نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: رسم دایره در اسمبلی

کاربر دائمی آواتار mehdi5106
    محل زندگی
    جوين

رسم دایره در اسمبلی

از بچه ها هر کی کد رسم دایره در اسمبلی رو تو مد گرافیک داره بزاره لازمش دارم
    ضمنا برای حرکت توپ چکار باید بکنم.اگه میشه کم توضیح بدین
    با تشکر

اصولا هر حرکت انیمیشی از چند تصویر پشت سر هم تشکیل شده مثلا برای حرکت توپ باید در نظر بگیرید که توپ در حرکتش به چه حالتی در می‌آید مثلا اگر توپ شما دارای خط های عمودی است در حرکت بعدی در موقیعیتی قرار می‌گیرد که این خطها کج و زاویه دار می‌شوند و این حرکت و تغییر خط های روی توپ آنقدر تکرار می‌شود تا بایستد مثلا به طور ساده در ابتدا خط‌ها عمود در مرحله بعدی در زاویه 180 درجه مرحله بعدی دوباره عمود بعد 180 درجه و در نهایت عمود .
    هرکدام از این مراحل باید پس از رسم شدن مرحله قبلی و پاک شدن آن (البته با چند لحظه تاخیر)نمایش داده شود

محروم شده
    در زبان های برنامه نویسی که خودتون میخواین از حرکات گرافیکی در برنامه استفاده کنید
    مثلا چرخش دایره ، حرکتش به این طرف و ان طرف بایستی از ماتریس ها استفاده کنین
    جون این نوع عکس ها عکس های برداری بهشون می گن یا vector bitmap
    برای هر عملی که بر روی عکس ها بخواین انجام بدین یه ماتریس متناظر وجود داره که با یه ضرب ساده در در ماتریس نقاط اولیه اون عمل شکل میگیره

چند وقت پیش یه برنامه خیلی ساده و معمولی با C++‎ نوشتم که توش 2 تا خیابون و یک چراغ راهنمایی با یک پل هوایی و چند تا درخت بود
    از یکی از این خیابون ها یه آمبولانس حرکت میکرد تا از صفحه خارج میشد و در برگشت از خیابون بعدی بر میگشت
    اگر کدش را پیدا کردم برات میذارم

البته گفتم با سی پلاس نوشتم ولی فکر کنم به دردت بخوره

نقل قول: رسم دایره در اسمبلی

کد رسم توپ با حرکت دادنش میشه برام بزارین لطفا؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران .

نقل قول: رسم دایره در اسمبلی

نقل قول نوشته شده توسط mehdi5106 مشاهده تاپیک
    از بچه ها هر کی کد رسم دایره در اسمبلی رو تو مد گرافیک داره بزاره لازمش دارم
    ضمنا برای حرکت توپ چکار باید بکنم.اگه میشه کم توضیح بدین
    با تشکر

سلام

بهترین سایت برای جلوه های ویژه در زبان اسمبلی:

https://flatasssembler.net

روی گزینه ی Message Board کلیک کنید تا وارد انجمن کاربران زبان اسمبلی شوید . موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •