نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل در گروه بندی فیلدها در تهیه کارنامه

Exclamation مشکل در گروه بندی فیلدها در تهیه کارنامه

سلام دوستان
    در کریستال ریپورت میخوام گزارشی تهیه کنم از ماکزیمم یا مینیمم میانگین نمرات دانش آموزان در درس خاصی برای این کار گزارش رو ابتدا بر حسب کد دانشجو و سپس بر حسب کد درس گروه بندی کردم . که هر دو در جدول واحدی به نام نمره فیلد خارجی هستند . و ارتباط آنها با فیلدهای کلیدی در کریستال انجام شده
    اما حالا که از سری توابع Summary از تابع Maximum استفاده کردم . ماکزیمم رو به ازای هر دانش آموز ریست می کنه به این صورت که محتوای فیلد میانگین رو نمایش میده نه به ازای هر درس به ازای هر دانش آموز عمل می کنه . این باعث می شه که هیچ کدوم از توابعی که باید در گزارش کارنامه اعمال بشه درست عمل نکنه مثل :Miniimum - Maximum - Average حتی از Runnimg totals هم استفاده کردم مشکلم بر طرف نشد. از طرفی به دلیل این که در هر صفحه باید مشخصات مربوط به یک دانشجو را نمایش دهد نمیشه بر حسب کد دانش جو گروه بندی نکرد .
    اگه امکان داره راهنماییم کنید.

کاربر دائمی آواتار sm
    محل زندگی
    ایساتیس
    روی فیلد حاوی توابع راست کلیک کنید و از قسمت Edit Running Total زمان Reset شدن فیلدتون رو تغییر بدهید و بقیه موارد رو هم کنترل نمایید.

موفق باشید

ممنون از توضیحتون
    گزینه Reset شدن رو چه روی Never و چه روی گروه درس میذارم بازم فرقی نمیکنه . تنظیمات total رو به صورتهای مختلف امتحان کردم . جوابی نداد . نمیدونم میشه از طریق دیگه ای این کار رو انجام داد ؟

کاربر دائمی آواتار sm
    محل زندگی
    ایساتیس
    Design برنامه رو بصورت عکس اینجا بزارین تا بشه سریع تر مشکل رو حل کرد.

موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •