نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: نحوه اجرای کدهای asp.net

کاربر دائمی آواتار jannati
    محل زندگی
    تهران

نحوه اجرای کدهای asp.net

دوستان عزیز سلام
    من تازه شروع به یادگرفتن asp.netکرده ام.روی windows 2000برنامه iisرا هم نصب کردم.حالا میخوام بدونم باید فایلهامو کجا و چطور بذارم تا اجراشونو ببینم.(مثلا تو pwsما فایل ها رو در wwwrootمیذاریم و نتیجه را در IEمیبینیم .میخوام بدونم تو .netباید چیکارکنم؟) :oops:

کاربر دائمی آواتار SoheilKH
    محل زندگی
    haftbit.com
    توی دات نت هم همان روال را دانبال می کنه البته یه جوری دیگه؟
    کافی است webapplication مورد نظر را در شاخه Inetpub\wwwroot کپی کنید و از توی iis این تنظیم ات را انجام دهید.
    1-روی فولدر مورد نظر راست کلیک کنید
    2-منوی Properties را انتخاب کنید
    3-در Tab دایرکتوری دکمه Create را فشار دهید.
    4-روی فولدر مورد نظر کلیک کنید ،در لیست فایل هایی که در سمت راست می بینید روی یک فایل aspx راست کلیک کنید و منوی Brows را کلیک کنید. اگر برنامه شما مشکلی نداشته باشد صفحه شما نمایان می شود.

البته این مراحلی را که گفتم برای وقتی است که شما ویژوال استدیو ندارید.در صورتی که این برنامه روی سیستم شما به طور کامل نصب شده باشد .مراحل بالا احتیاج نیست فقط کافی است که در ویژوال استدیو یک webapplication جدید درست کنید.!همین!
    بقیه کارها پشت پرده انجام شده است.

کاربر تازه وارد
    توی ویندوز سرور هم همینطوره، داخل درایو ویندوزت فولدر Inetpub\wwwroot وجود داره که می تونی ازش استفاده کنی
    همینطور می تونی از طریق Administrative Tools توی قسمت Internet Information Services (IIS) Mannager هر چند تا که بخوای سایت جدید برای خودت اضافه کنی (در ویندوز سرور 2000 یا 2003)
    برای آدرس سایت روی کامپیوتر خودت هم می تونی این فایل رو ویرایش کنی (در درایوی که ویندوزت رو نصب کردی) C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\
    همونطور که می بینی این فایل پسوند نداره، با یک برنامه مثل NotePad بازش کن و...
    امیدوارم ویندوز 2000 ات سرور باشه تا پرافشیونال
    موفق باشی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •