نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: کمک در رسم نمودار مبنی بر اطلاعات پایگاه داده در برنامه تحت وب با Asp.Net

کمک در رسم نمودار مبنی بر اطلاعات پایگاه داده در برنامه تحت وب با Asp.Net

سلام
    من برای یک برنامه تحت وب که با VB.Net و Framework 1.1 نوشته شده نیاز به کنترلی دارم که به Database وصل بشه و اطلاعات رو بخونه و بصورت نمودار نشون بده. اطلاعات تو یک جدول تعدادی ذخیره میشه. از CrystalReport هم استفاده کردم. اما دردسر داره. باید علاوه بر اینکه جدول مخصوص هر گزارش رو ایجاد کنم هر گزارش رو هم ذخیره کنم که رو سرورم اینقدر فضا ندارم.........
    لذا لطفا اگر کسی کنترل، کد، برنامه، . . . که مجانی باشه و قابل استفاده سراغ داره بهم معرفی کنه....
    تو موضوعات قبلی هم نگاه کردم اما Free نبودند...
    مرسی

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z
    رسم نمودار در Asp.net بسیار راحته. شما بعد از گرفتن یک گزارش از دیتابیس بر اساس منطق خاصی یک نمودار نوع خاصی (مثل میله ای) رسم می کنید. اگر در لاجیک رسم نمودار مشکلی داشتید بگید تا من و دوستان راهنمائیتون کنیم.
    مثلا شما 10 تا عدد مثل : 4,6,23,4,23,14,8,36 و.. دارید و می خواید نمودارشان را رسم کنید. نمودار در یک صفحه به عرض width و به ارتفاع height رسم خواهد شد. بزرگترین عدد شما تمام عرض و یا ارتفاع نمودار را (بر حسب افقی و یا عمودی بودن نمودار) اشغال خواهد کرد. سپس مابقی اعداد برحسب تناسب x_width=xi*width/max_x (در یک نمودار افقی) رسم خواهند شد. اینکه کجا رسم شوند و چگونه در یک مکان در صفحه قرار گیرند بسیار شبیه به رسم تصاویر امنیتی می باشد.
    برای چاپ کردن نمودار در قسمتی از صفحه شما سه راه دارید :
    1- استفاده از یک HttpHandler
    2- استفاده از یک صفحه ی Asp.net
    3- استفاده از DynamicImage

در کل روش سوم نیز با کمک روش های اول و دوم پیاده سازی می شود و تاکید بنده بیشتر بر روی روش های اول و دوم است که در تاپیک تصاویر امنیتی توضیح داده شده است.

کاربر دائمی آواتار hamid67fathi
    محل زندگی

نقل قول: کمک در رسم نمودار مبنی بر اطلاعات پایگاه داده در برنامه تحت وب با Asp.Net

سلام
    ميشه بيشتر در اين مورد توضيح بديد
    کد هاشو از کجا بايد به دست بيارم يا چندتا مثالشو ؟؟

نقل قول: کمک در رسم نمودار مبنی بر اطلاعات پایگاه داده در برنامه تحت وب با Asp.Net

این لینکو نیگا بندازشاید کارت را افتاد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •