نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: تبدیل کد vb به اسمبلی

کاربر جدید
    محل زندگی
    سبزوار

تبدیل کد vb به اسمبلی

با سلام به دوستان
    کسی نرم افزاری میشناسه که برنامه ویژال بیسک را به اسمبلی تبدیل کنه و program کنه با نوع programer
    مرسی

به دلیل اینکه برنامه های نوشته شده با VB6 از DLL به اسم MSVB6 به عنوان واسطه و کتابخانه استفاده می کنند سورس اسمبلی شده آن تنها فراخوان هایی (Call) هایی به اون فایل می شود.
    ولی اگر فقط نظرتان دیدن سورس اسمبلی هست بهترین Disassembler موجود IDA هست

سلام دوست من
    نمی دونم برنامه ای که ضمیمه می کنم دقیقا کارتون را راه میندازه یانه ولی اگه فایل اجرایی اصلی هربرنامه ای را توی این برنامه درگ کنید یا بازکنید زبانی را که با اون نوشته شده به علاوه ورژن ،کداسمبلی وکدباینری اون را نشون میده امیدوارم مفیدباشه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر جدید
    محل زندگی
    سبزوار
    نتونستم منظور حرفم را بگم
    نرم افزاری یا تبدیل گری که دیگه با اسمبلی برنامه ننویسی با vb بنوسی و بعد بریزی روی آی سی مورد نظر
    مرسی بچه ها

دقیقا متوجه منظورتون نمی شم امااگه درست فهمیده باشم که بامیکروکارمی کنی،همونطورکه در تاپیکهای دیگه ای هم گفتم برای برنامه نویسی میکرو لازم نیست حتما با اسمبلی کارکنی روشهای دیگه ای هم هست هم سخت ترمثل نوشتن کدهگز دستورات و خیلی راحت تر مثل برنامه نویسی با c و یا basic اما فکرنمی کنم در محیط ویژوال بشه چنین کاری کرد.
    البته شما اگه با vb کارکردید حتما می تونید با basic هم کارکنید.
    حالا اگه دقیقا بنویسی که چی می خوای وباچی می خوای کارکنی فکرمی کنم بتونم راهنماییت کنم.
    figuralworld@gmail.com
    figuralworld@yahoo.com
    figuralworld@hotmail.com

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •