نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: قرار دادن و حذف پسورد روی کد نوشته شده در اکسس

قرار دادن و حذف پسورد روی کد نوشته شده در اکسس

آیا می شود روی کد نوشته شده در اکسس و ماژول های آن پسورد قرار داد به چه صورت ؟
    یعنی اینکه در صورتی که بخواهیم سورس کد برنامه اکسس را ببینیم از استفاده کننده پسورد بخواهد.
    با تشکر

شما باید وارد قسمت کد نویسی بشید از منوی tools گزینه ای رو می‌بینید که شامل اسم برنامه + کلمه properties هست.خوب درروش کلیک کنید یک فرم باز میشه روی تب مربوط به protection کلیک کنید چک باکس بالا رو تیک بزنید و یک پسورد برای برنامه بذارید.

با تشکر از شما
    مشکل اصلی من اینست که از همین طریق روی برنامه ام در گذشته کد قرار دادهام اما الان آنرا فراموش کرده ام می توانید مرا راهنمایی نمائید

متاسفانه من برنامه یا کد خاصی رو برای حک کردن این پسورد نمی‌شناسم ولی شاید بتونین با این سرچ تو گوگل برنامه ای رو پیدا کنید
    Vba Password recovery

کاربر تازه وارد آواتار سعید مشکین فر
    محل زندگی
    موطن آدمی در قلب کسانی است که دوستش میدارند
    این برنامه رو تست کنید شاید جواب بده در ضمن هر کدام از دوستان که کرک براش داره ارائه کنه تا بقیه هم استفاده کنند
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر تازه وارد آواتار سعید مشکین فر
    محل زندگی
    موطن آدمی در قلب کسانی است که دوستش میدارند
    اینم ببینید ، پیدا کردن پسورد فایلهای اکسس تخصصشه دو سه تا برنامه دیگه هم دارم پیدا کنم برات آپ میکنم
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: قرار دادن و حذف پسورد روی کد نوشته شده در اکسس

برای بازیابی رمز گذاشته شده روی کدهای نوشته شده و همچنین بازیابی پسورد پایگاه داده یه نرم افزار عالی با سرعت بالا پیدا کردم .
    برای اکسس 2010 و 2007 و پایین تر هم کاربرد داره.

Advanced Office Password Recovery Pro v5.03.541

نرم افزار Advanced Office Password Recovery رمزهای عبور و مستندات رمز گذاری شده و ساخته شده توسط برنامه های Microsoft Office را بازیابی، حذف و جایگزینی می کند. به کمک این نرم افزار می توان قفل تمام مستندات ساخته شده به کمک تمام نسخه های Microsoft Office از نسخه ی 2.0 گرفته تا نسخه ی 2010 آن را باز نمود. به علاوه می توان پسوردهای مربوط به برنامه هایی چون Microsoft Word، Excel ،Access ،Outlook ،Project ،Money ،PowerPoint ،Visio ،Publisher و OneNote را بازیابی نمود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Advanced Office Password Recovery Professional:
    - پشتیبانی از تمام نسخه های برنامه های Microsoft Office
    - بازیابی پسورد به صورت فوری برای محصولات چندگانه
    - بازگشایی سریع قفل مستندات
    - بهره مندی از الگوریتم های بازیابی اتوماتیک و کامل برای بازیابی مستندات در کمتر از 10 دقیقه
    - بهره مندی از نمونه های پیشرفته
    - سرعت بالا
    - بهره مندی از کدهای low-level بهینه شده برای عملکردهای بهینه
    - و .

اینم لینک دانلودش
    http://s2.p30download.com/users/202/...wnload.com.zip

کاربر دائمی آواتار abdoreza57
    محل زندگی
    دنياي آمال و آرزوها

سلام دوستان اگه تو تاپیک سرچ میکردید حتما نتیجه میگرفتید همانطور که دوستمون خواستند که روی کد نوشته شده در اکسس و ماژول های آن پسورد قرار داد بازش کرد برنامه هایی که اعلام نمودید همه به نوعی پسورد ورود به برنامه را فراهم میکنند یا برنامه ای که mde شده اند را باز میکنند در صورتی که اصلا هیچکدام پسورد vb را باز نمیکنند برنامه مورد نظر شما هست Passware Kit Professional 11.1 که احتمالا ورژن جدید برنامه با سریال در نت وجود داره

نقل قول نوشته شده توسط abdoreza57 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان اگه تو تاپیک سرچ میکردید حتما نتیجه میگرفتید همانطور که دوستمون خواستند که روی کد نوشته شده در اکسس و ماژول های آن پسورد قرار داد بازش کرد برنامه هایی که اعلام نمودید همه به نوعی پسورد ورود به برنامه را فراهم میکنند یا برنامه ای که mde شده اند را باز میکنند در صورتی که اصلا هیچکدام پسورد vb را باز نمیکنند برنامه مورد نظر شما هست Passware Kit Professional 11.1 که احتمالا ورژن جدید برنامه با سریال در نت وجود داره
    سلام دوست عزیز
    این برنامه رو من دانلود کردم و نصب کردم اما پسورد کدهای VBA داخل برنامه رو نداد

سلام آقای abdoreza57
    این برنامه رو من دانلود کردم و نصب کردم اما پسورد کدهای VBA داخل برنامه رو نداد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •