نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: معرفی فونت به یک برنامه

کاربر دائمی آواتار mehdi5106
    محل زندگی
    جوين

معرفی فونت به یک برنامه

با سلام
    ببخشید که عنوانی بهتر از این نتونستم انتخاب کنم ، چیزی به ذهنم نرسید.
    بچه من یک فونت فارسی طراحی کردم که می خوام در یک نرم افزار ازش استفاده کنم.دقیقا مثل نرم افزارهای فارسی نویس که در برنماه هایی مثل فتوشاپ این کار رو انجام می دهند.حالا من چطور باید فونت رو به یک برنامه شبیه فتو شاپ معرفی کنم.که فونت رو درهم ننویسه.
    اگه راهی دارید راهنمایی کنید.
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار Batman
    محل زندگی
    ناكجاآباد
    آقا مهدی شما میخواهید از یه برنامه با دلفی بنویسید که این کار رو انجام بده؟

کار خاصی نیاز نیست حتی برنامه نویسی هم نمی خواهد راهش اینه :

هر کاراکتر یک شکل دارد حالا به جای آنکه برای کاراکتر a شکل انگلیسی را قرار بدی شکل فارسی را بزار اگر نفهمیدی بگو برات یک مثال بزارم در واقع برنامه ای که شما می بینید یک نوع فینگلیش هست البته چون قبلاً تجربه کار اینجوری داشتم دارم می گم.

محل زندگی
    جوين
    نه دوستان منظورم کامل متوجه نشدین.
    احتمالا برخورد کردین به این که وقتی چنین حالی پیش میاد فونتها به شکل کامل نوشته می شوند و یا برعکس.
    به عنوان مثال:نیمیدونم نرم افزاری که برای تایپ نستعلیق در ورد استفاده میشه رو دیدین یا نه.وقتی که تنها فونت رو نصب می کنی .نمی تونی از اون توی ورد استفاده کنی و همانطور که گفتم فونتها به هم ریخته تایپ می شوند در حالی که اگر نرم افزار نصب شود مشکلی ندارد.حالا این نرم افزار روی چه فایلهایی تغییرات می دهد که این مشکلی پیش نمی آید نمی دونم.
    حالا من می خوام این فونت فارسی رو که طراحی کردم یه جوری به یکی از نرم افزارها معرفی کنم.
    احتمالا الان دیگه متوجه شدین.
    دیگه چیزی برای توضیح به ذهنم نمی رسه.

کاربر دائمی آواتار Valadi
    محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    در برنامه هایی مثل فارسی مریم که فقط فونت هایی را که اول نامش F است می شناسد و لا غیر از یک ComboBox استفاده کردند
    موفق و موید باشی

محل زندگی
    جوين
    آخه ComboBox به نوشتن فونت چه ربطی داره.اگه میشه یک نمونه بزارین.مثلا یک فونت رو توسط یک برنامه کوچک کپی و در یک برنامه گرافیکی جایگزین کرد.
    من میگم چطور یک فایل فارسی رو به یک برنامه معرفی کنم که بشه مستقیما از داخل برنامه با ان فونت تایپ فارسی انجام داد.
    بحث سر معرفی فونت به نرم افزار هستش...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •