نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: نحوه قرار گیری اطلاعات در فایل های exe.

نحوه قرار گیری اطلاعات در فایل های exe.

کسی میدونه اطلاعات درون فایل exe. چه جوری قرار میگیرند و اینکه چه جوری میشه این اطلاعات رو خوند ؟

کاربر دائمی آواتار majjjj
    محل زندگی
    شیراز
    نقل قول نوشته شده توسط __siavash__ مشاهده تاپیک
    کسی میدونه اطلاعات درون فایل exe. چه جوری قرار میگیرند و اینکه چه جوری میشه این اطلاعات رو خوند ؟
    اگرچه من خودم با اسمبلی کار نکرده ام
    اما فکر کنم اگه یک سری به کتابهای این زبان برنید بد نباشه

من در واقع میخوام یک فایل exe. رو باز کنم و برنامه خودم رو توش بزارم به این صورت که وقتی اون exe. اجرا شد همراهش برنامه منم اجرا بشه !

محروم شده
    فکر نکنم کار زیاد ساده ای باشه

نقل قول نوشته شده توسط M8SPY_OK مشاهده تاپیک
    فکر نکنم کار زیاد ساده ای باشه
    پس این binder ها چه جوری کار میکنند !

برنامه های زیادی را هستند که این کار ار انجام میدن
    1- برنامهایی که فایل اجرایی را قفل گذاری می کنن یعنی برای اجرای برنامه احتیاج به کد کاربری و رمز عبور میشود
    2- برنامه هایی که یک فایل اجرایی را قفل سخت افزاری می کنند یعنی برای اجرا احتیاج به قفل سخت افزاری دارند
    3- ویروسها و ورم ها و...

من نمونه برنامه های اول و دوم را دارم اگه جواب نگرفتی میتونم اونها را برات ارسال کنم اگه روی فایل اصلی و خروجی مقایسه کنی شاید بفهمی برنامه اضافه شده در کدام قسمت و چطور اجرا میشه

در ضمن نمونه قالب بندی فایل اجرایی را برات بصورت تصویر گذاشتم شاید به دردت بخوره

Farshad Nooranian

نقل قول نوشته شده توسط noorsoft مشاهده تاپیک
    1- برنامهایی که فایل اجرایی را قفل گذاری می کنن یعنی برای اجرای برنامه احتیاج به کد کاربری و رمز عبور میشود
    2- برنامه هایی که یک فایل اجرایی را قفل سخت افزاری می کنند یعنی برای اجرا احتیاج به قفل سخت افزاری دارند
    3- ویروسها و ورم ها و...

من نمونه برنامه های اول و دوم را دارم اگه جواب نگرفتی میتونم اونها را برات ارسال کنم اگه روی فایل اصلی و خروجی مقایسه کنی شاید بفهمی برنامه اضافه شده در کدام قسمت و چطور اجرا میشه

در ضمن نمونه قالب بندی فایل اجرایی را برات بصورت تصویر گذاشتم شاید به دردت بخوره
    اون نمونه برنامه های اول و دوم رو میتونی برام ارسال کنی !

کاربر دائمی آواتار majjjj
    محل زندگی
    شیراز
    نقل قول نوشته شده توسط noorsoft مشاهده تاپیک
    3- ویروسها و ورم ها و...

دوست گرامی جناب سیاوش من از نمونه سوم چند برنامه بزبان اسمبلی بیسیک قدیمی و دلفی دارم البته چون مخالف قوانین است نمیتونم براتون بگذارم ببخشید

کسی سورس یه binder که دو تا فایل exe. رو به هم بچسبونه نداره ؟

این یه بیندره اما اون کاری رو که من میخوام نمیکنه !
    فقط دو تا فایل رو به هم میچسبونه بعد از هم جدا میکنه !
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •