نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: مشکل در سرور

مشکل در سرور

با سلام خدمت تمامی دوستان :D ...
    ویندوز من سرور 2003 هست و من VS.net 2002 رو روش نصب کردم ولی حالا که میخوام یه WebApplication جدید بسازم به این پیغام برخوردم....(در ضمن من تو IIS اون تیک Allow مربوط به ASP.NET v1.1 و کلیک کردم)
    The Default Web access mode for this project is set to file share,but the project folder at "http://localhost/webapplication1" cannot be opened with the path "c:\inetpub\wwwroot\webapplication1".the error returned was:
    Unable to create web project "webapplication1".the file path "c:\inetpub\wwwroot\webapplication1" does not correspond to the URL "http://localhos\webapplication".the two need to map to same server location HTTP Error 404:Not Found
    متشکرم..

با سلام
    از جواب دوست عزیز متشکرم ولی سوال من تو مقاله ای که آقای نصیری نوشته بودند نبود....
    موضوع اینجاست که اصلا WebApplication رو درست نمیکنه که بخواد با اون مشکل داشته باشه....نمیدونم ولی فکر میکنم نمیتونه بین آدرس http://Localhost/WebApplication1 و آدرس c:\inetpub\wwwroot\webapplication1 ارتباط برقرار(Map) کنه
    متشکرم....

با سلام
    معذرت میخوام ولی واقعا کسی نیست که به سوال ما جواب بده :? ، دم همتون گرم :cry:
    آقای نصیری شما که استاد ما هستی :wink: ، به هم یه عنایتی داشته باش، به خدا کارم خیلی گیره و گر نه خودم هم میدونم این جور سوال ها عصاب خرد کن هستند، من شرمنده شما هستم :oops: خودم با خوندن help هیچ چیزی دستگیرم نشد یعنی راههایی که گفته بود کارگر نیفتاد وگرنه مزاحم شما نمیشدم :oops: .....
    بازم از همتون متشکرم :wink: ......

کاربر دائمی آواتار SoheilKH
    محل زندگی
    haftbit.com
    شما باید اول iis رو نصب می کردی بعدش DotnetFramework رو ؟؟
    آیا همین کار رو انجام دادی . :?:

کاربر دائمی آواتار Mahdavi
    محل زندگی
    ایران - میگن تهرون
    با سلام
    شاید ie شما در حالت work offline هستش.

با سلام خدمت تمام دوستان......
    واقعا که اقای نصیری نازنین مردی بود تا وقتی بود کار کسی گیر نمیکرد :) ....البته بقیه دوستان هم استادند....ولی خب اقای نصیری یه نمه فرق داشت.....انشاالله هر جا که هست موفق باشه.....به خدمت دوستان عرض کنم که مشکل من همچنان ادامه داره از جواب هایی هم که دوستان دادند متشکرم ولی موضوع این جاست که من اصلا نمیتونم یه WebApplication درست کنم چه برسه به این که بخوام اونو Run کنم......در واقع من فکر میکنم که iis من نمیتونه بین ادرس c:\inetpub\wwwroot و localhost ارتباط برقرار کنه .....به هر حال فکر میکنم که باید ایراد از iis باشه.....اگه کسی بتونه مشکل منو حل کنه.....یه دنیا متشکر میشم..... :kiss:

کاربر دائمی آواتار Mahdavi
    محل زندگی
    ایران - میگن تهرون
    با سلام
    دوست عزیز بیشتر توضیح بدید. آیا با admin وارد ویندوز میشید ؟
    مجوزهای شاخه wwwroot چطور ؟
    در ویندوز 2003 خیلی از مجوزهایی که ما در 2000 به شکل پیش فرض داریم برداشته شده است ؟
    موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran - Tehran
    آیا فایل های tmp. رو مپ کردید ؟ برای مپ کردن این فایل ها مراحل زیر رو دنبال کنید :

1.IIS رو باز کنید.
    2.به شاخه Web Sites > Default Web Site رفته و بر روی Default web site راست کلیک کرده و بعد Properties رو انتخاب کنید.
    3.به قسمت HTTP Headers رفته و MIME Types رو کلیک کنید.
    4.در دیالوگ ظاهر شده کلید New رو کلیک کنید.
    5.در دیالوگ ظاهر شده فیلد های Extension و MIME Type رو با مقادیر زیر پر کنید :
    Extension : .tmp
    MIME Type : text/plain

6.تنظیمات جدید رو تایید کنید.

----------------------------------
    در ضورتی که هنوز هم مشکلتون حل نشده به اینجا یه نگاهی بندازید :
    http://support.microsoft.com/default...b;en-us;329473

اول از همه سلام....
    دوم مشکل حل شد :D :D ....
    فرهاد جون دمت گرم 8-) ...واقعا دستت درد نکنه ....البته از بقیه دوستان هم که لطف کردن و جواب دادن متشکرم....
    امیدوارم که همیشه موفق باشید...
    خداحافظ

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •