نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: datagrid

datagrid

باسلام

من در تاپیک های قبلی گفته بودم که چگونه میتوانم در داخل دیتا گرید از چک لیست باکس استفاده کنم به طوری که یکی از ستون های گرید مانند کومبو با ز شده و کاربر بتواند از میان مثلاً 5 چک باکس 2 تا را انتخاب کرده و در ستون قرار دهد دوستان گفتند باید از گرید جانوس استفاده کنی من در سایت جانوس گرید جانوس را که 4/5 mb بود را دانلود کردم حال

1- اولاً این نسخه مال vb6 سال 2000 است آیا نسخه جدید تر دارد
    2- در هنگام استفاده در هنگام نمایش اطلاعات یک پیغامی میآید که باید به ایمیل شرکت متصل شوید مثل نسخه های بدون کرک و کاربر باید آن صفحه پیغام را ببندد حال آیا میشود این پیغام را از بین برد
    3-چگونه میتوان در این نوع گرید چک لیست باکس با تعابیر بالا به وجود آورد

4- آیا با استفاده از گرید یا گرید ویو یا لیست ویو میتوان چک لیست باکس ایجاد کرد

با تشکر ممنون میشوم مثالی بزنید

سلام
    نسخه فعال جانوس در سایتش ورژن 3 هست که برای .net 2005 طراحی شده!!!!!!!!!!!!! شما چی رو برداشتی؟
    در مورد پیغام هم باید اونو بخری و یا ....
    اگه می خوای ... کنی باید تو اینترنت بگردی برای ورژن 2 اون ... راحت پیدا می شه اما برای ورژن 3 همشون یه جورایی مشکل دارند و...
    طرز استفاده هم به این شکل هست که یه custom column انتخاب می کنی و حالا هر کنترلی رو که بخوای می تونی تو اون بزاری حتی می تونی چند تا کنترل رو تو پنل بزاری و پنل رو تو ستون بزاری و...

کاربر دائمی آواتار Microsoft.net
    محل زندگی
    مشهد
    این چیزی که شما میگین یه چیز بی معنی از نظر ساختار هست وگرنه مطمین باش تو گرید خود دات نت پیاده سازی میشد . یعنی چی که برای هر سطر یه checklist box بازبشه و هر چنتا رو خواست تیک بزنه ؟! کجا ذخیره بشه ؟ ارتباط n به 1 به اون سطر از کجا مشخص بشه ؟!
    به نظر من بجای استفاده از نسخه های ک ر ک شده جانوس که معلوم نیست در آینده شما رو با چه مشکلاتی مواجه کنه پیشنهاد میکنم توی طراحی ساختار برنامت تجدید نظر کن مطمین باش اگه منطقی باشه حتما با گرید دات نت در میاد .

کاربر دائمی آواتار h_sadeghynejad
    محل زندگی
    Ariayee Land
    جناب Microsoft.net درست میگه این کاری که شما میخوای بکنی منطقا اشکال داره و شاید هم دیتابیست دچار افزونگی بشه

datagrid

باسلام و تشکر

آقای رضائی منش من سایتی برای دانلور ور‍ژن 2 جانوس پیدانکردم (یا من بلد نبودم درست سرچ کنم )ممنون میشوم یک سایتی که ورژن 2 جانوس دارد برای دانلو د به من معرفی کنییا لینک بدیدو بگویید چند مگ است که من درست همان را دانلود کنم

من عکس برنامه ای که از چک لیست باکس در داخل گرید یا نمی دانم اسیت ویو استفاده کرده ا در اینجا میگذارم که من به فکرم افتاد چگونه میتولن از آن در گرید استفاده کرد

ممنون از دوستان
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط mehdiDER_5 مشاهده تاپیک
    باسلام و تشکر

آقای رضائی منش من سایتی برای دانلور ور‍ژن 2 جانوس پیدانکردم (یا من بلد نبودم درست سرچ کنم )ممنون میشوم یک سایتی که ورژن 2 جانوس دارد برای دانلو د به من معرفی کنییا لینک بدیدو بگویید چند مگ است که من درست همان را دانلود کنم

من عکس برنامه ای که از چک لیست باکس در داخل گرید یا نمی دانم اسیت ویو استفاده کرده ا در اینجا میگذارم که من به فکرم افتاد چگونه میتولن از آن در گرید استفاده کرد
    ممنون از دوستان
    عین روز روشن هست که این اشتباه طراحی هست یک نفر نمی تواند هم مدیر عامل باشد هم رئیس هیت مدیره هم .....
    اینجا احتیاج به یک combobox dari

datagrid

با سلام

دوست عزیز این یک چیزی شبیه کومبو باکس است که وقتی روی یک ستون که این خاصیت را دارد کلیک میشود آن ستون مانند کومبو باکس باز میشود و داخلش این لیست چک باکس است که از میان آنها میتوان انتخاب کرد و رد ستون گرید قرار داد این چیزی که شما میبینید در حالت باز شدن آن به اصطلاح کومبو باکس است و وقتی کاربر انتخاب کرد بسته میشود در ست مثل کومبو باکس

حال میخواستم بدانم چگ.نه میتوان بدون ویزارد کومبو باکس داخل گرید ویو در ستون دو م به بعد ایجاد کنیم در داخل سایت سرچ کردم چیزی که من متوجه بشوم نبود خصوصاً در مورد گرید ویو 2005 اگر مثالی در این مورد بزنید ممنون میشوم

با تشکر

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط mehdiDER_5 مشاهده تاپیک
    با سلام

دوست عزیز این یک چیزی شبیه کومبو باکس است که وقتی روی یک ستون که این خاصیت را دارد کلیک میشود آن ستون مانند کومبو باکس باز میشود و داخلش این لیست چک باکس است که از میان آنها میتوان انتخاب کرد و رد ستون گرید قرار داد این چیزی که شما میبینید در حالت باز شدن آن به اصطلاح کومبو باکس است و وقتی کاربر انتخاب کرد بسته میشود در ست مثل کومبو باکس

حال میخواستم بدانم چگ.نه میتوان بدون ویزارد کومبو باکس داخل گرید ویو در ستون دو م به بعد ایجاد کنیم در داخل سایت سرچ کردم چیزی که من متوجه بشوم نبود خصوصاً در مورد گرید ویو 2005 اگر مثالی در این مورد بزنید ممنون میشوم
    با تشکر
    بله منم عرضم همین بود به این می گویند checkdComboBOX که کنترلش توی 2005 هم هست ولی این را گفتم که این کار اشتباه هست. شما باید یک کدام از این حالت ها را انتخاب کنید
    قرار دادن comboBox توی گریدویو که کاری نداره!

سلام
    من هم با دوستان موافقم تا جای ممکن از این روش استفاده نکنین ولی اگه اصرار دارین باید بگم من اونو با emule گرفتم حجمش هم 18 مگابایت هست البته فشرده شده اش

سلام

کنترل CheckedComboBox جز کامپوننتهای همراه VS.NET 2005 نیست و یک مورد استفاده از اون که بصورت ستون DataGrid میباشد نیز به شرح ذیل است

در برنامه ای که برای شرکت های باربری می نوشتم نیاز بود از بین توضیحات ثابت که از قبل در سیستم ذخیره شده برای هر بارنامه مواردی انتخاب شود و این موارد در یک ستون از DataGrid ذخیره نمایش داده بشه . من توضیحات رو از بانک اطلاعاتی میخوندم و با استفاده از این کنترل اون رو نمایش میدادم حالا کاربر هر تعداد توضیح رو که میخواست تیک میزد و موارد انتخاب شده درون یک آرایه ریخته میشد و سپس هر توضیح با یک علامت کاما از هم مشخص میشد و درون اون سلول نمایش داده میشد

datagrid

باسلام و تشکر

آقا sh اگر میشود کامپوننت را در اینجا بگذارید یا سایتی را معرفی کنید تا آن را دانلود کنم و یک مثال از آن هم بزنید

خیلی ممنون

تاپیک های مشابه

1. کنترل کلیدها در DataGrid
    نوشته شده توسط once4ever در بخش C#‎‎
    پاسخ: 10
    آخرین پست: چهارشنبه 26 آبان 1389, 23:31 عصر
  2. نمایش یک رکورد جدول به صورت دو سطر در datagrid
    نوشته شده توسط zahracomputer در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 11
    آخرین پست: چهارشنبه 12 مهر 1385, 20:22 عصر
  3. دستور If در DataGrid
    نوشته شده توسط shahramasp در بخش ASP.NET Web Forms