نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: باز هم موضوع تکراری InstallShield

Angry باز هم موضوع تکراری InstallShield

با سلام
    دوستان عزیز من هر چی گشتم اینcd InstallShield رو گیر نیاوردم لطفاً هر کی لینک دانلود داره بده تا من دانلودش کنم من یکبار InstallShield 2008 رو از سایت ماکرو ویژن دانلود کردم ولی هر چی گشتم کرکش رو گیر نیاوردم این دفعه هم یکی از دوستان لینک دانلود admin studio 6 رو بهم داد با سریال من دانلود کردم ولی متاسفانه با InstallShield تفاوت داره من که نتونستم باهاش کار کنم لطفاً ورژن یک InstallShield معتبر رو به من معرفی کنید اگه لینک دانلود بدید که فوق العاده هست

Angry

دوستان کسی نمی خواد راهنمایی کنه ؟؟؟؟
    یعنی هیچ کدوم شما ها از InstallShield استفاده نمی کنید
    اگه لینک کرک InstallShield 2008 رو هم داشتین برام بزارین
    اصلاً اگه لینک نداشتین هم لا اقل بگین از کدوم نسخه InstallShield استفاده می کنید ؟

کاربر دائمی آواتار Valadi
    محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    جناب وحید 64
    به قانون 22 احترام بگذار
    ضمنا در سایت آقای احدی سری بزنی بد نیست
    www.delphi-magic.com

Angry

قانون 22 ؟
    قانون شماره 22
    معرفی و لینک دادن به هر موجودیت الکترونیکی که در عرف دنیای مجازی Warez شناخته شود کاملا" ممنوع است.

Warez به نرم افزاری گفته میشه که بدون رعایت حقوق مالکیت مالک آن منتشر و - یا استفاده شود و Warez Activity به فعالیت[هائی] گفته میشه که منجر به انتشار و کاربرد غیر قانونی نرم افزار شوند . طبق توافق ، اغلب ارائه کنندگان فضا روی وب ، به مشتریان ، یعنی صاحبان سایتهای وب ، اجازهء Warez Activity نمیدهند ، و در صورت وجود شکایت ، بسادگی اشتراک سایت رو لغو میکنند.

خیلی جالبه !
    این قانون تو کشور ما که اصلاً کپی رایتی وجود نداره چه معنی داره ؟!
    تو کشوری که 1000 تا از برنامه های خودم رو بدون اجازه دارن استفاده میکنن چه معنی داره ؟!
    از شما آقای ولدی واقعاً بعید بود همچین جوابی!
    من که کرک نرم افزار داخلی نخواستم که شامل این قانون بشم !
    جهت اطلاع بگم این قانون از قوانین vbulletin هست که در فارسی سازی آن بدون هیچ دخل و تصرفی کلمه به کلمه فارسی شده !

کاربر دائمی آواتار babak869
    محل زندگی
    کرمانشاه
    نقل قول نوشته شده توسط vahid64 مشاهده تاپیک
    قانون 22 ؟
    قانون شماره 22
    معرفی و لینک دادن به هر موجودیت الکترونیکی که در عرف دنیای مجازی Warez شناخته شود کاملا" ممنوع است.

Warez به نرم افزاری گفته میشه که بدون رعایت حقوق مالکیت مالک آن منتشر و - یا استفاده شود و Warez Activity به فعالیت[هائی] گفته میشه که منجر به انتشار و کاربرد غیر قانونی نرم افزار شوند . طبق توافق ، اغلب ارائه کنندگان فضا روی وب ، به مشتریان ، یعنی صاحبان سایتهای وب ، اجازهء Warez Activity نمیدهند ، و در صورت وجود شکایت ، بسادگی اشتراک سایت رو لغو میکنند.

خیلی جالبه !
    تو کشوری که 1000 تا از برنامه های خودم رو بدون اجازه دارن استفاده میکنن چه معنی داره ؟!
    جهت اطلاع بگم این قانون از قوانین vbulletin هست که در فارسی سازی آن بدون هیچ دخل و تصرفی کلمه به کلمه فارسی شده !

دوست عزیز
    بالاخره شما عضو این سایت هستید و این قوانین هم جزو قوانین همین سایته و اگه خاطرتون باشه در زمان ثبت نام شما موافقت خود رو با تمامی این قوانین اعلام کردید پس باید به اون پایبند باشید و این قوانین رو رعایت کنید .

از جناب ولدی برای تذکر بجاشون متشکرم

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار Valadi
    محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    جناب وحید 64

آقای محترم شما مگه نگفتید
    آیا این عرض شما شامل این قانون نمی شود حالا حرف شما خنده دار نیست !!!!!!!!!!

Unhappy

[QUOTE]جناب وحید 64

آقای محترم شما مگه نگفتید
    نقل قول:
    آیا این عرض شما شامل این قانون نمی شود حالا حرف شما خنده دار نیست !!!!!!!!!![/
    QUOTE]
    و
    دوست عزیز
    بالاخره شما عضو این سایت هستید و این قوانین هم جزو قوانین همین سایته و اگه خاطرتون باشه در زمان ثبت نام شما موافقت خود رو با تمامی این قوانین اعلام کردید پس باید به اون پایبند باشید و این قوانین رو رعایت کنید .

از جناب ولدی برای تذکر بجاشون متشکرم

موفق باشید
    چرا من گفتم ولی در جواب شما دوستان باز هم می گم
    [qoute]
    [/qoute]
    من هر چی فکر می کنم می بینم جواب هر دوی شما دوستان در همان پست من هست!

تاپیک های مشابه

1. InstallShield
    نوشته شده توسط javid_p84 در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 10 آبان 1387, 00:22 صبح
  2. با installshield خود دلفی یا installshield رایگان دیگر SQL Sever 2000 را setup کنم؟
    نوشته شده توسط ali_abbasi22145 در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 11
    آخرین پست: جمعه 03 خرداد 1387, 23:19 عصر
  3. کاربا installshield
    نوشته شده توسط amindiary در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 12 شهریور 1386, 14:53 عصر
  4. نصب InstallShield 11.5
    نوشته شده توسط Amir Taghavi در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 19
    آخرین پست: چهارشنبه 25 بهمن 1385, 17:41 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید