نمایش نتایج 1 تا 36 از 36

نام تاپیک: کمک به اونایی که تازه میخواند وارد جاوا بشوند

کاربر تازه وارد

Smile کمک به اونایی که تازه میخواند وارد جاوا بشوند

سلام
    من یه بر نامه نویس وasp.net,vb.net و delphi هستم میخواستم وارد جاوا بشوم اومدم تو این سایت دنبال منبع و ... که دیدم خیلی از j2ee صحبت شده اونو خریدم ولی ازش هیچی نمی فهمم و از ide netbean 5.5 صحبت شده بود که اونم دانلود کردم خوب بود ولی توش هیچ کامپوننتی جهت بانک اطلاعاتی ندیدم
    در اینجا از تمام اساتیدم میخوام به تازه واردا کمک کنند و به این سوالات پاسخ بدند
    1- برای شروع یه کتاب عالی فارسی جهت مطالعه netbean,java معرفی کنند
    2- یه ide خوب معرفی کنند و تمام چیزایی که باید دانلود و یا تهیه کرد را مرتب بگید
    3-بیشتر نیاز برنامه نویسی ایران بانک اطلاعاتی هستش برای کار در این قسمت کتابی یا منبع دیگه ای معرفی کنند
    4-برای یه ide مثل netbean چه چیزای دیگه ای باید دانلود کرد تا بشه توش برنامه نویسی مبایل کرد و یا برنامه نویسی صفحات وب کرد و بانک اطلاعاتی به راحتی نوشت و ....

خلاصه اینکه برای من تازه کار بگید تو این مسیر (از بی اطلاعی به سمت بانک اطلاعاتی های توپی که تو دلفی مینوشتم و برنامه نویسی مبایل و صفحات وب) به ترتیب و یکی یکی چی را بخرم چی را دانلود کنم و چی کار کنم
    از همتونم ممنونم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

Smile کار با java

ُسلام دوست عزیز
    در رابطه با j2ee ، j2ee یک استاندارد برنامه نویسی برای جاوا مانند net. است . شما بسیار راحت می توانید java را یاد بگیرید پیشنهاد من به شما اینست که اول مانند هر زبان دیگری مروری بر برنامه نویسی Java داشته باشید تا متوجه شوید که java چگونه کار می کند بعد شروع به یادگیری j2ee نمایید. این نکته را هم بگویم که java به شما زیرساخت را می دهد که با آن هرکاری بتوانید انجام دهید مثال این زمینه مانند آب و خاک است که به شما می دهند و از شما می خواهند چیزی را با این دو بسازید . نکته ی دیگر اینکه java مانند net. به صورت ویزاردی نیست که شما اکثر کارها را با ویزارد انجام دهید در java از اول باید شروع به کد نویسی کنید تا به آخر ، البته در این زمینه IDE های مختلف java به شما کمک شایانی خواهند کرد به همین خاطر است که شما هیچ کامپوننتی مانند net. در java ندیدید . کتاب فارسی خوبی در زمینه java نداریم بهترین منبع برای یادگیری torurial شرکت sun است که لینک آن را در اختیار شما قرار می دهم و باز هم بهترین منبع برای یادگیری j2ee بعد از java دوباره استفاده از toturial شرکت sun است که به صورت pdf هم در سایت sun موجود است .
    برای شروع به این package ها نیاز داری :
    1 - jdk 1.6 ,که باید آن را نصب کنی
    2 - یک IDE مانند netbeans که من eclipse را که محصول IBM است را پیشنهاد می کنم که از همه ی IDE ها دیگر قدرتمندتر است و در ضمن open source هم می باشد
    3- برای j2ee هم باید j2ee SDK را دانلود کنی که لینک در سایت برنامه نویس موجود است .

لینک دانلود Toturial Java
    http://java.sun.com/docs/books/tutorial/index.html

لینک دانلودeclipse
    http://www.eclipse.org/downloads/dow....2.2-win32.zip

لینک دانلود package ها از سایت برنامه نویس (چیزهایی که برای java لازم داری در این قسمت است باید بسته های javaee ، javase را حتما دانلود کنی برای موبایل هم javame
    http://www.barnamenevis.org/sh...ad.php?t=64271

اگر باز هم مشکلی داشتی در اینجا مطرح کن یا به من email بزن خوشحال می شم به شما کمک کنم.
    rghafarnia@gmail.com

کاربر تازه وارد آواتار achilles

Cool

سلام
    من هم VB.Net و ++VC می نویسم، جاوا رو هم دو ماهی میشه که دارم می نویسم. پیشنهاد من اینه:

1. JDK 1.6.0.1 رو بگیر و نصب کن فکر کنم بتونی از اینجا بگیریش. u1 یعنی آپدیت 1
    2. NetBeans 5.5 رو که لینک داونلودش تو این سایت زیاده رو هم بگیر.
    3. یک َAdd-on برای NetBeans هست به نام Visual web pack که اون رو هم تو صفحه ی Welcome - اولین صفحه ی NetBeans که باز میشه - میتونی پیداش کنی. این رو هم حتماً بگیر.
    4. اگر دستگاهی داری که روش اوراکی نصب کنی که اوارکل 10g رو (3 تا CD) بذار روش. اما اگر میخوای با SQL Server کار کنی، اگر 2005 بود که فقط نیاز به SQL JDBC داری اما اگر میخوای با 2000 کار کنی، حتماً اول Service Pack 4 رو روی اون نصب کن و بعد JDCB رو بگیر.
    5. با توجه به اینکه تکنولوژی جاوا، برعکس Net. اصلاً از سیستم آبجکتیو منظمی استفاده نمیکنه و هر شرکت با توجه به اوپن سورس بودن جاوا، مجموعه کامپوننت خودش رو داره، پیشنهاد می کنم دنبال JSF بری. Java Server Faces
    6. از اونجاییکه با توجه به بند 5 سورس کد به درد بخور توی اینترنت خیلی کم پیدا میشه، پیشنهاد می کنم تا میتونی از Ctrl+Space توی NetBeans استفاده کنی که با Package های جاوا آشنا بشی. این همون Intellisense هست که برای namespace های دات نت توی Visual Studio موجود هست.
    7. اگر میخوای راحت کار کنی، حداقل یک گیگابایت RAM روی دستگاهت بگذار...
    8. این رو جدی نمیگم، اما برای من اینطور بوده! هر وقت به مشکل لاینحلی برخورد کردی، یه NotePad باز کن و توش برای خودت بنویس! فرق زیادی نداره با اینکه تو یه فاروم فارسی زبان بنویسی... چون کسی جوابتو نمیده!!!

آهان! راستی! یادم رفت بگم که حتماً Tomcat 5.5.0.23 رو بگیری و NetBeans رو Configure کنی که روی این وب سرور که خودت نصب کرد کار کنه و نه روی وب سرور Bundled خودش.

موفق باشی

می شه تو جاوا از mysql هم استفاده کرد ؟ اصلا کدوم پایگاه داده برای کار با جاوا بهتره

کاربر تازه وارد آواتار sayeh007
    محل زندگی
    آذزبایجان-باکو
    برای جاوا جی بیلدر چطوره خوبه یا نه ؟ شما چه پیشنهادی دارید ؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

Smile جاوا

برای java نرم افزار jbuilder زیاد جالب نیست چون این نرم افزار دارای bug است و بیشتر برنامه نویسان java و کسانی که حرفه ای هستند از eclips استفاده می کنند و نسخه ی جدید jbuilder هم یک plugin برای eclipse شده است .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط Alen مشاهده تاپیک
    می شه تو جاوا از mysql هم استفاده کرد ؟ اصلا کدوم پایگاه داده برای کار با جاوا بهتره
    توی جاوا از همه‌ی پایگاه‌های داده می‌توان استفاده کرد. باید از کتابخانه‌ی JDBC استفاده کنید، و برای هر پایگاه داده از اتصال‌دهنده (connector) یا گرداننده (driver) مخصوص به خودش استفاده کنید، که خود سازندگان پایگاه داده در اختیارتان می‌گذارند. این گرداننده توابع JDBC را به آن پایگاه داده‌ی خاص وصل می‌کند. توی راهنما (tutorial)ی خود سان همه‌چیز رو توضیح داده. می‌توانید از اینجا بارگیریش کنید.

نقل قول نوشته شده توسط Alen مشاهده تاپیک
    توی جاوا از یه دیتابیس ساده مثل Derby تا SQL Server ، Oracle و IBM DB میشه استفاده کرد. همشون هم یک جور استفاده میشن. یعنی یک مُشت فایل Jar که حاوی کلاسهای Driver اون دیتابیس هست رو به پروژه ات اضافه می کنی، یکبار کلاس اصلی Driver رو Load می کنی که DriverManager جاوا ببیندش و بتونه باهاش کار کنه، یه Connection به اون دیتابیس می گیری و بعد دستورات اون دیتابیس رو به روش مقتضی اجرا میکنی که از اینجا به بعدش هر دیتابیسی مدل خودش رو داره.

اما اینکه کدوم بهتره، مستقیماً بر میگرده به اینکه دیتابیس شما قراره چکار کنه؟
    دفترچه تلفنه؟
    سیستم حساب و انبار یه شرکت کوچیکه؟
    سیستم پیچیده تر از اینحرفاس؟!
    میخوای اطلاعات شرکت نفت رو نگه داری!؟!!

واسه هرکدوم یه دیتابیس میتونه کارتو راه بندازه. واسه دفترچه تلفن، Derby هم زیاده!!! البته به شرطی که نخوای 118 رو بنویسی!!!

واسه کارهای بزرگتر هم از SQL Server و اوراکل استفاده می کنن.

نقل قول نوشته شده توسط sayeh007 مشاهده تاپیک
    برای جاوا جی بیلدر چطوره خوبه یا نه ؟ شما چه پیشنهادی دارید ؟

میخواین چکار کنین؟ دقیقتر بگید، پاسخ دقیقتری هم دریافت کنید

محل زندگی
    آذزبایجان-باکو
    برای هر کاری به مشکل بر نخورم و بهتر نتیجه بگیرم مثلا یه برنامه حسابداری؟
    که برام eclips را پیشنهاد دادند نظر شما چی هست ؟

محل زندگی
    آذزبایجان-باکو
    در ضمن mysqlبرای جاوا خوبه میشه کارهای بزرگ با هاش راه انداخت در اینده به مشکل بر میخوره یا نه ؟

سلام
    آیا کسی آموزشگاهی برای جاوا میشناسه که ساعتهای غیر اداری کلاس داشته باشه؟و یا استاد خصوصی که در آموزشگاه تدریس کنه؟

سلام .
    من تازه دارم جاوا را یاد میگیرم
    تو یه بخش از کتاب یه کلاس نوشته بود . و دوتا کلاس دیگه قرار بود از او ارث ببرن
    ولی من هر کاری کردم نتونستم زیر کلاس ها رو کامپایل کنم . پیغام می داد که نمی تونم کلاس اصلی رو پیدا کنم . من کامپایلرم JDK است.
    می خوام اگه کسی انلاین باشه ازش چندتا سوال بپرسم
    ممنون میشم یکی به سوالام جواب بده

خوب! مثل اینکه این فاروم با این عظمت دو نفر جاوا کار نداره که جواب مردم رو بدن!!! من نمیدونم چرا جاوا کارها اینجورین!!؟
    الان تا جایی که میشه و من بلدم - که ممکنه غلط هم باشه - جواب دوستان رو میدم...

برای هر کاری به مشکل بر نخورم و بهتر نتیجه بگیرم مثلا یه برنامه حسابداری؟
    که برام eclips را پیشنهاد دادند نظر شما چی هست ؟
    در ضمن mysqlبرای جاوا خوبه میشه کارهای بزرگ با هاش راه انداخت در اینده به مشکل بر میخوره یا نه ؟
    سلام سایه جان
    برنامه نوشتن با جاوا چند تا مرحله داره... اول از همه اینکه معلوم کنی چه جور برنامه ای می خوای بنویسی؟ تحت وب؟ اجرایی روی سیستم عامل و یا برای موبایل؟
    اگر میخوای تحت وب بنویسی، بهت توصیه می کنم بعد از اینکه Syntax جاوا رو یاد گرفتی و با مفاهیم شئ گرایی آشنایی کامل پیدا کردی، از NetBeans استفاده کنی. چون هاست هایی که سرویس جاوا به مشتریانشون بدن خیلی کم هستن، باید به فکر یه سرور Dedicated هم باشی با یه پهنای باند درست و حسابی و کلی RAM. اینجا تازه به انتخاب نرم افزار سرور می رسی. اونچه من اینور و اونور خوندم، برنامه های نوشته با جاوا، روی لینوکس با کارآیی بهتری کار می کنن تا ویندوز. به همون اندازه هم توی ویندوز کار کردن با فارسی راحت تره! پس یه نتیجه ی اخلاقی! روی ویندوز بنویس، روی لینوکس اجرا کن!
    برای وب سرور هم باید یه نرم افزار درست و حسابی پیدا کنی. اونی که من باهان خیلی راحت بودم، Tomcat 5.5.0.23 بود. البته این آخری ها یه تیکه فیلم دیدم که یاد میداد چطوری میشه با کلاسهای Entity بر سر سه سوت یه نرم افزار دیتابیسی نوشت! فقط به دو دلیل از کارکردنش خوشم نیومد! اول اینکه با Tomcat درست کار نمی کنه و حتماً باید Sun Java Application Server یا GlassFish رو بعنوان سرور داشته باشی تا درست کار کنن؛ دوم هم اینکه زیاد قابل Customize کردن نبود...

این برای Web Application.

اما برای Desktop Application اصلاً توصیه نمی کنم سمت جاوا بری. مگر اینکه بخوای برنامه ات کلاً روی لینوکس اجرا بشه. اگر سیستم عامل هدفت ویندوز هست، بسته به اینکه تکنولوژی می خوای یا سرعت، Net. یا ++VC رو انتخاب کن. باز هم اگر میخوای برنامه ات سریع Develop بشه، Net. رو انتخاب کن... راحت تر از ++VC هست...

برای موبایل هم می تونی Java بنویسی، یا اینکه ++Symbian C. اینجا هم بحت کارآیی برنامه به همون سبک بالا مطرح هست...

با همه ی این حرفها، جاوا یه خاصیت داره: روی هر سیستم عاملی که دوست داری بنویس و روی هر سیستم عامل دیگه ای که دوست داری اجرا کن... اما شدیداً هزینه ی Performance داره...

در مورد بانک اطلاعاتی هم باید ببینی اطلاعات بانکت چقدر قراره بزرگ بشن؟ بعد مشخصات بانکهای اطلاعاتی معروف رو بخونی و ببینی کدومش کارتو راه میندازه.
    SQL Server رو به راحتی میشه همه جا پیداش کرد. هم توی وب و هم روی دستگاهها نصب میشه بکنی. نسخه ی 2005 اش هم دست کمی از اوراکل نداره؛ ضمناً نسخه ی بتای 2008 اش هم اومده!!!... MySQL هم همینطوره. مخصوصاً که این ورژن آخریش کلی امکانات جدید داره نسبت به قدیمیهاش و این یعنی یه تیم درست و حسابی پشتشن! اما Oracle و IBM DB که بزرگهای این حکایت هستن، روی وب اصولاً روی هیچ هاستی پیداشون نمیشه غیر از یکی!!! کار کردن باهاشون هم به شدت قلق داره. هزار تا تنظیم و دستور مختلف دارن که باید یاد بگیری باهاشون کار کنی...
    اما! حقوق کسی که اوراکل بلده به مراتب بیشتر از کسیه که چیز دیگه بلده!! البته فعلاً

شرمنده، سواد ما همینقدر بود!

نقل قول: کمک به اونایی که تازه میخواند وارد جاوا بشوند

با عرض سلام
    من یک تازه کار ... هستم من توی برنامه Net Bean هر چی از برنامه هایی که بقیه نوشته اند را کپی می کنم جواب نمیده یا شاید از ده تا یکیشون جواب بده بعد وقتی هم میخوام فایل jar درست کنم ارور میده .
    موضوع بعدی اینکه توی بعضی از تاپیکها نوشته برنامه خودتون رو توی Note pad بنویسید وبعد با پسوند Java سیو کنید و بعد روی فایل Javac کلیک کنید من این کار رو کردم ولی فقط فایل Class ایجاد میکنه (یعنی فایلی با پسوند jar درست نمیکنه یا من نمیتونم از توی cmd اجرا کنم)
    لطفآ کمک کنید!!!
    در ضمن برنامه من اجرایی در سیستم عامل هست.
    این هم ایمیل من هست golestani_info@yahoo.com

نقل قول نوشته شده توسط golestani_info مشاهده تاپیک
    با عرض سلام
    من یک تازه کار ... هستم من توی برنامه Net Bean هر چی از برنامه هایی که بقیه نوشته اند را کپی می کنم جواب نمیده یا شاید از ده تا یکیشون جواب بده بعد وقتی هم میخوام فایل jar درست کنم ارور میده .
    موضوع بعدی اینکه توی بعضی از تاپیکها نوشته برنامه خودتون رو توی Note pad بنویسید وبعد با پسوند Java سیو کنید و بعد روی فایل Javac کلیک کنید من این کار رو کردم ولی فقط فایل Class ایجاد میکنه (یعنی فایلی با پسوند jar درست نمیکنه یا من نمیتونم از توی cmd اجرا کنم)
    لطفآ کمک کنید!!!
    این هم ایمیل من هست golestani_info@yahoo.com
    دوست عزیز منم تازه کارم اما یه چیزایی میدونم میگم شاید بکارت بیاد
    اوالا باید j2mewirelessToolkit رو داشته باشی (بعلاوه jdk) بعد از نصبش برو و ktoolbar رو اجرا کن و باهاش به پروژه بساز تو قسمت class اسم کلاست (برنامت)رو بی پسوند بنویس
    بعد بیلدش کن حالا برو به مسیر نصب j2me و پروژه ت رو پیدا کن و توی پوشه src فایل جاوات (.java.) رو قرار بده دوباره توی ktoolbar پروژت رو بیلد و سپس ران کن تا نتیجه رو رو امولاتور ببینی
    اگه خواستی jar بسازی توی قسمت package یه پکیج درست کن

نقل قول نوشته شده توسط drwatson مشاهده تاپیک
    اوالا باید j2mewirelessToolkit رو داشته باشی (بعلاوه jdk) بعد از نصبش برو و ktoolbar رو اجرا کن و باهاش به پروژه بساز تو قسمت class اسم کلاست (برنامت)رو بی پسوند بنویس
    بعد بیلدش کن حالا برو به مسیر نصب j2me و پروژه ت رو پیدا کن و توی پوشه src فایل جاوات (.java.) رو قرار بده دوباره توی ktoolbar پروژت رو بیلد و سپس ران کن تا نتیجه رو رو امولاتور ببینی
    سلام
    این برنامه j2mewirelessToolkit از کجا میتونم دانلود کنم ؟ توی سایت search کردم نبود!
    در ضمن من با برنامه NetBeans IDE 6.1 کار میکنم.
    توی بعضی از تاپیکها گفتن برنامه خودتون رو توی note pad نوشته و بعد با پسوند .java سیو کنید بعد از توی cmd دستور javac name.java (منظور از name اسم همون برنامه ای که توی note pad نوشتید) را بزنید , من این کار را کردم ولی فقط فایل class ایجاد میکنه!و خبری از فایل jar نیست.
    اگر یکی از دوستان لطف کنه شماره ای به من بده خیلی ممنون میشم(بده به این ایمیل golestani_info@yahoo.com )چون بهتر میتونم ازش کمک بگیرم.

سلام
    این برنامه j2mewirelessToolkit از کجا میتونم دانلود کنم ؟ توی سایت search کردم نبود!
    در ضمن من با برنامه NetBeans IDE 6.1 کار میکنم.
    توی بعضی از تاپیکها گفتن برنامه خودتون رو توی note pad نوشته و بعد با پسوند .java سیو کنید بعد از توی cmd دستور javac name.java (منظور از name اسم همون برنامه ای که توی note pad نوشتید) را بزنید , من این کار را کردم ولی فقط فایل class ایجاد میکنه!و خبری از فایل jar نیست.
    اگر یکی از دوستان لطف کنه شماره ای به من بده خیلی ممنون میشم(بده به این ایمیل golestani_info@yahoo.com )چون بهتر میتونم ازش کمک بگیرم.
    دوست من استفاده از javac فقط یه کلاس ایجاد میکنه همونطور که گفتم
    باید از j2me استفاده کنی و یه پروژه درست کنی در ضمن من نت بینز رو ندارم
    بنابراین توی نت پد مینویسم(مجبورم) و روشی رو که خودم مینویسم و جواب داده رو گفتم

خودم یادم نمیاد j2me رو از کجا گرفتم ولی توی سایت هست
    اینجا
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=64271

دوست من استفاده از javac فقط یه کلاس ایجاد میکنه همونطور که گفتم
    باید از j2me استفاده کنی و یه پروژه درست کنی در ضمن من نت بینز رو ندارم
    بنابراین توی نت پد مینویسم(مجبورم) و روشی رو که خودم مینویسم و جواب داده رو گفتم

خودم یادم نمیاد j2me رو از کجا گرفتم ولی توی سایت هست
    اینجا
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=64271
    سلا م
    من همون برنامه ای که گفتی را گرفتم ولی نمیدونم کجاش برنامه خودم را بنویسم
    یعنی طرز کار را باهاش بلد نیستم , در ضمن من فکر میکنم این برنامه برای برنامه نویسی موبایل باشه , برنامه های من تحت سیستم عامل هستند.
    آخرین ویرایش به وسیله golestani_info : جمعه 22 شهریور 1387 در 10:03 صبح

اینجا توضیح دادم

اینجا توضیح دادم
    سلام
    آیا با این برنامه میشه برنامه تحت اجرای سیستم عامل بنویسی؟
    من که هر کار کردم برنامم اجرا نشد
    اقا اگه میشه یک شماره از خودت به این ایمیل بفرست تا باتونم مشکلمو راحتر بهتون بگم!!!!
    این ایمیل منه
    goletsani_info@yahoo.com
    با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله golestani_info : جمعه 22 شهریور 1387 در 12:58 عصر

کاربر جدید
    محل زندگی
    Tehran

میتونی از JCoder استفاده کنی !
    JCoder.com

// موفق و پیروز باشید .. .

سلام
    من دنبال برنامه JBuilder میگردم , توی سایت search کردم ولی پیدا نکردم.
    اگر کسی لینکش را داره به ما هم بده .

سلام
    آیا با این برنامه میشه برنامه تحت اجرای سیستم عامل بنویسی؟
    من که هر کار کردم برنامم اجرا نشد
    اقا اگه میشه یک شماره از خودت به این ایمیل بفرست تا باتونم مشکلمو راحتر بهتون بگم!!!!
    این ایمیل منه
    goletsani_info@yahoo.com
    با تشکر
    سلام
    دوست من اینجا هرچی بلد بودم نوشتم میتونی مراجعه کنی
    https://barnamenevis.org/showth...633#post594633

سلام بچه ها، من تازه عضو اين سايت شدم، و قبل از اين هم با زبان C‍ تو دانشگاه تا حدي آشنا شدم، و الان دارم با كتاب دايتل جاوا ياد ميگيرم... ولي هيچ چيز راجب پايگاه داده، بانك اطلاعاتي،component و ... نميدونم... ميخواستم بگم منبعي سراغ دارين كه بتونم اين چيزا را توش ياد بگيرم و ارتباطشا با برنامه نويسي بفهمم،(اينكه كجا استفاده ميشن و كارشون چيه)يا اگه ميتونين، همينجا يه توضيحي بدين، چون خيلي گيج شدم... اگه كمكم كنين خيلي متشكر ميشم...

با عرض سلام
    لطفآ کمک کنید!!!
    سلام
    منم یه تازه تازه تازه کار هستم.دوست عزیز با این توضیحاتی که دادی که در برخی تاپیکها گفتن در داخل noetpad برنامه رو تایپ کنید و با پسوند java ذخیزه کنید و از cmd اونو اجرا کنید چند مزحله داره
    1.اول باید jdk نصب باشه(که شما دارید)
    2.باید محلی رو که سند جاوای ما اونجا هست رو فراخوانی کنیم(مثلا cd c:\java )
    3.دستور javac name.java (به جای name نام سند را که نام class نیز هست رو بزنید)
    4.یک dir بگیرید و از ساخته شدن فایل name.class مطمئن بشید.
    --(تا اینجا رو شما هم اومدید)
    حالا نوبت به اجرا برنامه میرسه: 5.دستور java name را در همان محل سند اجرا کنید،اگر برنامه موجود بدون خطا باشه خروجی قابل مشاهده است.
    می دونم توضیحاتم شاید ناقص باشه ولی از دوستان مجرب تر می خوام تا ما تازه کار هارو راه بندازن
    با تشکر

سلام دوستان پیشنهاد می کنم نگاهی به JCreator هم بندازید برای شروع فوق العادست.
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

نقل قول نوشته شده توسط achilles مشاهده تاپیک
    خوب! مثل اینکه این فاروم با این عظمت دو نفر جاوا کار نداره که جواب مردم رو بدن!!! من نمیدونم چرا جاوا کارها اینجورین!!؟
    الان تا جایی که میشه و من بلدم - که ممکنه غلط هم باشه - جواب دوستان رو میدم...
    دوست عزیز :
    1-خوب! مثل اینکه این فاروم با این عظمت دو نفر جاوا کار نداره که جواب مردم رو بدن!!!:راستش جند نفری به علاوه شما هستن.و بنده نمی دونم چند تا تاپیک مثل این تاپیک ها سخته بشه تا دستان به جواب سوالشوندر باره شروع جاوا برسند.تا دوستانی مثل شما دچار ناراحتی (احتمالا)از بابت عدم پاسخگویی به مردم نشوند. هم اینکه عظمت فاروم زیر سوال برده نشه!
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=108127
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=105459
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=105094
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=103569
    2-من نمیدونم چرا جاوا کارها اینجورین!!؟:دقیقا چطوریند؟(پس چنتایی جاوا کار هستنتد که احتمالا یک جوری هستند.)
    3-الان تا جایی که میشه و من بلدم - که ممکنه غلط هم باشه - جواب دوستان رو میدم...:جواب غلط دادن از جواب ندادن بهتره.و اصولا کاریه بسیار نابجا.

با تشکر از دوستان جاوا کار .و به سپاس از زحماتشون.
    موفق باشید.
    یک بار و برای همیشه می خواهم چیزهای زیادی ندانم.فرزانگی نیز برای شناخت , محدودیت می آفریند .(پندها وپیکان ها – فردریش نیچه)

کسی اطلاعاتی در مورد گرافیک در جاوا میدونه !!!!!!
    ضمنآ چطوری می تونم تو محیط جاوا عکسی ایجاد کنم؟؟؟؟؟...!!!!!
    با تشکر

سلام
    منم تازه وارد جاوا شدم
    برای کد نوشتن یه برنامه به برنامه نویسی Multi thread احتیاج داشتم که دوستان گفتند از جاوا استفاده کنی راحت تری
    یه برنامه چت سرور از همین سایت داونلود کردم که نمیدونم چطوری اجراش کنم
    باید قسمت سرور و کلاینت رو تو دو تا پروژه جدا ذخیره کنم یا نه؟
    لطفا بگین چطور میتونم خروجی رو ببینم

سلام دوست عزیز توی همین بخش کامی راجع به این موضوع توضیح داده شده:
    آموزش چت تی سی پی و یو د یپی و همچنین مالتی تردینگ
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

سلام
    من یه مشکلی تو برنامه نویسی جاوا داشتم و اونم اینه که نمی دونم از چه کدی می تونم برای گرفتن ورودی ار کاربر استفاده کنم که نه مثل System.in فقط کاراکتر نگیره و نه مثل توابع کلاس JOptionPane فقط استرینگ نگیره... البته تو حالت دوم می تونیم به عدد تبدیل کنیم ولی تو حالت اول بد جوری گیریدم و حالم گرفتست نمی دونم چی کار کنم کسی می تونه بهم کمک کنه؟؟؟؟؟

salam ,kasi midoone baraye errore symbol not find toye netbean 6.0 chekar bayad kar.koj va chetor bayad method/motaghaier/class ro tarif kard

تاپیک های مشابه

1. تقاضایی راهنمایی و کمک در کار با Dreamweaver
    نوشته شده توسط احمد کاوه در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 29 مهر 1389, 12:41 عصر
  2. آقا چه چیزایی با javascript قابل حل هست چه چیزایی با .net
    نوشته شده توسط odiseh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 13
    آخرین پست: جمعه 02 فروردین 1387, 04:44 صبح
  3. دوستانی که با interbase آشنایی دارند لطفا راهنمایی کنند
    نوشته شده توسط mehdi_moosavi در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 01 بهمن 1384, 14:11 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید