
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

سلام آقا kia
    من قبلا با فاکس 2.6 خیلی کار کردم اما 2-3 ساله اونم استفاده نمی کنم اما الان می خوام ویژوال فاکس شروع کنم میشه راهنما و استادم باشی؟ فقط یکی اگه باشه که کمکم کنه خیلی ممنون خواهم شد.

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا
    ببین فاکس رو بیخیال شو بزن تو #c به روح عمم بهتره . دوستان بدشون نیاد من خودم عاشق فاکس هستم ولی خوب محدوده و در خیلی از زمینه ها اذیت می کنه . ولی فوق العاده جالب و سادس . به درد برنامه هایی موخره که خودت بالا سر برنامه باشی ولی اگه بخای پکیج کنی بدی تو بازار دهن کار برش رو صاف می کنه

البته بستگی به برنامه نویس داره.
    خیلی از برنامه هایی هم که با C و یا زبانهای دیگه نوشته شدن همین خصوصیتی رو که آقای کلاهدوزان گفتند دارند!!!!!!!!!!!!!!!!!

مرسی از راهنمائیتان ولی من الان فقط فرصت کمی دارم و چون قبلا با فاکس 2.6 داس کار کردم می خوام کمکم کنید تا تو ویژوال فاکس راه بیافتم. لطفا

سلام

خب شما اول یک کتاب از نگارش ۳ فاکس پرو است اون را گیر بیار و بخون بعدش کم کم راه می افتی. اما حداقل برای راه افتادن توی محیط ویندوز ۲ ماهی وقت لازم داری.

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا
    gorbom adam chiz fahm

نقل قول نوشته شده توسط rezaTavak
    سلام

خب شما اول یک کتاب از نگارش ۳ فاکس پرو است اون را گیر بیار و بخون بعدش کم کم راه می افتی. اما حداقل برای راه افتادن توی محیط ویندوز ۲ ماهی وقت لازم داری.
    سلام ببخشید من آخه هر کجا رفتم نتونستم این کتاب رو پیدا کنم کسی نداره بصورت امانت بهم قرض بده یا بهم بفروشه؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •