نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل در نمایش اطلاعات در گرید ویو با استفاده از اطلس

Red face مشکل در نمایش اطلاعات در گرید ویو با استفاده از اطلس

با سلام
    همان طور که می دونید اگه شما در قسمت پاسخ سریع همین سایت پستی را بفرستید در گرید ویو نمایش داده می شود(با توجه به اینکه از آجاکس استفاده شده) اما من مشکلی که دارم اینه که کاربر پستش رو می فرسته و در بانک اطلاعاتی هم ذخیره میشه اما در گرید ویو نمایش داده نمی شه اما وقتی صفحه رفرش می شه در گرید ویو نمایش داده می شود اما از مزایای اطلس عدم رفرش صفحه می باشد که متاسفانه پست ارسالی کاربر بدون رفرش در گرید ویو نمایش داده نمی شود آیا دستور خاصی برای رفرش گرید ویو وجود داره؟؟

نقل قول: مشکل در نمایش اطلاعات در گرید ویو با استفاده از اطلس

نقل قول نوشته شده توسط hamhik مشاهده تاپیک
    با سلام
    همان طور که می دونید اگه شما در قسمت پاسخ سریع همین سایت پستی را بفرستید در گرید ویو نمایش داده می شود(با توجه به اینکه از آجاکس استفاده شده) اما من مشکلی که دارم اینه که کاربر پستش رو می فرسته و در بانک اطلاعاتی هم ذخیره میشه اما در گرید ویو نمایش داده نمی شه اما وقتی صفحه رفرش می شه در گرید ویو نمایش داده می شود اما از مزایای اطلس عدم رفرش صفحه می باشد که متاسفانه پست ارسالی کاربر بدون رفرش در گرید ویو نمایش داده نمی شود آیا دستور خاصی برای رفرش گرید ویو وجود داره؟؟

منم این مشکلو دارم
    ؟؟؟

کاربر دائمی آواتار mohammad.sakhidel
    محل زندگی
    ارومیه

نقل قول: مشکل در نمایش اطلاعات در گرید ویو با استفاده از اطلس

اولاً GridView رو در داخل آپدیت پنل قرار بدین ، بعد از اینکه اطلاعات رو در دیتابیس ثبت کردین :
    GridView1.DataBind();

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •